Familieberichten 1 Voor een Zorgzame Begeleiding mathilda wisse Zoek, Vinei. iïlensen .nl OVERTOOM-GROEN teken het condoleanceregister t 38 I Zaterdag 2 juni 2007 PZC Op 31 mei is op weg gegaan naar een nieuwe toekomst mijn lieve vrouwen onze lieve moederen oma Wilhclmina Maria Maljaars-Wondcrgcm 1927 2007 "in hel huis van mijn Vader zijn vele kamers; loli 14:2a OostkapellcAd Maljaars CrijpskerkeCo Maljaars Erika Maljaars-Bultman Mindy Dana Middelburg1 lêlen Witte-Maljaars Peter Witte Mariëtte Perry Wij willen hel personeel van hel Sint juns llospice De Casembrool hartelijk bedanken voor de liefdevolle verzorging Dorpsstraat 49 4356 AH Oostkapellc Gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 4 juni van 19.00 tot 20.00 uur in het rouwcentrum, Bachweg 2 te Middelburg. De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 5 juni op de be graafplaats te Oostkapellc om 14.15 uur. na een dankdienst in de Zionskerk, Duinweg 36a te Oostkapellc, aanvang 13.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in ge noemde kerk. Zacht en kalm is overleden mijn lieve schoonzus Mickc Maljaars-Wondergem Oostkapellclannie Wondergcm-vande Woestijne 31 mei 2007 Hand in hand zijn wij gegaan tot aan de drempel. Moegestreden, door onze liefde omringd, ben je van ons heengegaan. Op 1 juni 2007 is ontslapen in haar Heer en Heiland mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Hendrika Johanna (Riet) Francoijs-Dongelmans eerder weduwe van Jan Grootveld in de leeftijd van 81 jaar. Middelburg: J.H. Francoijs (eerder weduwnaar van Maria van Eenennaam) Breda: Gerard en Simone Grootveld Kortgene: Hans en Femke Grootveld Middelburg: Loes Grootveld en Cor Vaes Oost-Souburg: Peter en Mariëlle Grootveld Vlissingen: Kees en Hildegard Francoijs Lieve Oma, je hebt veel voor ons betekend. Wij zullen je erg missen. Laureina en Ftenee Tamara en Frans Joëlle en Jorrit Charissa en Marijn Lennarten Diana Danny Franklin Jonathan Tabitha Rinon Henry Dunantlaan 48,4334 BB Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 5 juni van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20 te Vlissingen. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op woensdag 6 juni om 14.00 uur in de aula van de alge mene begraafplaats aan de Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Riet hield van bloemen. Liever geen bezoek aan huis. i Eert bekende overleden? Een herinnering in liefde is een herinnering die altijd blijft. Dankbaar dat ze tot het laatst helder en krachtig van geest mocht blijven, is na een kortstondig ziekbed donderdag avond naar een volgend leven overgegaan mijn zorgzame vrouw, mijn bijzondere en onvergetelijke moeder, schoon moeder en onze liefdevolle oma Cecilia Maria de Waal-Blommaart St.lansteen, 3 november 1923 t Middelburg, 31 mei 2007 Middelburg: A.P. de Waal Kloetinge: Emiel en Marianne Ruiger Maurits Olivier Correspondentieadres: Simon Vestdijklaan 22 4481 DM Kloetinge U kunt afscheid van haar nemen op dinsdag 5 juni a.s. om 13.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna aansluitend de herdenkingsbijeenkomst zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Gezien haar kleurrijke leven gelieve geen sombere kleding te dragen. Haar wens is i.p.v. bloemen een gift voor het Koningin Wilhelminafonds te doen. Een daartoe bestemde collecte bus vindt u naast het condoleanceregister. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Altijd in bloei! Ma de Waal Lieve Emiel, Marianne, Pa de Waal en de kinderen. Woorden schieten ons tekort. Heel veel sterkte. Rudy Miranda |an-Willem Lous Laurens Annemarie Dag en nacht bereikbaar op (0111) 45 07 17 of (0111) 46 26 00 O Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen Vraag om ons gratis informatiepakket! Te ontbieden op Schouwen-Duiveland, Goeree-Overflakkee en Tholen UITVAARTVERZORGING „SCHOUWEN-DUIVELAND" M DE BRUIJNE J. C. HOEKMAN Werckendetstraat 4, Zierikzee Postbus 189, 4300 AD Zierikzee www.uitvaartzorgcentrum.nl NU1 overtedenenzorg Aandacht is zichtbaar Het eerste contact na een overlijden voor de laatste zorg en opbaring tel: 0113 -217060 mobiel: 06 - 24650772 O Begrafenis- en Crematieverzorging Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 wa Met droefheid geven wij u kennis dat, na een ernstige ziek te. door de Heere, uit ons midden is weggenomen mijn geliefde man, onze lieve vader, opa en overopa Pieter Cornells |oziasse *6 juli 1919 1 juni 2007 's-Gravenpolder: M. loziasse-Deurloo Ingersoll. Canada: lanny en Piet Maljaars Marianne en Darren lenna. Lucas Peter en Sarine Caleb, lames. David, Sarah lulia en Ian Goes: Mattie en Kees van der Weele Peter en Gabriëlle Corsliaan, Reinier Marc en Wilma Martijn en Liesette Alindu. Robbin Christian en Elsbeth René Magnoliastraat 126,4431 EK's-Gravenpolder Gelegenheid tot condoleren D.V. maandag 4 juni van 13.00 tot 13.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om 13.45 uur de rouwdienst worden ge houden in de aula van bovengenoemd rouwcentrum, waar na om plm. 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er gelegenheid tot samenzijn in rouw centrum 'De Bevelanden' te Goes. Geen bloemen. Onze oprechte dank aan allen die hem hebben verzorgd in de achterliggende maanden. Bedroefd geven wij u kennis dat uit onze familiekring is weggenomen onze broer, zwager en oom Pieter Cornells Joziasse echtgenoot van Maatje Deurloo in de leeftijd van 87 jaar. 's-Gravenpolder: M. loziasse Oudelande: J. van 't Veer-loziasse lac. van 't Veer (in herinnering) Oosterland: C. loziasse j.C. (oziasse-van den Dorpel Neven en nichten 's-Gravenpolder, 1 juni 2007 Bedroefd geven wij u kennis dat uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde zwager en oom Pieter Cornells Joziasse echtgenoot van Maatje Deurloo in de leeftijd van 87 jaar. Familie Deurloo Goes, 1 juni 2007 Bedroefd, maar dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat na een liefdevolle ver zorging in zorgcentrum "Randhof" is overleden onze lieve vader en opa Johannes Verwei weduwnaar van Pieternella Levina Kramer in de hoge leeftijd an 92 jaar. Wissenkerke: lohan en Lenv Verwei Etten-Leur: Petra en |et Goes, 31 mei 2007 Correspondentieadres: Dorpsdijk 92 4491 ED Wissenkerke Een korte overdenking, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden dinsdag 5 juni om 13.00 uur in het "Stiltecentrum van Monuta". Dokter Maasstraat 4a te Colijnsplaat. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenisplechtigheid plaatshebben op de algemene begraafplaats te Kortgene. \a afloop van de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemd "Stiltecentrum". Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. a www.mensenUnq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 66