familieberichten 30 I Dinsdag 5 juni 2007 PZC be De baan is gelopen, de 18e hole is geslagen. De puzzel is af en hei boek is dicht. Verder leed is haar bespaard gebleven. Hel is goed zo. Mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, zus, schoonzus en tante Johanna Adriana Verkamman-Blansert Rieja - Bruinisse t 30 mei 2007 Cor Verkamman Saskia Prins Karin van der Veldt-Prins Cees van der Veldt longejan Katja Sazia en loriun Fanny Otto-Blansert in herinnering Vokko Otto in herinnering Letty Blansert lenke Otto-Blansert Ruud Otto Neven en Nichten Correspondentieadres: Karin van der Veldt-Prins Kleverlaan 113,2061 TG Bloemendaal De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. is overleden. Haarlem 24 maart 1944 Met droefheid delen wij u mede dat heden uit onze familie is overleden onze schoonzus en tante Rieja Verkamman-Blansert M. Verkamman-v.d. Velde E.l. Buteijn-Verkamman A. Buteijn Neven en nichten Bedroefd, maar ook dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat na een geduldig gedragen lijden door de HF.F.RE van ons werd weggenomen mijn innig geliefde vrouw en der kinderen en kleinkinderen zorgzame moeder en oma K/aziria van Keulen-N iewenhuijse echtgenote van Lourus van Keulen in de leeftijd van 67 jaar. 's-Gravenpolder: L. van Keulen Middelburg: Kees en Sanny van Keulen-Eggebeen Corneiineen lean-Paul Rens en Eline Lisanne Maryth Tom 's-Gravenpolder: Dinet en I lans Dekker-van Keulen Willem Laurens Anke Kees lohan 2 juni 2007 Magnoliastraat 182 4431 EK's-Gravenpolder Mijn vrouw, onze moeder en oma is opgebaard in Rouw- centrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen aldaar D.V. woensdag 6 juni van 19.30-20.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. donderdag 7 juni om 10.00 uur in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 11.00 uur de begrafenis zal plaatsx inden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in voornoemd rouwcentrum nog gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. I Wij vragen u in gepaste kleding bij de begrafenis aanwezig te zijn. Wij zijn dc Dialyse-afdeling van liet Oosterscltelde- ziekeithuis te Goes veel dank verschuldigd voorde liefdevolle zorgen. In het bijoznderook een woord van dank aan de dokters en het verplegend personeel. Hen ieder die wij vergeren zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd geven wij kennis dat uit onze familiekring is weg genomen onze lieve schoonzus en tante Klazicn van Keukn-Niewenhuijse in de leeftijd van 67 jaar. W. Elenbaas-van Keulen S. de Wolf-Zwemer C.|. van Keulen G.W. van Keulen-de Smit E.R. van Keulen L. Snoep-van Keulen P. Snoep K. Dorst - M. v.d. Singel I. v. Keulen - R. Fioole Neven en nichten 2 juni 2007 Het Christelijk mannenkoor "Zeeuws - Vlaanderen deelt u mede dat zij vier weken na het overlijden van haar ge waardeerd koorlid |an Timmer met grote verslagenheid kennis heeft genomen van het overlijden van haar trouw en enthousiast koorlid Wim Kroon Sterke de HEERE zijn kinderen, kleinkinderen en verdere familie in dit zware verlies. Namens bestuur en leden. C. S. den Deurwaarder Voorzitter Corbijn Secretaris 04 juni 2007 Hand in hand zijn wij gegaan tot aan de drempel. Moegestreden, maar omringd door onze liefde, ben je moedig en rustig heengegaan. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa en opa Teunis Maarlen den Hartog Ton echtgenoot van Wilhelmina den Hartog-Snijders Hij overleed in de leeftijd van 73 jaar. Een woord van dank aan de artsen en het verplegend per soneel van afd. A2 van ziekenhuis 'de Honte' te Terneuzen. Koewacht: Koewacht: Schiedam: Sluiskil: Sas van Gent: Wachtebeke: Koewacht: Willeke den Hartog Bullie en Tushu Maarten en Maddy Maaike, Mattijs Monica en Gary Sabina en lurgen Saskia en leroen Dafne. Aafke Sandra en (oris Meggy. Bowiene Petra en kin lohan en Mark 4 juni 2007 Eikenlaan 62.4576 BM Koewacht U kunt afscheid nemen van Ton in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donder dag 7 juni van 18.00 tot 18.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 8 juni om 10.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28 c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium. Na de crematiedienst bent u in de gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de aula. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve pa wij zullen je wijze raad missen Maarten en Maddy Zeeuwse biertapreiniging den Hartog HERE, Gij doorgrondt en kent mij. Psalm 139:1 Na een slopende ziekte is van ons heengegaan onze bijzon dere vader, opa, broer, zwager en oom Jacob Blok -|aap - weduwnaar van Gerritje van Harten Emeritus predikant van de Gereformeerde Kerken Baarland en 's-Gravenpolder 'Haarlemmermeer. - t 's-HeerArendskerke. 9 mei 1933 4 juni 2007 Wemeldinge: Sylvia en Mike Middelkoop-Böseler Melissa, Kevin Goes: Danny en Carmen Böseler Marco Hoofddorp: Maarten Blok tin herinnering) Ginv Blok-van de Poppe Doetinchem: lanny en Rien Vos-Blok Neven en nichten Correspondentieadres: Familie M. Middelkoop Zeestraat 4 4424 EV Wemeldinge Donderdag 7 juni is er van 20.00-21.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosse weide 2 te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst, geleid door ds. H. van Oostende, zal worden gehouden zaterdag 9 juni om 10.30 uur in de Her vormde kerk te Baarland, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in 'De Kleine Toren van Baarland' gelegenheid tot condoleren. Onze dunk gaat uit naar alle medewerkers van Zorg centrum 'Poelwijck', Allévo, Margop 't Hof en Sipke Pekel haring voor de goede zorgen. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ie positieve instelling, je grote vechtlust het was niet genoeg. maar voor ons was het heel bijzonder. Na een leven dat gekenmerkt werd door goedheid, humor, bezorgdheid en liefde is overleden mijn lieVe man. onze pa en opa Adrie Koeman in de leeftijd van 74 jaar Waarde: G. Koeman - Veenstra Krabbendijke: Bram en Anja Koeman - Joosen Christian, Eline en Bianca, Marije en Lauwrens Wemeldinge: Willeke en Han Schouten - Koeman Koen, Mandy Hoedekenskcrke: Paulien en Adwin Hoondert - Koeman Nico Hansweert: Saskia Koeman en Rohalt Amersfoort lona. Ede 3 juni 2007 Julianastraat 11,4414 AP Waarde Wij zijn heel veel dank verschuldigd aan de dames van Allévo en PrivaZorg. Er is gelegenheid tot condolerun en van Adrie afscheid te nemen op donderdag 7 juni van 19.30 tot 20.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Naar de wens van Adrie zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Liever geen bezoek aan huis. Bedroefd, maar dankbaar dat na een ongelijke strijd hem een verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u ken nis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Adrie Koeman C. Koeman A. Koeman - de Nood B. van Houtefin herinnering) M. van Houte - Koeman (in herinnering) M. Koeman (in herinnering) C. Koeman - Schrijver (in herinnering) J. v. d. Linde(in herinnering) J. v. d. Linde - Koeman J. Koeman P. Koeman - Saaman C. Koeman M. Kole N. v. d. Pas A. v. d. Pas - Koeman Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 36