Familieberichten 28 I Dinsdag 5 juni 2007 PZC be Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Bedroefd geef ik kennis dat mijn lieve zus Gre is overleden. Je broer Gerard de Pagter Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Midden in 't leven, nog zoveel te geven. Idee en plannen te over, in één keer voorbij. Lex, voor ons was je een kei enig in je soort, wij zetten ons leven in jouw nagedachtenis voort. Met veel verdriet en in liefde gedenkend, geven wij u kennis dat voor ons geheel onverwacht is overleden mijn dierbare man, onze lieve broer, zwager en oom Willem Alexander Ouwens Lex in de leeftijd van 53 jaar. Goes: Greet Ouwens-van As Rotterdam: Leo en )oke Ouwens Danny en Vanessa Rotterdam: Ron en Petra Ouwens Paige Capellea/d l/ssel: Aad en Marjon Dekker Mitchel, Desmond 3 juni 2007 Adenauerstede 4123 4463 GB Goes Lex is opgebaard in Bouwcentrum Van der Hooft, Bosse- weide 2 te 's-Gravenpolder, waar donderdag 7 juni van 18.30-19.00 uur gelegenheid is om afscheid van hem te nemen. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden vrijdag 8 juni om 12.30 uur in crematorium Rotterdam, Maeterlinck- weg 101 te Rotterdam. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het cremato rium gelegenheid tot condoleren. Lex hield van rode en witte anjers. Net terug van onze vliegvakantie verloor ik door een fatale hartstilstand mijn maatje. Wij als kinderen verliezen in hem een lieve vader en opa. Johannes Adriaan Eckhardt - Hans - Helaas mocht hij maar 61 jaar worden. Goes, 26oktober 1945 Schiphol. 3 juni 2007 Vrouwenpolder Tiny van Luijk De kinderen van Hans: Grijpskerke Mirjam en Bert-lan Arianne. Robin Serooskerke Daniël en Natasja Rick, Nynke Apeldoorn Judith en Ellen Djim, /op De kinderen van Tiny: Amsterdam Erik en Corine Vrouwenpolder Steven en Marijke Correspondentieadres Koningin Wilhelminalaan 28 4354 BC Vrouwenpolder Er is gelegenheid om afscheid van Hans te nemen op woens dag 6 juni van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaart centrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Op vrijdag 8 juni zullen wij Hans samen gedenken om 13.00 uur in het Dorpshuis, Dorpsdijk 38 te Vrouwen polder, waarna we hem naar zijn laatste rustplaats zullen brengen op de begraafplaats te Vrouwenpolder. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis. Oma metje hart van goud, Ik ben er trots op datje mijn Oma was. Ik zal je vreselijk missen. "Wilma De liefste Oma van de wereld is er niet meer, ze is nu de mooiste ster aan de hemel. Grietje Bronke Altijd in mijn hart G reetje Een Oma uit duizenden. Oma was er altijd voor ons. Zo was en zal Oma altijd in onze harten zijn. Gre Jeannetteen Ben Wilma en Cristian Jolanda, Paul en Melissa Carla, Freek en Deborah Janny, Rajko, Roy en Melany Mark, Miranda en Brian Voor ons was je ome Alex. We zullen je missen. Xandra, Cody en jaimey Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van onze collega Lex Ouwens kok op het Centrum voor Dagbehandeling van Kinderen in Goes Wij wensen zijn vrouw en verdere familieleden veel kracht om dit verlies te dragen. Namens alle medewerkers van Stichting AZZ, Hans Goovers, voorzitter Raad van Bestuur In je hart wonen mensen die daar helemaal thuis zijn. En die daar altijd blijven wonen. Zelfs als ze gestorven zijn. Wilma Tineke en |an Marian en Timo 's-Heerenhoek. 2 juni 2007 We kunnen helaas geen afscheid nemen We kunnen helaas niet bij je zijn Maar we denken aan jou en voelen de pijn Pijn die een leven lang zal duren Het had ook anders kunnen zijn Onverwachts hebben wij afscheid moeten nemen van mijn zoon, onze broer, zwager en oom Johannes Adriaan Eckhardt - Hans - Kapelle T.E. Eckhardt-Meijler Kapelle G.H. Arrebout-Eckhardt P.D. Arrebout Goes P.S.G. Luitwieler-Eckhardt P.|.|. Luitwieler Serooskerke (W) M.J. Heger-van Luijk D. Heger (achter)neven en (achter)nichten Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van onze beste vriend Hans Eckhardt Wij zullen zijn warme vriendschap missen en wensen Tiny en verdere familie alle sterkte toe om dit verlies te dragen. Ina en Geert Geschokt hebben we kennis genomen van het overlijden van onze goede buur Hans Eckhardt We wensen Tiny en de familie alle sterkte toe met het ver werken van dit verlies. Mevr. Osté-Langebeeke, Fam. Deurlo. Fam. lanse. Dhr. Dorsman. Fam. Riemens, Fam. Berkelder. Fam. Post. Fam. Soolsma. Fam. Melse, Fam. Duvekot. Fam. van Liere, Fam. Corbijn Met oprechte deelneming Geschokt en verbijsterd is tot ons gekomen het bericht van overlijden van onze collega Hans Eckhardt Wij wensen de familie, vrienden en bekenden veel sterkte met dit groot verlies. Collega's en oud-collega's Ille Papier-Service Nederland B.V. 111e Papier-Service GmbH Duitsland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 34