Familieberichten 1 2 j Maandag 4 juni 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl I Een groot wonder Een nieuw leven Onze zoon Tom is geboren 31 mei 2007 Perry Ingrid van Westen Haneweg 7 4305 AA Ouwerkerk I "Dank. goede vrienden. voor al hel mooie dal wij samen beleefd hebben. Wilma Na een moeilijke periode van jaren en een dapper gestreden strijd zijn wij dankbaar dat aan haar lijden een einde is gekomen. Met veel verdriet geven wij u kennis dat is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, mijn zus en mijn schoonzus Wilma Oomen (Lankhuizen) Dordrecht, 17 maart 1950 t 's-Heerenhoek, 2 juni 2007 Petra en Eric Kevin Amy Marco en Wobbien Rika en Ap Correspondentieadres: Meanderlaan 402 4337 TV Middelburg U bent welkom om de herdenkingsbijeenkomst bij te wonen op woensdag 6 juni a.s. om 15.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten en te condoleren in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan I. Kom zoals u beul. We zouden hel fijn vinden als u een wille bloem meeneemt. "In Uw licht zien wij hel licht. Psalm 36:10 Vrijdag I juni 2007 hebben wij afscheid genomen van onze lieve dochter, zus. schoonzus en tante Maaike van Keulen 3 juli 1951 tl juni 2007 van Keulen M. van Keulen-Vos Marinus en Meiny Machiel en Maaike leroen en ledidja Wim in herinnering Ko Anne-Marie en Hans Mark loris Anouk Lottte Marie-Anne in herinnering Correspondentieadres: I. van Keulen Boomdijk I 4471 AZ Wolphaartsdijk Er is gelegenheid tot afscheid nemen tijdens en na de avondwake die zal worden gehouden in de r.-k. kerk St. Willibrord, Smitshoek 7b te Bergsehenhoek. dinsdag 5 juni van 20.00 tot 21.00 uur. Tevens is er woensdag 6 juni van 10.30 tot 11.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de r.-k. I leilig Hart kerk. Burg. de Bruinelaan 78 te Zwijndrecht. waarna de uitvaart dienst zal worden gehouden. Na deze dienst begeven wij ons naar Wolphaartsdijk. al waar omstreeks 13.30 tot 14.00 uur eveneens gelegenheid is om afscheid te nemen in de Nicolauskerk aan de Oost kerkstraat I. Aansluitend zal ook hier een afscheidsdienst worden gehouden, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats Wolphaartsdijk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot een informeel samen zijn in centrum "De Brug" aan de Oost kerkstraat 3 te Wolphaartsdijk. Ingevolge de wens van Maaike, "geen bloemen" "Achter tranen van verdriet schuilt de glimlach van herinnering Veel te vroeg is overleden de lieve, sociale, hartelijke en gastvrije Wilma Oomen Wij wensen Marco Wobbien en hun familie veel sterkte toe. Aart Claudia Marchel Machteld Lotte, /una en Sopltie Edwin Brigitte Martijn Claudine Frank Miriam Boaz en lulia Matthias Martijn Sabine Hicham Marcella Sjors, Madeion en Liselore Miloud en Maya Michel Anne leroen Mette en Lieke loseph Heidi Remi Barbara 'Fortius Ron Sonja Lukas& Irma Feline Marit en esse Nooil meer zwaaien nooit meer even praten Bedroefd zijn wij omdat onze buurvrouw Wilma Oomen is overleden. Wij zullen haar liefde, aandacht en betrokkenheid missen. Edwin. Hanny. Daud en lzaac Wildenberg Verdrietig, maar vol bewondering vóórhaar wilskracht en de manier waarop zij met haar ziekte omging, moesten wij afscheid nemen van onze lieve nicht Maaike van Keulen Sint-Laurens: Nel en lan de Bree-van Keulen Adry en Bart de Later-van Keulen neven en nichten Bedroefd zijn wij door het v erlies van onze nicht Maaike van Keulen 1 laar hartelijkheid blijft in onze herinnering. Ooms en tantes. Neven en nichten Familie Vos 2 juni 2007 Met verbijstering hebben wij kennisgenomen van het plot seling overlijden op 69-jarige leeftijd van Franco Gargano Geen pijn en geen zorgen meer. Ciao Franco. Bewoners oranjebuurt. vrienden en bekenden. Begrafenis heeft in stilte plaatsgevonden. wa Filippenzen 1:21 Want het le\'en is mij Christus en het sterven gewin Na een lange periode van ziekte, heeft God tot zich geno men. onze Pa en Opa en mijn lieve vriend, Willem Kroon 04-06-1937 1 02-06-2007 Terneuzen: Nelly en Fred Sebastian. Meiante en Ashley Vrouwenpolder: Erik en Anja Middelburg: Roelandeen Ruud Laura. Bart en Daan Koudekerke: Astrid en René Poznan (Polen): Krystyna Przybylska Diepenbrockstraat 273 4536 GR Terneuzen De dienst van Woord en Gebed, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op donderdag 7 juni om 13.30 uur in het uitvaartcentrum aan de Hughersluys 22 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbe graafplaats. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Wilt u. indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Tot onze diepe droefheid heeft de Heere. op Zijn tijd en wijze, van onze zijde weggenomen onze innig geliefde en zorgzame man. vader en opa Marinus Sinke echtgenoot van lohanna Sinke-Weststrate in de leeftijd van 75 jaar. Sterke de Heere ons in dit smartelijke verlies. Waarde: I. Sinke-Weststrate Oostdijk: I.W. Sinkc'-Sinke A.W. Sinke lan. René. Anton en Wilma, Dick, lanet Krabbendijke: D.|. Sinke M.L. Sinke-van Koeveringe Rien, Anneliesen Rico. Marius. Hanneke, lanine. Bram, Willemien. Daniël Waarde: I.D. Sinke E.L. Sinke-de Feijter Mamixen Liesbeth. Pieter. loost, Mathias. lo-Anne Goes: W.|. Boot-Smke H. Boot Izak, Rinus. Hendrik. Dirk, Tanny 1 juni 2007 Kerkweg 49 4414 AB Waarde Mijn man, onze vader en opa is thuis opgebaard, alwaar D.V. dinsdag 5 juni van 19.30 tot 21.00 uur gelegenheid is tot condoleren. De rouwdienst zal D.V. woensdag 6 juni om 10.00 uur worden gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente. Havenstraat 3 te Waarde. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Waarde. Na de begrafenis is er in de kerk nog gelegenheid tot condo leren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 12