Familieberichten OVERTOOM-GROEN 34 I Dinsdag 5 juni 2007 PZC wa Fijne herinneringen altijd in ons hart Dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, is rustig van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en oma-oma Pieternella van den Broeke-Roelse Weduwe van Bartel van den Broeke In de leeftijd van 91 jaar. Alphen aan den Rijn: lannie en |os in herinnering Martin Middelburg: Nel en jo Adrie en Anneke Ciska en Arjen Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar de medewerkers van "Swerfrustvoor de liefdevolle verzorging. Middelburg, 2 juni 2007 Correspondentieadres: N. van den Broeke, Noordweg 120,4333 GL Middelburg. Onze moeder is opgebaard in uitvaartcentrum H. lobse, Bachweg 2, te Middelburg waar u afscheid van haar kunt nemen op donderdag 7 juni van 11.00 uur tot 11.30 uur. Hierna is er van I 1.45 uur tot 12.30 uur gelegenheid de familie te condoleren. Om 12.45 uur zal er een korte overdenking worden ge houden in de aula van het uitvaartcentrum waarna om 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Sint- Laurens. Bedroefd om haar heengaan geven wij u kennis van het overlijden van onze schoonzuster Pieternella van den Broeke-Roelse T. Bakker-van den Broeke A. Aarnoutse-van den Broeke A. Aarnoutse M.C. van den Broeke-Sinke Middelburg, 2 juni 2007 Heden overleed onze geliefde zuster en tante Pieternella van de Broeke-Roelse op de gezegende leeftijd van 91 jaar. Veere:T. Gideonse-Roelse Kattendijke: S. Snoek-Roelse neven en nichten juni 2007 Als ik mijn ogen sluit is het goed. Ik heb een mooi leven gehad. Dankbaar voor de lange tijd dat ze bij ons mocht zijn hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, oma en omaatje Cornelia Verhage-van Sluijs 31 mei 1915 3 juni 2007 Zeist: Wil en loop Utrecht: Wileo en let Rosa. Bor Amsterdam: Marcelen Yvonne Anne. Lisa. Sophia Zeist: Rene en Monique Bente, Lotte Middelburg: Annie en Kees Middelburg: Edwin en Mirjam Matthijs. Thomas. Thijmen Bergen op Zoom: Cinthia en laco Iris. Bart Best: leannetteen Bram Shanghai: leroen en Isabella Tilburg: Caroline en Bram Wij bedanken de medewerkers van zorgcentrum St. Willibrord voor hun liefdevolle zorg. Correspondentieadres: Welzingestraat 14 4335 CW Middelburg De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 8 juni a s. om 13.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude I lavendijk 3 te Middelburg, waarna we haar naar haar laatste rustplaats zullen begeleiden. Na afloop an de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. zij had de ruimte van de polder lief 't land van vruchtbaarheid en verte tot ook haar dromen kleiner werden een hof, een pleintje, gras en wat gerief maar nu een hemel zonder grenzen Na een langzaam achteruitgaande gezondheid is rustig ingeslapen onze tante en oudtante Maria Margarctha de jonge weduwe van |an I/aak Kolijn in de leeftijd van 94 jaar. Neven en nichten Achterneven en achternichten Zaamslag, 3 juni 2007 Corr.adres: Fam. van Doeselaar-van de Velde Axelsestraat 70,4543 CK Zaamslag. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op vrijdag 8 juni om 14.00 uur in "De Rank", Zaagstraat 2 te Zaam slag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zaamslag. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in "De Rank". Onze dank gaat uit naar het personeel van "De Molenhof" voor de liefdevolle verzorging. Heden overleed onze lieve Maria Petronella Henriëtte Buijs Weduwe van D.|. Brandenburg Eerder weduwe van C.A.M. Kruijt St. Oedenrode, 4 mei 1912 Bosch en Duin. 2 juni 2007 Namens de familie: A.|. Valk. bewindvoerder en mentor Ad. Bouwmeester, bewindvoerder Correspondentieadres: Lijsterbesweg 37 4328 (V Burgh-Haamstede Maria verblijft thans in het rouwcentrum Tap. Soestdijkse- weg-Zuid 265 te Bilthoven, alwaar geen bezoek. Wij nodigen u gaarne uit voor de herdenkingsbijeenkomst op vrijdag 8 juni om 13.30 uur in de H. Michaëlkerk. Kerk- laan 31 te De Bilt. Aansluitend vindt de teraardebestelling plaats op het parochiekerkhof, gelegen achter de kerk. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van de kerk. Onze bijzondere dank gaat uit naar de directie en mede werkers van Woon- en Zorgvoorziening "Sparrenheuvel' in Bosch en Duin voorde jarenlange liefdevolle verzorging van Maria. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze tante Francina A rendse weduwe van David Louwerse Neven en nichten W. Louwerse Met droefheid, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn schoonzus en onze tante Francina Lo inverse-A rendse Sinds 29 juli 1996 weduwe van David Louwerse Vrouwenpolder, 23 december 1912 - t Goes. 2 juni 2007 Gapinge: Arendse-Louwerse Middelburg: L. Ton-Wattel t L. Ton Gapinge: M. Wat tel M.|. Wattel-Jobse Putte: Wattel t N. Koornneef-den Boer Luttelgeest: de Roos-Geschiere O.de Roos t Menaldum: A.M. de Roos-Geschiere O.de Roos Luttelgeest: S.P. Geschiere C.G. Geschiere-Blankestijn Gapinge: A.M. Wondergem-Arendse Wondergem Gapinge:G.M. Looise-Arendse Looise t Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgcentrum Rundhof voor hun goede en liefdevolle verzorging de afgelopen 5 jaar. Zorgcentrum Randhof Correspondentieadres: M. Wattel Dorpsstraat 114352 AA Gapinge De afscheidsdienst zal worden gehouden donderdag 7 juni om 1 1.00 uur in de Aula op de Algemene Begraafplaats. Geldeloozepad 30 te Goes, waarna aansluitend de begrafe nis zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in voornoemde Aula gelegenheid tot condoleren. Een ieder die geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. O Begrafenis- en Crematieverzorging Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 r -i

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 48