IHensen inq.nl Familieberichten Zoek, Vind... l Een bekende overleden? teken het condoleanceregister www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! 14 I Maandag 4 juni 2007 PZC be Nooit meer.... Langzaam ben je van ons weggegleden, elke dag een beetje meer. Telkens werd je iets ontnomen, dat deed jou en ons zeer. liet is een gemis, een stille pijn. dat je nooit meer bij ons zult zijn. Met groot verdriet, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze mama, oma en overoma Cornelia jacoba Giesbert-Overdijk weduwe van Kees Cornelis Giesbcrt in de leeftijd van 79 jaar. Goes: (os Kapelle: Hannieen Daan Goes: Mary en Miehei Goes: Ivonne en Arie Goes: Bianca en Hans Kleinkinderen en achterkleinkinderen 2 juni 2007 Ter Weel, Goes Correspondentieadres: Anthony Edenlaan 2 4463 C| Goes Onze moeder, oma en overoma is opgebaard in het uit vaartcentrum van "Monula". ITuitekruidstraat 8 te Goes, waar gelegenheid is om afscheid van haar te nemen op woensdag 6 juni van 19.00 tot 20.00 uur. De afseheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 7 juni om I 3.30 uur in de korpszaal van het Leger Des Heils, Ravelijn De Groene lager 72 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 15.00 uur op de algemene begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijke condole ance in de aula van Monuta op bovengenoemde begraaf plaats. Zij was het liefste wat wij (nog) bezaten.... Wij danken Ad Loose en de verzorgsters van Ter Weel. unit 6 voor de liefdevolle verzorging van mama. 't Is goed zo Bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar vooralle liefde en zorg die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Marie |osé Astrid Corveleijn echtgenote van David Agterhuis *22-05-1927 128-05-2007 D. Agterhuis Eddie en Marleen Agterhuis-Bolleman Miehiel en Chariot Burchthof 23 4571 DG Axel De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsge vonden. Liefste OMA We missen je....! Vergeten doen we je niet, echt niet, nooit niet I iels en een dikke zoen Miehiel en Chariot Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Johanna (Jopie) Hokke-Stroo weduwe van Maarten Gerrit Hokke in de leeftijd van 80 jaar. Vlissingen: Rob Hokke Elly Hokke-Bodbijl Rudy en Rachel Melania Damian Vlissingen: Sonja van Pamelen-Hokke Ewald van Pamelen Tristan Vincent Vlissingen, 2 juni 2007 Correspondentieadres: Familie van Pamelen-Hokke Boterbloemlaan 46 4382 XK Vlissingen Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 6 juni van 14.00 tot 14.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condo leren in voornoemd uitvaartcentrum. Wij zijn bedroefd door het overlijden van Mevrouw J. Hokke-Stroo Wij wensen de familie veel sterkte toe in dit verlies. Familie C.P. van Pamelen Familie L.W. Panhuijzen Vlissingen, 2 juni 2007 Op ons vakantieadres ontvingen wij het droeve bericht van het overlijden van onze lieve vriendin sinds vele jaren Mina Maljaars-Wondergem Oostkapelle: Piet )obse Katrien lobse-Brand Ons bereikte het droeve bericht van het overlijden van Mieke Maljaars -Wondergem Zij was 25 jaar de inspirerende voorzitter van de Zomeravondconcerten in Oostkapelle. Wij wensen Ad, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Het bestuur Stichting Oostkapelle Cultureel Wij willen je rust gunnen al is vol droefheid ons hart. Ie lijden zien en niet te kunnen helpen dat was onze smart. Met droefheid geven wij u kennis dat, na een kortstondig ziekbed, van ons is heengegaan ons vader, schoonvader, opa. overgrootvader en levensgezel Gilles Versluis Gilles Abraham Wissenkerke, 2 oktober 1925 Goes, 1 juni 2007 echtgenoot van Riek Versluis-Sterks f 26 september 1998 Baarle-Nassau: Chris Versluis Ton Tritten Vught: Helma en Peter Kuiten-Versluis Noortje, Bas Tessa Goes: Corrie lanse Soelekerkestraat 8 Kamperland Correspondentieadres: Hoevensestraat I 5262 LN Vught De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 7 juni om 14.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. U kunt afscheid nemen van Gilles in de aula van het crematorium vóór aanvang van de plechtigheid. Gilles is overgebracht naar Regionaal rouwcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes alwaar geen bezoek. Gelegenheid tot schriftelijk condoleren in de ontvangst ruimte van het crematorium. Vrienden en bekenden die wij vergeten hebben een per soonlijke uitnodiging te sturen, gelieven deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Na een moedige strijd is overleden onze oudste broer, zwager en oom Gilles Versluis Broers, zusters, neven en nichten Kamperland. I juni 2007 Lieve Gilles Ik ben verdrietig maar dankbaar dat een langer lijden hem bespaard is gebleven. Corrie lanse

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 44