Familieberichten "Sb U13 iVjIu*] 16 I Maandag 4 juni 2007 PZC Psalm 116 Heden is na een langdurige ziekte, rustig ingeslapen onze geliefde broer, zwager en oom Izaak Ovaa In de leeftijd van 82 jaar. Koole-Ovaa W. Ovaa C.C. |oziassc-Ovaa P. Ovaa A.R. Ovaa-Lestcrhuis A.S. Mulder-Ovaa J. Mulder M. Hoone - Stroo J. Boone neven en nichten Middelburg, '"t Gasthuis", I juni 2007 Correspondentieadres: W. Ovaa, Schroeweg 2, 4388 VS, Oost-Souburg De dienst van Woord en Gebed die geleid wordt door Ds. A.R. van der Deijl zal gehouden worden op dinsdag 3 juni om 14.13 uur in de Open I laven kerk aan het Oranjeplein te Oost-Souburg. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen in "de Ark"van 13.30 uur tot 14.00 uur. De begrafenis zal om 13.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in "de Ark". /.ij die geen rouwbrief hebben ontvangen dienen deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dag lieve opa Izaiik |e was een bijzondere man. Ie zult altijd een plaatsje in onze harten hebben.. Mariëtteen Pieter Erin, Swen I juni 2007 Als een ster sta je nu aan de hemel, stralend kijk je op ons neer, zo zal je in onze herinnering blijven, telkens als we naar boven kijken keer op keer..... Na alle fijne jaren die we met haar mochten be leven, geven wij u met veel verdriet kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en over grootmoeder Grietje Bronke-de Pagter (Gre) weduwe van Marcus Bronke 31 december 1912 t 2 juni 2007 Vlissingen: Gillis t en Jenny RotterdamSien en Piet Vlissingen: Wil en Gilles Klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, 2 juni 2007 Correspondentieadres G.H. van Wingerden Winkelmanstraat 8 4381 TJ Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 7 juni van 11.45 tot 12.15 uur in het uitvaart centrum van Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd geef ik kennis van hel overlijden van mijn lieve zus wa Wij danken u heel hartelijk voor de belangstelling in welke vorm dan ook na het overlijden van mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder en oma Maria Paauwe Echtgenote van Adriaan Zandijk Het zijn voor ons even zovele bewijzen dat u mede een goede herinnering aan haar zult bewaren. A. Zandijk Kinderen en Kleinkinderen Zierikzee, juni 2007 In memoriam 3-6-2002 3-6-2007 Lieve Marijke De tijd heelt niet de wonden 't verzacht alleen de pijn Zonder jou zal er blijvend een enorme leegte zijn. Ie moeder Nick. Ria, Kees, Leida Bedroefd namen wij kennis van het toch nog onverwacht overlijden van onze buurman Izaiik Ovaa maar wij zijn dankbaar voor de vele jaren waarin wij als buren met elkaar zijn omgegaan. Wij wensen zijn broer Willem en verdere familie veel sterkte toe. om dit verlies te dragen. De buren van de Schroeweg: Kees en Tannie Wondergem Theo I lenk en Dicky Vos André en loke Schout Marvin, Shanon Mevrouw W. de Visser-de Nood I juni 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 64