PZCI25 Feyenoord richt zich op Van Marwijk 28 34 Doelnet vat vlam bij finale nacompetitie, duel een kwartier stilgelegd Dubbeldam derde in Grote Prijs Pforzheim Roeier Lievens pakt zilver tijdens WB Linz Paniek op tribune kost twaalf levens Marjet van der Graaff Jong België loopt over naar KLM Ladies Open Luxemburg heen: 8-0 Maandag 4 juni 2007 Justine Henin speelt beladen duel tegen Serena Williams Dirk van Dam op zevende plaats in Omloop van de EPZ Tip? sport®pzc.nl DOMBURG - De finalewedstrijd in de nacompetitie zaterdag- vereniging Domburg haalde vervolgens een net van het twee- Het zorgde na afloop voor dolle taferelen. Veere likte zijn won voetbal tussen Veere en Serooskerke verliep niet geruisloos, de veld en spande dat over het kapotte net. Hierna werd de den en beloofde na afloop de kosten van een nieuw doelnet te De ontmoeting moest in de tweede helft een kwartier worden wedstrijd hervat. Serooskerke pakte de winst (1-0) en dwong vergoeden. foto's Lex de Meester stilgelegd, nadat een doelnet in brand was gevlogen. De gast- promotie naar de tweede klasse van het zaterdagvoetbal af. pagina 32/33: Serooskerke in vuur en vlam dankzij promotie door Barry van der Hooft DEN HAAG - Bert van Marwijk is kandidaat nummer één om de nieuwe trainer van Feyenoord te worden. De oefenmeester vertrok afgelopen weekeinde op vakantie naar Zuid-Frankrijk, maar praat daar wel verder met een delegatie van de Rotterdamse club. MECHELEN - Jong België, tegenstan der van Jong Oranje op het komen de EK, heeft gisteren in een oefen duel met grote cijfers Luxemburg verslagen: 8-0. Tom de Mul (Ajax) en Maarten Martens (AZ) begonnen beiden in de basis. Martens opende in Me- chelen in de tiende minuut de sco re. Het Europees kampioenschap on der 21 begint komende zondag. Op zaterdag 16 juni speelt long België tegen long Oranje. dels plaatsgevonden. Daarin heeft Van Marwijk om garanties ge vraagd, omdat er flink geïnves teerd moet worden in de kwali teitsarme spelersgroep. Luigi Bruins en Andwele Slory zijn wel iswaar al overgenomen van Excel sior, maar daarbij mag het niet blij ven van de coach. PFORZHEIM - Springruiter Jeroen Dubbeldam uit Weerselo is in de Grote Prijs van Pforzheim als der de geëindigd. De olympisch kam pioen van Sydney 2000 behaalde het succes met BMC Nassau, het paard dat hem twee jaar geleden naar brons op de EK leidde. In de barrage bleef Dubbeldam foutloos. Twee concurrenten de den dat ook, in een betere tijd. De Duitser Carsten-Otto Nagel won met Corradina, voor Katharina Of- fel uit de Oekraïne met Lou Bega. Gisteren hadden financieel direc teur Onno Jacobs en technisch ma nager Peter Bosz voor de tweede keer een onderhoud met Van Mar wijk. De gesprekken werden door beide partijen als 'bijzonder posi tief bestempeld. Van Marwijk (55) was tussen 2000 en 2004 al trainer van Feyenoord. LINZ - De IJzendijkse roeier Roe land Lievens heeft gisteren zilver gewonnen tijdens de wereldbeker wedstrijd in Oostenrijkse Linz. Sa men met Paul Drewes deed hij mee in de lichte twee-zonder stuurman. Het duo had zaterdag de snelste tijd in de halve finales: 6.59,20. Een dag later moest het tweetal alleen Italië voor zich la ten en klokte ze 6.47,27. De lichte twee-zonder maakte deel uit van het bijprogramma in Linz. In 2002 bezorgde hij de club de Ue- fa Cup. TWee jaar later vertrok hij naar Borussia Dortmund. De Duit se topclub eindigde onder de trai ner twee keer als zevende. Een ver stoorde relatie met algemeen direc teur Hans-loachim Watzke leidde in december tot het vertrek van de Nederlandse coach bij Dortmund. LUSAKA - Paniek na de voetbalinter land tussen Zambia en Congo-Bra- zaville heeft zaterdagavond twaalf voetbalfans het leven gekost. Twin tig toeschouwers raakten gewond in het gedrang. Dat ontstond toen fans zich door de nauwe uitgan gen van het stadion in Chilila- bombwe naar buiten probeerden te dringen. Negen mannen en drie vrouwen kwamen om in het sta dion, 450 kilometer ten noorden van de hoofdstad I.usaka. De thuis ploeg won met 3-0. Of hij ingaat op het aanbod, is vooral afhankelijk van de finan ciële mogelijkheden van Feye noord. Nadat Co Adriaanse had af gezegd en Dick Advocaat geen inte resse bleek te hebben, schoof Van Marwijk door naar de hoogste plek op het lijstje met trainers. De eerste gesprekken hebben inmid- EINDHOVEN - Marjet van der Graaff, afkomstig uit Tholen, heeft een wildcard voor de KLM Ladies Open in Eindhoven gekregen. De andere zeven Nederlandse deel neemsters zijn Judith van Hagen, Nienke Nijenhuis, Marcella Neg- gers, Marieke Zelsmann, Christel Boeljon, Caroline Karsten en Kyra van Leeuwen. Van der Graaff is nog amateur. Het KLM Ladies Open wordt ge speeld van 8 tot en met 10 juni op de Eindhovensche Golf.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 13