•r.i Genieten van je werk bin n9n uit Verkoopadviseur VERKOPER Q JobTrack.nl Banen WWW.DOENSFOOD.COM De Rede, je voelt je er thuis part-time (flexibel inzetbaar) m/v DOENS FOOD INGREDIENTS B.V. Your Partner in organics! Kijk ook op PZC Zaterdag 2 juni 20071 63 V De Stedelijke Scholengemeenschap "De Rede" is een school voor openbaar onderwijs in Terneuzen en heeft een breed onderwijsaanbod (gymnasium - atheneum - havo - vmbo - Iwoo). Door de uitgebreide begeleiding van leerlingen en vele buitenschoolse activiteiten zijn we in staat om een prettige en veilige plaats voor alle leerlingen te bieden met optimale ontplooiingskansen. De Rede is een school die zowel voor leerlingen als medewerkers open, actief en veilig is. Voor het nieuwe schooljaar, 2007-2008, zijn wij op zoek naar enthousiaste collega's voor de volgende vacatures: Docent natuurkunde (wtf 1,00) De vacature betreft 22 lesuren, voornamelijk in de bovenbouw HAVO en VWO. Daarnaast participeert de nieuw te benoemen docent in de toekomst als coördinator (techna- tor) van De Rede in het netwerk Zuid West-Nederland voor Technasiumonderwijs. Dit is een nieuwe onderwijsvorm in het HAVO en VWO ter bevordering van het bètaonderwijs. Zie voor nadere gegevens de website van de school: www.derede.nl/ow_technasium.htm. Onze voorkeur gaat uit naar een docent in het bezit van een le graads bevoegdheid, dan wel studerende hiervoor. Inschaling vindt plaats als docent LB. Afhankelijk van de te vervullen rol als technator binnen het Technasiumonderwijs. behoort een doorgroei naar LC of LD tot de mogelijkheden. Nadere inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij de heer J.F. Begijn, sectordirecteur havo/vwo (tel. 01 15-612155). Docent Nederlands (wtf 0,80 tot 1,00) De vacature betreft 20 tot 25 lesuren, deels in de bovenbouw HAVO en VWO. Onze voorkeur gaat uit naar een docent in het bezit van een Ie graads bevoegdheid, dan wel studerende hiervoor. Inschaling vindt plaats als docent LB. Nadere inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij de heer J.F. Begijn, sectordirecteur havo/vwo (tel. 01 15-612155). Docent wiskunde (wtf 0,20 - 0,40) De vacature betreft 5 tot 10 lesuren, voornamelijk in het VMBO. Het betreft gedeeltelijk vervanging van ouderschapsverlof, de overige uren zijn regulier. Voor deze vacature vragen wij een docent met een 2e graads bevoegdheid. Inschaling vindt plaats als docent LB. Nadere inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij de heer PM. Baecke, sector directeur vmbo (tel. 01 15-612155). Indien u geïnteresseerd bent in een van deze vacatures, ontvangen we graag uw sollicitatie voorzien van een uitgebreide motivatie en een volledig CV vóór 18 juni a.s. U kunt uw sollicitatie schriftelijk of per e-mail richten aan de algemeen directeur van de school, de heer E R. van den Hooven. Stedelijke Scholengemeenschap "De Rede" Postbus 375, 4530 AJ TERNEUZEN, e-mail: info@derede.nl, internet www.derede.nl Terneuzen ligt centraal in Zeeuws-Vlaanderen. Het gebied biedt rust, ruimte en wonin gen tegen aantrekkelijke prijzen. De term "files" komt niet in ons woordenboek voor. De cultuursteden Antwerpen, Gent en Brugge liggen op ca. 3 kwartier rijden. Kortom, een aantrekkelijk woon- en werkgebied. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Binnenuit is een bijzonder woonconcept in Heinkenszand. Alles draait om het genieten van onze producten. In Binnenuit vindt de consument de mooiste binnen- en buitenmeubelen, exclusief woningtextiel, schitterende parketvloeren prachtige geluids- en beeldapparatuur. van der Poel Home textiel hoopt binnenkort te kunnen genieten van een nieuwe Bij van der Poel Home textiel kan de consument genieten van de mooiste stoffen en kleuren van exclusieve merken. Daarnaast geniet de klant óók van een zorgvuldige opmeting, afwerking en plaatsing van de nieuwe wand- of vloerdecoratie. Wij zoeken dan ook iemand met ervaring in deze branche, iemand die onze klanten perfect kan adviseren en ons meehelpt onze missie -genieten van onze producten- waar te maken. Laat ons weten boe jij denkt genieten voor onze klanten invulling te kunnen geven. Sollicitaties (liefst schriftelijk) kunnen worden verzonden naar. van der Poel Home textiel, t.a.v. Dhr. Gijs van der Poel, Schouwersweg 7,4451 HS Heinkenszand. www.binnenuit.nl m Doens Food Ingredients BV. gevestigd in IJzendijke, ts een dynamische, internationale onderneming die zich bezighoudt met inkoop, verkoop en verwerking van biologische voedingsingredienten Kwaliteit en klantenservice komen bij ons op de eerste plaats Per direct zoeken wij twee nieuwe medewerkers voor onze trading-afdeling TRADER KRUIDEN SPECERIJEN (M/V) TRADER BULKPRODUCTEN (M/V) Functie-beschrijving voor belde functies: Na een gedegen inwerk periode zullen uw werkzaamheden vooral bestaan uit het uitbouwen en bewaken van het huidige klantenbestand en intensieve acquisitie van nieuwe relaties Afhankelijk van de functie waarnaar uw voorkeur uitgaat, zult u zich bezighouden met biologische kruiden specenjen, of met buikpartijen van granen, zaden en peulvruchten In deze functie werkt u met omzet- en rendementstargets on bent u verantwoordelijk voor uw eigen klantenbestand U werkt uitsluitend in een business-to-business omgeving Een ambitieuze en gedreven verkoper die initiatief neemt en graag wil scoren zal zich in deze functie perfect thuis voelen U onderhoudt intensief contact met klanten, behandelt offertes en orders en zorgt voor goede afstemming met inkoop en logistiek U bezoekt met regelmaat klanten, leveranciers en internationale beurzen zowel binnen als buiten de Europese Unie U rapporteert aan de Teamleider Inkoop/Verkoop Profiel: HBO werk- en denkniveau bij voorkeur in economische/handelsnchting Een gedreven, vasthoudende en initiatiefnjko onderhandelaar pur sang Analytisch, oplossingsgericht, stressbestendig, doortastend, zeer resultaatgericht en beschikt over marktvisle Zelfstandig, accuraat en legt gemakkelijk contact Zeer representatief U weet langdurige relaties met uw klanten op te bouwen, met gevoel en resf>ect voor verschillende culturen Geen 9-5 mentaliteit en een echte toamplayer met professionele en gedisciplineerde werkinstelling Goede kennis van de Nederlandse, Duitse en Engelse taal in woord en geschrift. Meerdere vreemde talen (Frans, Spaans) strekt tot aanbeveling fn bezit van rijbewijs en eigen vervoer Wij bieden: Een goed salaris en bijbehorende secundaire arbeidsvoorwaarden Maar belangrijker nog een leuke en dynamische werkomgeving waann hard werken aan een goed resultaat en collegialiteit hoog in het vaandel staan Informatie en solllcltatio: Voor meer Informatie betreffende deze functie kunt u terecht bij de heer Jeroen Meijenng Uw sollicitatiebrief voorzien van CV kunt u per e-mail sturen aan jeroen®doensfood com o v v 'Trader Krulden Specerijen m/v" of "Trader buikproducten m/v" MEEWERKEN AAN SUCCES! Thieu van Dorst Bedrijfswagens B.V. is MAN bedrijfswagendealer voor West-Brabant en Zeeland met vestigingen in Breda, Roosendaal en Goes. Een dyna misch en enthousiast team dat ervoor zorgt dat er achter elke MAN een professionele en vakbe kwame organisatie staat. Wij beschikken over moderne service centers, waar een gemotiveerd team onze relaties optimaal ondersteunt. Interesse in deze functie? Stuur dan binnen (wee weken een e-mail of brief met CV aan: Thieu van Dorst Bedrijfswagens. Pearyweg 7 4462 GT Goes. t.a.v. de heer J. Maljaars Tel: 0113-252200 jmaljaars@thieuvandorst.nl Voor de vestiging Goes zijn wij op zoek naar een dynamische en representatieve: Als verkoper bent u verantwoordelijk voor het onderhouden en ontwikkelen van de relatie met kleine(re) en grote transportbe drijven in Zeeland. De functie: U bent als bedrijfswagen adviseur verantwoordelijk voor: Goed relatiebeheer en een goede marktbewerking. Realiseren van verkoopdoelstellingen. Professionele presentatie van Thieu van Dorst Bedrijfswagens. Optimale dienstverlening m.b.t. verkoopondersteuning, repa ratie/onderhoud en leasing van MAN bedrijfswagens en getrokken materieel. Correcte en adequate verkooprapportage d.m.v. geautomati seerd CRM systeem. Wij bieden: Een zelfstandige, uitdagende functie in een dynamische orga nisatie. De mogelijkheid om u verder te ontwikkelen door het volgen van interne (MAN) en externe opleidingen. Wij vragen: Opleiding op mbo-niveau. Commercieel/technische achtergrond. Bij voorkeur ervaring als Account Manager in de automobiel branche of aanverwante business-to-business- sector.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 147