Banen Opzichter O JobTrack.nl Waterkeringen Wegen m/v Geïnteresseerd? A OAZ Bedrijfsleider m/v (fulltime) Specialist Brandpreventie Junior Economie Dispatcher Gas 60 I Zaterdag 2 juni 2007 PZC Kijk ook op Functie-informatie Inspecties verrichten, werkplan opstellen, toezicht houden, werk van team coördineren Opleidingsniveau MBO; Civiele Techniek Maximumsalaris 2.859,00 Kijk snel op www.wze.nl of bel 06-22979826 (Pieter van der Meulen) Kanaalweg 1 Postbus 1000 4330 ZW Middelburg Tel. 0118-621000 Fax 0118-621990 infodwze.nl www.wze.nl restaurant GREVEU^G^N gastvrijheid h la carte Zelfbedieningsrestaurant, a la carte restaurant en zalen voor feesten partij en, zakelijke bijeenkomsten en grote gezelschappen van 25 tot 750 personen. Restaurant Grevelingen is gelegen op een unieke locatie in Bruinisse. www.restaurantgrevelingen.nl bedrijft- en org«nit»tie adviseurs Een professional die zich herkent in de volgende punten: Klantgerichtheid; Organisatietalent; Initiatiefrijk; Teamplayer; Stressbestendigheid. De functie: In deze afwisselende en zelfstandige functie bent u, samen met uw team (circa 25 medewerkers), verantwoordelijk voor de organisatie en het optimaal laten verlopen van ver gaderingen, partijen, recepties en andere bijeenkomsten. Dit houdt onder andere in dat u: het aanspreekpunt bent voor de klant in de ruimste zin van het woord: uitvoerende werkzaamheden coördineert; assisteert met bedieningswerkzaamheden tijdens bijeenkomsten; medewerkers coacht en motiveert Wij vragen: Mbo werk en denkniveau; Aantoonbare leidinggevende ervaring in de horeca; Uitstekende communicatieve en sociale vaardigheden; Praktische en planmatige manier van werken. Wij bieden: Een uitdagende functie binnen een enthousiast team: Ruimte voor eigen inbreng en ideeën; Goede ontwikkelmogelijkheden; Goede arbeidsvoorwaarden, afgestemd op ervaring en opleidingsniveau. Heeft u belangstelling? Bent u ondernemend en wilt u het team komen versterken? Stuur dan uw sollicitatiebrief en CV binnen 10 dagen aan OA2, t.a.v. Astrid de Zeeuw - Beemster. Postbus 148,4460 AC Goes. U kunt haar bereiken op telefoonnummer 0113-256600; fax: 0113-256610; e mail; vacatures@schipperoaz.nl.; internet; www.schipperoaz.nl. .\ond BRANDWEER Voorkomen Voorbereiden Verhelpen Verbeteren Verbinden De bouw van Veiligheidsregio Zeeland is in volle gang. In verschillende projecten wordt gewerkt om de Veiligheidsregio Zeeland vorm te geven. De veiligheidsregio is het overkoepelende orgaan voor fysieke veilig heid in Zeeland. Onze taken zijn brandweerzorg, geneeskundige hulp verlening bij ongevallen en rampen, de gezamenlijke meidcentrale en voorbereiding op en uitvoering van rampenbestrijding en crisisbeheer sing. Dit in samenwerking met alle organisaties en instanties die hierbij een rol spelen. Voor hel taakveld brandweerzorg zijn wij structureel op zoek naar een: Op basis van 18 uur per week. U toetst bouw-, milieu.- en gebruiksvergunningaanvragen, begeleidt het traject, voert brandveiligheidscontroles uit en stelt toets- en adviesrapporten op U werkt daarbij op integrale wijze nauw samen met uw collegae binnen de gemeenten en de Veiligheidsregio Zeeland. U adviseert de gemeenten, projectontwikkelaars, architecten, etc in de meest brede zin om het brand-, c.q. fysieke veiligheidsniveau, conform vastgesteld beleid en uitvoeringsricht lijnen, te verhogen c.q. te handhaven. Daarnaast bent u in staat om op een enthousiasmerende wijze voorlichting en instructies te verzorgen. Tevens bent u repressief inzetbaar bij de Brandweer Goes. Wie zoeken wij: U beschikt over tenminste een MBO-diploma en bij voorkeur HBO werk- en denkniveau met affiniteit (en bij voorkeur ervaring) inzake brandpreventie en/of bouwkunde. Tevens beschikt u over een voor de functie relevante oplei ding op het vakgebied van brandpreventie of bent u bereid hiervoor te stude ren. Voor de repressieve functie dient u tenminste in het bezit te zijn van het diploma Onderbrandmeester of bent u bereid hiervoor te studeren. Voorts verzoeken wij u rekening te houden met de mogelijkheid dat de functie in de toekomst kan uitbreiden tot een 36-urige werkweek. Wij bieden: Afhankelijk van opleiding en werkervaring bedraagt het salaris maximaal 2.898,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Uw standplaats is Goes. Informatie: De volledige vacaturetekst kunt u bekijken op www.vrzeeland.nl De reactie termijn sluit op 13 juni a.s. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt echt niet op prijs gesteld. DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, (digitale) radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. De divisie Energy verzorgt - naast de energieproductie - de in- en verkoop van gas en elektriciteit voor zakelijke klanten. Binnen deze afdeling, met standplaats Middelburg, bestaat de vacature voor een fulltime junior economic dispatcher gas. In deze functie staat het verzorgen van nominatie (bestelling), transport en levering van gas ten behoeve van handel en klanten van DELTA N.V. centraal. Doel is dit realiseren tegen zo laag mogelijke onbaianskosten. Dit geschiedt door volcontinu realtime monitoring van gasinkoop, transport en verbruik. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende taken: - Prognotiseren van verwachte afname klanten DELTA op verschillende gasnetwerken. - Verwerken van contracten en klantnominaties in gasmanagementsystemen. - Adviseren gastraders ten behoeve van uitbalanceren van diverse gasportfolio's. - Bewaking en sturing gasflow en afname binnen de maximale transport- en innamecapaciteiten van DELTA. - Controle van meetgegevens zowel online als achteraf. - Rapporteren onbaianskosten, verbruikstotalen klanten en handelscontracten. - Assisteren bij de werkzaamheden van Dispatch. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij van je - Een hbo opleiding, bij voorkeur in een economisch/technische richting. - Een commerciële en zakelijke instelling en een teamplayer. -* Enige kennis van opwekking en transport van energie. - Basiskennis werken met geautomatiseerde processen. - Goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift. - Recent afgestudeerde hbo'ers zijn welkom. Wat bieden wij? Werken bij DEITA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. - Een maximum salaris van maximaal 3.023,00 bruto per maand. De functie wordt na een periode van ca. 6 maanden gevolgd door het periodiek werken in continudienst waarvoor een toeslag van 23,5% geldt. Informatie? Wil je meer informatie over de functie dan kun je contact opnemen met Johan Bolkenbaas, manager Economic Dispatch, telefoonnummer (0118) 88 2810. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je CV, binnen twee weken na verschijning van de advertentie. Indien je solliciteert naar aanleiding van onze vacature in de PZC, graag je sollicitatie voorzien van vacaturecode 0206PZ0621 en naar aanleiding van BN/De Stem vacaturecode 0206BN0621. Richt je brief aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van de backoffice van de afdeling HRM. Wij geven voorkeur aan solliciteren per e-mail. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www.ondernemendoej'esamen.nl DELTA N.V. Postbus 5048 U3J0 AA Middelburg T: (oti8) 88 20 00 E: vacJtures@delta.nl www.delta.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 88