Banen Q JobTrack.nl O JobTrack VacatureWijzer r p| pi 56 I Zaterdag 2 juni 2007 PZC Kijk ook op De JobTrack vacaturewijzer bevat alle personeelsadvertenties die in deze zaterdagkrant staan, gesorteerd op katern en met verwijzing naar het paginanummer in de krant. Algemeen Ö5 Regio (5* Spectrum (vervolg) Functie Bedrijf 1 Functie Bedrijf I Functie Bedrijf Administratief medewerker Roe Zeeland 24 Aakomend projectleider werktuigbouw Grontmij Nederland BV 52 Binnenhuisadviseur Woontrend Zeeland 11 Chauffeur Gemeente Terneuzen 6 Bedrijfsleider Restaurant Grevelingen 60 Bouwkundigen constructeurs R.Wiltems adv. en tekenburo bouwk. 10 Chauffeurs Randstad Nederland B.V. 24 Conciërge/administratief medewerker De Klimopschool 52 Brood-/banketbakker Bakkerij Den Soeten Inval 27 CNC-operator North Safety Products Europe BV 6 Constructeur werktuigbouw Grontmij Nederland BV 52 Business development manager Wegener Dagbladen BV 8 Constructiebankwerkers Troost SKS Middelburg 12 Directeur Dienst ambulante begeleiding 52 Conciërge SSG Scheldemond 20 Docent fitness/sportmanagement Roe Zeeland 24 Docent biologie Nehalennia SSG 52 Docent Duits Het Reynaertcollege 10 Docent IT media Roe Zeeland 24 Docent economie Nehalennia SSG 52 Docent economie Het Reynaertcollege 10 Docent Nederlands/communicatie Roe Zeeland 24 Docent natuurkunde Nehalennia SSG 52 Docent geschiedenis/aardrijkskunde Het Reynaertcollege 10 Docent procestechniek Roe Zeeland 24 Docent natuurkunde Sted. Scholengem. De Rede 63 Docent natuurkunde/scheikunde Het Reynaertcollege 10 Docent schoonheid/voetverzorging Roe Zeeland 24 Docent Nederlands Sted. Scholengem.De Rede 63 Docent Nederlands Het Reynaertcollege 10 Docent sportmanagement Roe Zeeland 24 Docent wiskunde Sted. Scholengem.De Rede 63 Eerst verantwoordelijk verzorgende Allevo 12 Enthousiaste duizendpoten Bibliotheek Oosterschetde 12 Groepsleerkracht De Regenboog/de Wingerd 52 Elektromonteur Waco Lingen Beton 28 Ervaren chauffeurs van Keulen Transport B.V. 12 Groepsleerkrachten De Klimopschool 52 Enthousiaste groepsleidsters Het Welzijnshuis 20 Ervaren medewerkers Armarzonwering 12 Junior economie dispatcher gas DettaN.V. 60 Ergotherapeut Visio Zuidwest-Nederland 27 Ervaren werkplaats chef Troost SKS Middelburg 12 Leerling C.N.C. draaiers/frezers Machinefabnek Sturm B.V. 62 Ervaren timmerlieden Bouwbedrijf Flipse BV 6 Gecertificeerde lassers Troost SKS Middelburg 12 Onderhoudsmonteur Neckermann BV 62 Hoofd personeel en opleidingen SVRZ 8 Groepsassistent De Koninklijke Auris Groep 12 Onderwijsassistent De Regenboog/de Wingerd 52 Informatie Manager Delta N.V. 26 Hoofd MMT North Safety Products Europe BV 6 Onderwijsassistent De Klimopschool 52 Intern accountmanager Dactyfo Goes 10 Instructeur allround Roc Zeeland 24 Onderwijsassistent AVO GT ICT Nehalennia SSG 52 Keukenhulpen Beachclub Perry's 6 Instructeur bouwkunde Roc Zeeland 24 Opzichter waterkeringen wegen Waterschap Zeeuwse Eilanden 60 Koelmonteur Installatiebedrijf van Loon 26 Instructeur ehbo Roc Zeeland 24 Projectmanager/adviseur met waterambities Grontmij Nederland BV 52 Leerling waterklerk Vopak Agencies Terneuzen B.V. 11 Instructeur ICT Roc Zeeland 24 Servicemedewerker Rentokil Pest Control 62 Leeriing-koeimonteur Installatiebedrijf van Loon 26 Instructeur recreatie/sport/spel Roc Zeeland 24 Specialist brandpreventie Veiligheidsregio Zeeland 60 Logistiek medewerker Livera/Lindessa 6 Instructeur verpleegkunde Roc Zeeland 24 Specialist vastgoed Waterschap Zeeuwse Eilanden 62 Magazijnmedewerker Westerwind Nederland 6 Instructeur winkel Roc Zeeland 24 Systeembeheerder Centraal kantoor 52 Medewerker archeologie Gemeente Goes 20 Leidinggevenden Lamb Weston Meijer V.O.F. 12 Teamleider werktuigbouw Grontmij Nederland BV 52 Medewerker beheer onderhoud NV Westerscheldetunnel 12 Managementassistent Roc Zeeland 24 Trader buikproducten Doens Food Ingredients B.V. 63 Medewerker bouwzaken Gemeente Goedereede 11 Medewerker call center RP Holidays 6 Trader kruiden specerijen Doens Food Ingredients B.V. 63 Medewerker kwekerij Fruithof 28 Medewerker facilitaire zaken Roc Zeeland 24 Verkoopadviseur van der Poel Home textiel 63 Medewerkers bediening Beachclub Perry's 6 Medewerker voorlichting PR Sociale Verzekeringsbank 8 Verkoper Dorst Bedrijfswagens B.V. 63 Modelbouwer Waco Lingen Beton 28 Monteur tractoren landbouwwerktuigen Van Weele B.V. 24 Spectrum Monteurs nettendienst E/C DettaN.V. 27 Pijpfitters Troost SKS Middelburg 12 Onderwijsassistent Avo Het Goese Lyceum 26 Schadecorrespondent OVZ verzekeringen 8 1 Functie Bedrijf Oproepkrachten bindwerkzaamheden Fruithof 28 Schoonmaakmedewerkers Gom Schoonhouden B.V. 6 Accountmanager dierenartsenpraktijken Royal Canin 6 Orthopedagoog/psycholoog Visio Zuidwest-Nederland 27 Senior schadecorrespondent OVZ verzekeringen 8 Afwassers Beachclub Perry's 6 Projectleider Waco Lingen Beton 28 Storemanager Esprit 12 Autotechnicus Hyundai v.d. Vliet 28 Psychodiagnostisch medewerker Visio Zuidwest-Nederland 27 Vertegenwoordigers in zonwering Armarzonwering 12 Barmedewerkers Beachclub Perry's 6 School maatschappelijk werkers Zorgstroom 28 Kijk voor meer vacatures op www.pzc.nl/banen f W* stuurjan.nl Stuur Jan! Om armoede effectief te bestrijden stuurt VSO geen geld, geen goederen, maar mensen naar Afrika en Azië. Vakmensen die hun kennis en ervaring delen met collega's ter plaatse. En dit voor een lokaal salaris. Kennis die de mensen daar gebruiken om zelf armoede aan te pakken. Doe mee: stuur Jan! Kijk nu op www.stuurjan.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 84