Arnemuiden, een vrijw itmi j De nieuwste zomerlook? Op naar Haarstudio José! ViaViela, hét bureau voor oppas-subsidie Madelief Bloemen Decoratie volop in bloei 3 x N volgt mode op de voet H G Financieel Adviesbureau transparant en deskundig In de wolken met Walky Schoenmode Trendy Hairstyling verrast klant met extra's Begrafenisverzorging Corné Vader nu ook actief op de Bevelanden Jan de Nooijer brengt sfeer in ieder interieur Restaurant Take Off geeft je vleugels nNANom Aovtt mvmau v I «botw2mumS£ De inwoners van landelijk Arne muiden hebben het goed voor elkaar: voor bijna elke boodschap kunnen zij terecht in hun eigen dorp. Da's mooi makkelijk. Door Paula Koster Arnemuiden neemt als koopcentrum een toch wel wat bijzondere plaats in, met zijn ligging tussen Goes en Middelburg. Want feitelijk hoeven consumenten uit het dorp zelf, maar ook uit de omringende plaatsjes niet per se naar 'de stad'. Er zijn zo'n vijf enveertig bedrijven in en rond Arnemui den, die met elkaar voor een heel divers aanbod zorgen. En is parkeren in Middelburg of Goes - zeker in de zomer maanden - vaak een energievretende onderneming, Arnemuiden neeft altijd plek genoeg. En nog gratis ook. Starters Rudy Jacobse is eigenaar van een keuken zaak en voorzitter van de Arnemuidse Ondernemers Vereniging. "De onderlinge Bij Haarstudio José wordt geknipt, geföhnd, gekleurd, gevlochten, opge stoken en gepermanent volgens de laat ste mode. José Poortvliet en haar team - in totaal 8 mensen die geknipt zijn voor hun vak - creëren de mooiste en leukste kapsels voor dames* heren en kinderen. Haarstudio José is tevens specialist in bruidskapsels.Voor'de kleintjes is er niet alleen een speciale stoel, maar ook een gezellige speelhoek. Ook bij Haarstudio José: haaraccessoires, sieraden en horlo ges van OOZOO Haarstudio José, Langstraat 38, Arnemuiden T: 0118 601338 Veel werkende ouders vertrouwen de kinderen toe aan bekende gezichten. Goed geregeld! Dat vindt ook de over heid. Daarom worden o.a. oppas-oma's en -opa's beloond met oppas-subsidie van het rijk. Aan de oppas-subsidie zijn bepaalde voorwaarden verbonden Het landelijke bureau ViaViela zorgt ervoor dat alles in één keer prima wordt geregeld. De gespecialiseerde medewerkers staan voor u klaar mét advies en ondersteu ning. Bereken üw subsidie: www.viaviela.nl of bel 0499-425421 Consulenten: ViaViela Middelburg Arianne Vreke en ViaViela Goes Esther Vlieland In korte tijd kweekten Rianne en Johan Boone een florerend bedrijf op. Vanuit hun winkel aan huis verkopen zij op eigen hof geteelde buitenbloemen, boeketten, bloemstukken (ook op bestelling), trouw- en rouwbloemwerk en interieurdecoratie voor binnen en bui ten. Doordat Rianne regelmatig vakge richte cursussen volgt, is het assortiment altijd volgens de laatste bloemschikt rends. Zin om zelf te leren bloemschik ken? In de wintermaanden organiseert Madelief verschillende workshops. Madelief Bloemen Decoratie, Muidenweg 12, Arnemuiden T: 0118 604441 De drie dames De Nooijer (inderdaad, vandaar die naam!) vullen hun winkel voor alweer het 7de jaar met modieuze merkkleding voor dames en meiden. Hun collectie is veelzijdig, want geen vrouw is gelijk en smaken verschillen. Daarom heeft 3 x N Mode kleding in huis van Sandwich, Angels, Street One en Via Appia, maar ook van Bandolera en DEPT. In augustus komen daar nog twee merken bij. De collectie wordt maandelijks aangevuld met nieuwe modellen Een eerlijk advies en aandacht voor de klant vinden ze belangrijk bij 3 x N Mode. 3 x N Mode, Langstraat 73, Arnemuiden T: 0118 606200. H G richt zich op de advisering van de particulier en het MKB. Op het gebied van hypotheken, verze keringen en pensioenen beschikt het bedrijf - met vestigingen in Terneuzen, Arnemuiden en sinds 1 januari van dit jaar ook Ossendrecht - over een deskun dig team van enthousiaste medewerkers. De pijlers van H G zijn transparantie en laagdrempeligheid. Iedere klant heeft vaste aanspreekpunten, waardoor een langdurige relatie kan worden opge bouwd. H&G Financieel Adviesbureau, De Schone Waardin 18, Arnemuiden T: 0118 604446; I: www.h-en-g.nl Super comfortabel én modieus, dat zijn de schoenen van Walky Schoenmode. Schoenen moeten niet alleen comforta bel zijn, maar er ook leuk uitzien. Dat hebben ze bij Walky goed begrepen. Met merken als Wolky, Gixus, Via Vai en Ragazzi heeft Walky de beste, mooiste en leukste schoenmode in huis, voor alle leeftijden. Kindervoeten worden stan daard opgemeten, voor een perfecte pasvorm. Ook is er een ruime collectie comfortschoenen, geschikt voor steun zolen. Walky Schoenmode, Langstraat 83, Arnemuiden T: 0118 603805; I: www.walkyschoenmode.nl Regelmatig naar de kapper? Met de klantenkaart van Trendy Hairstyling blijft het leuk. Met de kaart bouw je namelijk een leuke korting op. En dat scheelt in je porte monnee! Bij Trendy Hairstyling blijft het niet bij vakkundig knippen en kappen alleen. Elk jaar organiseert het ervaren team een metamorfosedag. leder jaar een andere coupe? Voor Trendy Hairstyling geen enkel probleem. Regelmatige bijscholing houdt de kap sters op de hoogte van het allernieuwste op haarmodegebied. Trendy Hairstyling, Langstraat 71, Arnemuiden T: 0118 604024 Daarmee heeft hij zijn werkgebied aan merkelijk uitgebreid. Corné Vader was, met 10 jaar ervaring in het vak, al een goede bekende op Walcheren. Sinds kort werkt hij nauw samen met de Monuta Uitvaartgroep, op de uitdrukkelijke voorwaarde dat hij vanuit zijn geloofsovertuiging uitsluitend begrafenissen verzorgt. Corné richt bij elke uitvaart zijn persoonlijke aandacht op de nabestaanden, terwijl professione le medewerkers zorgdragen voor de vak technische ondersteuning. Begrafenisverzorging Corné Vader Tarweakker 23, Arnemuiden T: 0118 602500 0113 216363 Jan de Nooijer is all-round in interieur inrichting, inclusief die van caravan en boot. Jan de Nooijer heeft een ruim assorti ment vloerbedekking, wandbekleding, overgordijnen en vitrage, en binnen- en buitenzonwering. Maar ook in moderne meubels en verlichting is de zaak sterk. Jan de Nooijer is bovendien gespeciali seerd in het (her)stofferen van boot- en caravankussens. U ontvangt na een bezoek op locatie een gratis offerte. Vakwerk en perfectie staan bij Jan de Nooijer voorop. Woninginrichting Jan de Nooijer, Langstraat 79, Arnemuiden T; 0118 602937 Een gratis rondvlucht boven Zeeland? Restaurant Take Off op vliegveld Midden-Zeeland regelt het. Van elke groep van 30 personen of meer die bij Take Off komt lunchen, dineren of feesten, krijgen er 3 een gratis rond vlucht aangeboden*. Maar ook zonder rondvlucht is het genieten bij Take Off, dat direct aan de startbaan ligt. Het res taurant is gespecialiseerd in de kleine kaart, maar uitgebreid dineren kun je er ook. Wie zijn bruiloft viert bij Take Off mag, samen met de fotograaf, gratis de lucht in. Vraag naar de voorwaarden Restaurant Take Off, Calandweg 30, Arnemuiden T: 0118 613264

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 58