- Mis de trein niet! A Disney's 15e Verjaardagsspel I www.disneys15everjaardagsspel.nl V Een uniek familiespel dat loopt als een trein Spel en speelgoed in één Zo bestelt u het spel Zo spaart u voor korting Op op J«£sL H' Speciaal voor u biedt de PZC exclusief en eenmalig het Disney's 15e verjaardagsspel aan voor 24,95* met drie spaarzegels. Profiteer nu, ga naar onze magische website www.disneys15everjaardagsspel.nl en bestel dit unieke familiespel. Disneyland Resort Paris viert haar 15e verjaardag en brengt ter ere daarvan een origineel spel uit. Het spel is niet in de winkel te koop! Disney's 15e verjaardagsspel is een spel voor kinderen van vier tot twaalf jaar. Een fantastisch familiespel én originele Disney speelgoedtrein in één. Bestel dit collectors item vandaag nog. U kunt het spel online bestellen voor de normale prijs van 29,95*. Ga daarvoor naar de website. U kunt sparen voor 5,- korting op het Disney's 15e Verjaardagsspel. Hiervoor dient u drie zegels te sparen. Deze spaarzegels staan regelmatig in uw regionale dagblad. Eén zegel krijgt u alsvast van ons cadeau. Vul de bestelbon in en plak daar de overige twee spaarzegels op. U betaalt dan slechts 24,95*. Duizenden speldozen zijn inmiddels verkocht, dus wees er snel bij, want op=op. Bestellen kan nog tot zaterdag 30 juni. PZC exclusief verzendkosten 5,95 O Ik heb 3 spaarzegels geplakt en bestel het spel voor 24,95 5,95 verzendkosten 30,90* O Ik wil het spel graag in cadeauverpakking bestellen. Ik betaal hiervoor 1,50 extra. In totaal betaal ik 32,40* O Ik plak geen zegels en bestel het spel voor 29,95 5,95 verzendkosten 35,90* O Ik wil het spel graag in cadeauverpakking bestellen. Ik betaal hiervoor 1,50 extra. In totaal betaal ik 37,40* Naam: Adres: Postcode: Woonplaats: E-mailadres: Telefoonnummer: O 0e bestelling mag op bovenstaand adres worden afgeleverd* O Ik wil de bestelling op een ander adres laten afleveren:* Naam: Adres: Postcode: Woonplaats: Ik machtig f levobird Trading BV eenmalig om het verschuldigde bedrag af te schrijven van mijn bank-/qirorekeninq: Datum:Handtekening: sv p. aankruisen wat van toepassing is Stuur deze bon op naar Flevobird Trading BV. o.v.v. Disney's 15e verjaardagsspel, Postbus 130,8200 AC Lelystad. Het spel zal z.s.m. bezorgd worden. Voor vragen kunt u contact opnemen met Flevobird, tel. 0320-218805. of mailen naar disreyspel@wegenerdagbladen.nl Het kan zinvol zijn om eerst de veelgestelde vragen te raadplegen op onze website www.disneys 15everjaardagsspel.nl Ja. ik wil informatie ontvangen over: O interessante aanbiedingen en producten van de PZC en andere onderdelen van Wegener O interessante aanbiedingen en producten van zorgvuldig geselecteerde bedri|ven (via Wegener) De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens In het colofon van de krant heft u nadere informatie aan. Zie ook het privacy statement op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 32