Hoofd Personeel en Opleidingen Banen sn svrz Q JobTrack.nl www.gitp.nl WGGGNGR dagbladen met ambitie, daadkracht en ideeën Een creatieve Business Development Manager m/v 8 I Zaterdag 2 juni 2007 PZC Kijk ook op waar de mens iemand is De Stichting Voor Regionale Zorgverlening, beter bekend De organisatie maakt een belangrijke koerswijziging door: traditionele verpleeghuizen worden vervangen door als SVRZ, beheert zorgvoorzieningen verspreid over de groepswoningen en tweedelijnszorgcentra en worden gefaciliteerd vanuit een shared servicecentrum. Een inten- provincie Zeeland en een servicecentrum. De circa 2.200 sieve verandering, waarbij het van strategisch belang is om onder meer de zorgverleners op een eenduidige manier medewerkers bieden een uitgebreid pakket van welzijns- te (kunnen) ondersteunen. Binnen dit proces levert u een belangrijke bijdrage aan de ontwikkeling van medewerkers, en zorgdiensten, afgestemd op de wensen, behoeften teamvorming en een optimaal werkklimaat. Er wacht u veel ruimte om vanuit gezamenlijke visie en eigen inzicht en mogelijkheden van de cliënten. Deze persoonlijke een uitmuntend personeelsbeleid te formuleren; een aanwinst voor de organisatie, een voorbeeld voor de sector insteek en de aandacht voor zorgvernieuwing zijn zeer en de regio, succesvol. Op de eerste plaats voor de cliënten thuis, in de zorgcentra, in kleinschalige groepswoningen en in de U schakelt rechtstreeks met de (voorzitter van de) directie. Deze dynamische omgeving is een uitdaging voor uw centra voor zorg en reactivering. Maar ook is de lande- academische niveau en ruime P&O-ervaring. Enthousiasme, strategisch inzicht, operationele interesse en affiniteit lijke bekendheid een belangrijke bevestiging van de met de zorg zijn absolute voorwaarden. U bent iemand met inspirerende ideeën, ruggengraat, omgevingssensitiviteit primaire en ondersteunende processen. SVRZ is zich en prima communicatieve vaardigheden, ervan bewust dat ambities alleen dan kunnen worden gerealiseerd als er sprake is van een goed personeels- Uw gemotiveerde sollicitatie met curriculum vitae kunt u binnen twee weken versturen via www.gitp.nl/vacatures. beleid met voortdurende investeringen in het ontwik- Voor meer informatie kunt u bellen met de heer ir. S.J. Wijnheijmer, adviseur CITP Tilburg, telefoon (013) 542 40 40. kelen van individuele kwaliteiten. Een individueel assessment programma kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Organisaties zijn succesvol wanneer de talenten van medewerkers en de doelen van de organisatie in evenwicht zijn. CITP is specialist in het beoordelen en ontwikkelen van mensen en organisaties. Door onder meer online zelftests, loopbaanadvies en coaching on the job. Met een sterke belofte aan zowel opdrachtgever als kandidaat: de wetenschap dat u slaagt. gitpl Verstand van mensen Voor deze afdeling zijn wij op zoek naar: Als Business Development Manager bij Wegener Dagbladen BV vervul je een belangrijke rol in het vergroten van ons marktaandeel door het initiëren, ontwikkelen en implementeren van nieuwe multimediale businessmodellen. Belangrijke aspecten van deze functie zijn: Verantwoordelijk zijn voor productontwikkeling. Vertalen van succesvolle regionale en centrale proposities naar generale proposities. Het permanent monitoren van de markt, trends, rentabiliteit van productportfolio en anticiperen op kansen, trends en ontwikkelingen en op basis hiervan concrete productvoorstellen formuleren. Ontwikkelen en implementeren van nieuwe producten. >Het faciliteren van interne kennisuitwisseling en het ontsluiten van externe informatie. profiel: Je hebt een afgeronde HBO/WO opleiding Je hebt vanuit eerdere functies ruime ervaring opgedaan met business development Je hebt ruime kennis van media en commercie Je bent zowel creatief als analytisch Je beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden Je bent een teamplayer en een relatiebouwer Je bent zichtbaar enthousiast wat tekenend is voor je persoonlijkheid Wij bieden: Een aantrekkelijke baan binnen een platte organisatie met ruimte voor eigen initiatief. Je werkt in een professionele omgeving met collega's die vastberaden zijn om van de centrale advertentieorganisatie een succes te maken. Kwaliteit van mens en product staat hoog in ons vaandel. Dit is onder meer terug te vinden in een marktconforme beloning, prima opleidings- en persoonlijke ontwikkelingsmogelijkheden en een prima pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden. De standplaats voor deze functie is Apeldoorn. Een assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Informatie en sollicitatie: Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Anne-Marie Raijmakers, Manager Marketing Communicatie, tel: 055-538 87 42. Je sollicitatie kun je uiterlijk 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie sturen naar Wegener Dagbladen BV, afdeling P 0, t.a.v. Annette Hagenbeek, Postbus 26, 7300 HB Apeldoorn of per e-mail: a.hagenbeek@wegenerdagbladen.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De onlangs opgerichte centrale advertentieorganisatie gaat een vitale rol spelen voor en met de zeven titels van Wegener Dagbladen. Binnen de centrale advertentieorganisatie is een aantal nieuwe afdelingen ingericht waaronder de afdeling Marketing 8i Communicatie. De afdeling Marketing 8r Communicatie draagt bij aan het optimaliseren van de advertentiemarkt van onze dagbladen. Dit doen we onder andere door het analyseren van de markt en marktontwikkelingen, het actief initiëren en ontwikkelen van nieuwe advertentieproducten, het optimaliseren van bestaande advertentieproducten en het ondersteunen van de verkooporganisatie. Meer bereiken. Met Wegener

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 98