-amiiieberichten Voor de overige familieberichten zie pagina 40 30 I Woensdag 6 juni 2007 PZC Veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Bedroefd, maar dankbaar voor de vele goede jaren die wij samen mochten beleven, geven wij u kennis dat vredig is overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvaderen opa Mr. drs. Foppe de Jong Medisch Jurist Reumatoloog Leeuwarden, 6 mei 1934 Middelburg, 4 juni 2007 Middelburg: Anneke de Jong-Greep Kuala Lumpur (Maleisië): Sjoerd de long Jennifer Can Amsterdam: Wineke de long Peter Hooft Floris Marloes Houke President Kennedylaan 23 4334 EL Middelburg Foppe is thuis, waar u dagelijks welkom bent om per soonlijk afscheid te nemen. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 9 juni om 12.00 uur op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis bent u welkom aan de Presi dent Kennedylaan 23. Toch nog onverwacht. De vechtjas heeft zich overgegeven. Foppe de Jong Bedroefd moeten we afscheid nemen van ons trouwe lid. Foppe was mede-oprichter van onze afdeling Zelandia. Ogenschijnlijk een zachte man, maar daarachter een stevige Fries met dito meningen. Zorgzaam, betrokken, trouw. We missen hem. Anneke en kinderen, sterkte Orde van den Prince, afdeling Zelandia Wat zal ik den Heere vergelden voor al Zijn weldaden, aan mij bewezen?" Psalm 116 vers 12 Dankbaar voor wat God ons in haar gegeven heeft, delen wij u mee dat, temidden van hen die haar lief waren, onver wacht is overleden mijn innig geliefde en zorgzame vrouw en onze lieve zeer zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Hendrika Rentier-Dekker Geboren te Koudgkerke "Hof ter Hooge" (Zld), 30 januari 1934 Overleden te Rotterdam, 4 juni 2007 Wij bidden om Gods ontferming in Christus fezus over ons. W.P. Rentier Nunspeet: Mattieen Aart Schuiteman-Rentier lan, llenrieke, Wim, Aart, Niels, luanne, Matthijs Barendrecht: Els en Freek van Toor-Rentier Willem, lustin. Marcus Amersfoort: Cees en Marika Rentier-Pretorius Nairn, Elian tin herinnering) Barneveld: Christiaan en Margreeth Rentier-Dekker Elyse, ludith, Rhodé Dordrecht: lacobi en Kees de Wildt-Rentier Henriëtte, lan- Willem, Hannah Van der Dussenvliet 29 2992 WK Barendrecht Mijn vrouw, onze moederen oma is thuis opgebaard. Gelegenheid tot condoleance- en rouwbezoek. D.V. don derdag 7 juni van 19.30 tot 20.30 uur in de "Zuider- havenkerk" van de Gereformeerde Gemeente aan de Ploeg- wei 1 te Barendrecht. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. vrijdag 8 juni om 14.00 uur in voornoemde kerk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats "Den Ouden Dijck" aan de 3e Barendrechtseweg 460 te Barendrecht óm onge veer 15.00 uur. Tevens is er na de begrafenis nog gelegenheid tot condo leren in de kerk. Geen bezoek aan huis en geen bloemen. be Met droefheid geven wij u kennis dat is overleden onze lieve schoonzus en tante Corrie de Regt-IJzerman In de leeftijd van 74 jaar. J.C. van de Kreeke N. van de Kreeke-de Regt P. Dekker M. Dekker-de Regt C. van Pelt t in dierbare herinnering M. van Pelt-de Regt A.M. de Regt t in dierbare herinnering E. de Regt-Koevoets de Regt T.G. de Regt-van Goudswaard M.|. de Regt A.E. de Regt-Eggebeen neven en nichten Kapelle,4juni 2007 Heel bedroefd zijn wij, dat onze buurvrouw Corrie de Regt is overleden. Wij wensen Piet en de kinderen veel sterkte. De buren van het lufferswegje: Fam. |.D. Lukasse-la Grand Albert en Bet Bierens Willy de lager-de Vlieger laap en Nelleke Westerbeke Con en leanne van der Oord Simon en Heieen v.d. Schraaf Rien en Klazien Sommeijer Hans-Peter, Mattie en Menno Kees en Leny Traas Lou en Ria Huige Onno van de Linde Corrie Goedhart Adrie en Wimke Overbeeke Niesje Meijboom lenny van Bruggen Mw. A van de Vrie In uw hoede zijn wij wel geborgen Gez. 221-3 Met ontroering hebben wij kennisgenomen dat. na een lange periode van steeds zwakker wordende gezondheid, is overleden onze oud- predikant Ds. J. Blok Ds. Blok heeft de Gereformeerde kerken Baarland en 's-Gravenpolder gediend van 1975 t/m 1998. Wij missen in hem een voorganger die altijd klaar stond voor zijn gemeente, waarin de persoonlijke aandacht die hij voor iedereen had, zowel in lief als in leed, zeer is gewaardeerd. Wij bidden zijn familie Gods troostende nabijheid toe. Namens de kerkenraad van de Protestantse gemeente 's-Gravenpolder/Baarland Voorzitter l)s. P.L. de long Scriba C. Iloogesteger Want Gij aanschouwt de moeite en het verdriet, opdat wij het in Uw hand geven: Psalm 10: 14 Met verslagenheid en verdriet geven wij kennis dat de Heere op het aller onverwachts uit onze farpiliekring heeft weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Hendrika Dekker echtgenote van W.P. Rentier in de leeftijd van 73 jaar. Middelburg: M. Dekker Middelburg: Dekker Kapelle: E. Boogaard-Dekker R. Boogaard Grijpskerke: W. de Visser-Dekker P. de Visser Middelburg: L. Dekker-Zwemer Middelhamis: Paul-Dekker D. Paul Neven en nichten Barendrecht, 4 juni 2007 Na een lang ziekbed is overleden onze buurman Adrie Koeman familie Schrier en familie Schriek 'Laat ons elkaar zegenen met liefde, zoals wijzelf door Uw liefde gezegend worden. Ik ben heel verdrietig dat ik heb moeten loslaten mijn geliefde en zorgzame man en wij zijn blij dat onze (schoon)vader en opa rust heeft gevonden. Philippus Johannes Theune 29-1-1931 4-6-2007 Vlissingen: Marja Roozen Tasmanië:Arkoen Vanessa Wageningen: Elmaren Geert Diemer, lasper Den Haag: Philip en Annelies Burgh Castle (GB): Margreet en Aart-lun Maarten, Harm, lens Vlissingen: Reinout en Rosina Mario, Tirza Middelburg: Henk en Annelies Correspondentieadres: M. Roozen Boulevard de Ruyter 316 4381 KL Vlissingen Mijn man, onze (schoon)vader en opa is opgebaard in het rouwcentrum te Vlissingen. van Dishoekstraal 620. waar u nog even bij hem kunt zijn op donderdagavond 7 juni tussen 19.30 en 20.00 uur of op vrijdagmorgen 8 juni tussen 9.45 en 10.15 uur. We nodigen u uit om samen met ons afscheid van hem te ne men op vrijdag 8 juni om 11.00 uur in de aula van het cre matorium te Middelburg. Westelijke Oude Havendijk 3. Na de afscheidsbijeenkomst is er gelegenheid tot condole ren en elkaar te ontmoeten in de ontvangstruimte van dit crematorium. Rust Afgelopen maandag is, toch nog onverwacht, overleden onze papa. schoonvader, opa en vader van mijn kinderen Philip Theune Elmaren Geert Philip en Annelies Diemer en lasper Margreet en Aart-lan Reinout en Rosina Maarten. Harm en lens Mario en Tirza Henk en Annelies Fokje ten Bruggencate Aandacht.., N na lief ovwlijtl lorgtng

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 48