Mensen .nl t Familieberichten Zoek, Vind... teken het condoleanceregister Een bekende overleden? www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! 32 I Dinsdag 5 juni 2007 PZC Wie zal ons scheiden van de liefde van Christus? Rom. 8:35a Intens verdrietig zijn wij dat na een zorgzaam en actief leven, tot het laatste toe belangstellend, sterk en vol ver trouwen, van ons is heengegaan, onze lieve vrouw, moederen oma Cornelia de Regt - IJzerman Corrie in de leeftijd van 74 jaar 's-Heer Arendskerke Biezelinge 19 juli 1932 4 juni 2007 iedereen die haar gekend heeft zal beseffen wat wij in haar verliezen. P.M. de Regt Cobi en Quinten van de Vrie - de Regt Job en Cécile Lotte Martin en Jacqueline de Regt - Kuzee Vera Romy Marian en Paul Jobse - de Regt Iris Aniek Jufferswegje 23 4421 JA Kapelle-Biezelinge Er is gelegenheid om van Corrie afscheid te nemen op woensdag 6 juni van 19.30-20.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede 1 a te Kapelle. De dankdienst voor haar leven, waarvoor u wordt uitge nodigd, zal worden gehouden op zaterdag 9 juni om 11.00 uur in de Mozeskerk, Noordstraat 4 te Biezelinge. Aansluitend zullen wij haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Biezelinge. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de Mozeskerk. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Je hoeft niet bang te zijn. Al gaan de lichten uit. God is er en Hij blijft, als jij je ogen sluit. Lieve onici Corrie Wij zullen je heel erg missen. Job en Cécile. Lotte, Vera, Romy, Iris en Aniek Met groot verdriet, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Corrie de Regt-IJzerman Wij wensen Piet en de familie veel sterkte toe. M. IJzerman J. IJzerman-Sanders C.M. IJzerman M.L. IJzerman-Wijnands Met droefheid hebben we kennis genomen van het over lijden van Corrie de Regt-IJzerman We hebben haar gekend als een lieve zorgzame vrouw, moeder, schoonmoeder en oma. Haar man Piet, haar kinderen, kleinkinderen en verdere familie wensen we veel sterkte en Gods nabijheid toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Goes 4 juni 2007. Cobie Jobse-de Koeijer Joop Jobse Jankees Jobse r - Een goed mens. Een lieve vrouw. Een fantastische moeder, schoonmoeder, oma en over-oma. Haar leven moesten wij loslaten, in ons leven houden wij haar vast. Omdat wij dankbaar zijn voor haar liefde en zorgen ge durende een lang leven, zijn we nu verdrietig dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Pieternella Fleurbaay-van de Guchte weduwe van Frans Fleurbaay in de leeftijd van 84 jaar. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van Hospice "Sint. lans de Casembroot"dokter Wielenga en dokter Bordui voorde liefdevolle verzorging en respectvolle begeleiding. 4 juni 2007 Correspondentieadres: Paauwenburgweg85.4384 IC Vlissingen Onze moeder en oma is overgebracht naar het uitvaart centrum "Monuta de Voorzorg". Industrieweg 20 te Vlissingen. alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid, waarbij u bent uitgenodigd, zal gehouden worden vrijdag 8 juni om 15.00 uur in het crematorium te Middelburg. Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condole ren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Toch nog onverwacht is overleden ons zeer gewaardeerd lid en oud-bestuurslid Izaak Ovaa Wij wensen de familie en vrienden veel sterkte toe. Souburgse Ringrijders Vereniging 3 juni 2007 Met deze geven wij te kennen dat na een kortstondig ziekbed onze zuster is ingeslapen Johanna (Jopie) Hokke-Stroo Weduwe van Maarten Gerrit-Hokke In de leeftijd van 80 jaar Vlissingen C.Stroo A.Meijer Enige en algemene kennisgeving Ie was een vrouw van weinig woorden duidelijk herkenbaar voor degenen die bij je hoorden. Een vrouw waar je op kon bouwen met een woord, waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt 'n lei'en van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Zo bescheiden als je hebt geleefd. zo bescheiden ben je geston'en. Bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar voor haar leven, geven wij kennis dat van ons is heengegaan Emma Stephanie Steijaert Zij is geboren op 17 september 1927 en overleden te Oostburg op 4 juni 2007 Schoondijke: Elvia Steijaert-Pijcke Schoondijke: Anja Steijaert en Rudy Buzeijn Mathijs, Amber, Dagmar Breskens: Petra Steijaert en |an Ghijsels jelmer, jarno Correspondentieadres: Margrietwijk 6 4507 AA Schoondijke De uitvaartdienst, waartoe u vriendelijk wordt uitgenodigd, zal plaatshebben in de parochiekerk van de H. Eligius te Oost burg op donderdag 7 juni om 10.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de r.-k. begraafplaats aldaar. Er is gelegenheid tot schriftelijke condoleance in de kerk. Wij bedanken de medewerkers van verpleeghuis 'De Stelle' voor hun liefdevolle zorgen aan haar bewezen. sd THij is niet meer waar hij was. maar altijd waar wij zullen zijn. Verdrietig, maar met diep respect voor de enorme strijd die hij heeft geleverd om bij ons te blijven, delen wij u mede dat van ons is heengegaan dhr. Petrus Paulus Prudent Vaal echtgenoot van Reneé Celina Johanna de Pauw Temeuzen 21-12-1919 Temeuzen 4-6-2007 Temeuzen: Reneé Vaal-de Pauw Temeuzen: Yvonne en |o Vandeputte-Vaal )oyce Annika Oostelijk Bolwerk 646 4531 GW Temeuzen De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt ge houden op donderdag 7 juni om 14.00 uur in de Emmaüs- kerk. Alb. Thijmstraat te Temeuzen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid worden gehouden in het crematorium te Temeuzen, Bellamystraat 28c. Na afloop komen we samen in Hotel Golden Tulip L'Escaut, Scheldekade65 teTerneuzen. Donderdag 7 juni is er van 13.30 tot 13.50 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum "de Ridder". Hughersluys 22 teTerneuzen. Alleen schriftelijke condoleance. Heel bijzonder, heel gewoon gewoon een heel bijzondere man. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij toch nog onverwacht afscheid moe ten nemen van Izaak Jacob Buijck oud-adjudant van de KMA te Breda weduwnaar van Louisa Maria Magdalena Verdaasdonk Oostburg, 30 september 1918 t Domburg. 3 juni 2007 Domburg: Cees van Tiggelen Cor van Esterik Correspondentieadres: Brouwersbuurt 16 4357 HG Domburg Vader is opgebaard in zorgcentrum Simnia. Simniapad I kamer 6 te Domburg. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op vrijdag 8 juni om 12:00 uur in de aula van uitvaartcentrum H. lobse. Bachweg 2 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in voor noemd uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 28