AUTOTEGMHCUS #AC|E/Vdffli Banen Tekenaar Constructeur Hyundai v.d. Vliet is een toonaangevende merkdealer in Midden-Zeeland. Door de toe nemende werkzaamheden zijn wij momenteel op zoek naar LIEFST MET APK ERVARING Constructie b.v. medewerker kwekerij (full-time) oproepkrachten bindwerkzaamheden PROJECTLEIDER TEKENAAR - CONSTRUCTEUR ELEKTROMONTEUR MODELBOUWER SCHOOL MAATSCHAPPELIJK WERKERS <MV> 28 Zaterdag 2 juni 2007 PZC Kijkookop JobïTT3.Ck I'll Waco Lingen Beton in Bergen op Zoom is een toonaangevende ont wikkelaar en producent van innovatieve bouwproducten en -syste- men in prefab-beton voor de woningbouw, utiliteitsbouw en lAfarn linnpn 9r°nd-, weg- en waterbouw en industrie Waco Lingen Beton is beton onderdeel van Ballast Nedam Intra. .harte welkom in ons Hyundai-team. Een zelfstandig onderhouds- en reparatie technicus die efficiënt de klachten oplost geniet de voorkeur. Hij is van Voor meer informatie: dhr. A. P. v. d. Vliet Klein Frankrijk 23 4461 ZN Goes Tel. 0113-22 87 51 HYuncm Lagendijk Constructie B.V. is een familiebedrijf dat al ruim 30 jaar gespeciali seerd is in het ontwerpen en produceren van scheepskranen. Ook het fabriceren en onderhouden van installaties voor de scheepvaart en industrie valt binnen onze werkzaamheden. Vanwege uitbreiding en aangroeiende werkzaamheden hebben wij op korte ter mijn plaats voor een: Wij zoeken: - iemand met gevoel voor techniek, - die ervaring heeft in het ontwerpen en tekenen, - die mee wil groeien in een jong en dynamisch bedrijf, - op een MTS HTS niveau kan functioneren. Wij bieden: - zeer afwisselende en uitdagende baan, - goede beloning naar capaciteiten, - goed teamverband, - prima arbeidsvoorwaarden. Benieuwd naar onze producten kijk dan op: www.lagendijk-constructie.nl Uw sollicitatie met CV kunt u richten aan: Lagendijk Constructie B.V. t.a.v. PD. Ocké, Choorhoekseweg 3, 4424 NW WEMELDINGE info lagendijk-constructie, nl fj Fruithot is een groeiende handelskwekerij in fruitbomen en -planten in pot. Wij leveren kwaliteitsproducten aan binnen- en buitenlandse tuincentra, bouwmarkten, handelaren, kwekerijen en veilingen. Ons assortiment is zeer groot en veelzijdig en bestaat uit meer dan 100 soorten fruit. Wegens groei van ons bedrijf zijn wij op zoek naar nieuwe medewerkers: Als medewerker kwekerij verzorg je hel volledige proces vanaf het oppotten van ons kweek- en plant- materiaal en fruitbomen tot het verzendklaar maken van orders. Hier tussen liggen werkzaamheden zoals het verzorgen van planten, het sorteren, controleren en etiketteren. We verwachten de volgende kwaliteiten van jou: zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken flexibele houding betrokkenheid en eigen initiatief in het bezit van rijbewijs BE Kennis en ervaring in de teelt van fruitbomen en (ruitstruiken is een pré. In de periode oktober t/m maart worden onze fruitbomen en -planten opgepot. Als oproepkracht heb je onder meer de taak om de opgepotte planten te voorzien van stok en eventueel te voorzien van rek vo'or het kweken van leibomen. In bovengenoemde periode zal het aantal uren circa 15-20 uur per week bedragen, buiten deze periode zal het aantal uren minimaal zijn. We verwachten het volgende van jou: beschikbaarheid vanaf oktober zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken flexibele houding Wij bieden: Afwisselend en veelzijdig werk in een leuk team Een bij de functie passend salaris Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 10 dagen gericht worden aan Fruithof T.a.v. W.J. Kersten Dijkwelseweg 38A 4421 PP Kapel Ie We zijn op korte termijn op zoek naar enthousiaste collega's voor de volgende functies: De functie: Je bent verantwoordelijk voor de planning, coördinatie en de optimale uitvoering van een scala aan U&W en GWW-projecten. Je zorgt voor een effectieve afstemming met de opdrachtgever en de interne afdelingen en onderhoudt contacten met de participerende partijen. Je profiel: HBO werk- en denkniveau (weg- en waterbouw of bouwkunde) en enkele jaren relevante ervaring. De functie: Je bent verantwoordelijk voor het uitwerken van prefab betonconstructies en tekeningen met alle bijbehorende zaken waaronder het maken en controleren van (productie)tekeningen en uit trekken van instortmaterialen en het maken van overzichten t.b.v. planningen. Je profiel: MBO/HBO-werk- en denkniveau (weg- en waterbouw of bouwkunde) en relevante erva ring. De functie: Je bent verantwoordelijk voor het onderhoud en reparatie van machines, gebouwen, pro ductiekranen en rollend materieel. Je profiel: MBO werk- en denkniveau, richting elektro en enkele jaren relevante ervaring. Je bent ana lytisch ingesteld om storingen snel te vinden en te verhelpen. De functie: Volgens tekeningen bouwen van nieuwe mallen en ombouwen van bestaande mallen. Je profiel: LTS/VMBO meubelmaker. Voor meer informatie over deze functies kun je contact opnemen met Joyce van der Sanden, 0164- 274245 of de uitgebreide vacaturetekst lezen op www.wacolingen.nl. Je sollicitatiebrief met CV kun je zenden aan Waco Lingen Beton bv, t.a.v. mevrouw J. van der Sanden, Postbus 219, 4600 AE te Bergen op Zoom. Of per e-mail j.vd.sanden@wacolingen.nl. Zorgstroom zoekt voor het School Maatschappelijk Werk op korte termijn vacaturenummer 7.130 Fulltime-parttime schooljaar 2007-2008 maatschappelijk werk Walcheren Als school maatschappelijk werker wordt u gedetacheerd bij basisscholen of scholen voor voortgezet onderwijs op Walcheren waar u hulpverlening geeft aan jongeren Samen met collega's zorgt u voor de bezetting op diverse scholen. U werkt op flexibele tijden, onder andere afhankelijk van de wensen van een school. Wij vragen een afgeronde H80-opleiding maatschappelijk werk en dienstverlening, een duidelijke visie omtrent het vakgebied, een zakelijke schrijfstijl en een cliëntge richte houding. De inschaling en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Welzijn. Het maximum salaris bedraagt 2.957 bruto per maand bij een full-time dienstverband. Wilt u meer informatie, neem dan contact op met André de Visser, teammanager maatschappelijk werk, telefoonnummer 0118-684000. Denkt u de persoon te zijn die wij zoeken, stuur dan uw sollicitatiebrief met cv, onder vermelding van het vacaturenummer, vóór 13 juni 2007 aan de heer L.Q. Phei nambucq. voorzitter Raad van Bestuur, Postbus 323,4330 AH Middelburg. - Deze vacature wordt tegelijk in- en extern verspreid. Bij gelijke geschiktheid geven we de voorkeur aan een interne kandidaat. Zie ook www.zorgstroom.nl Acquisitie nav deze advertentie wordt niet op prijs De sollicitatiegesprekken zijn gepland op 20 juni 2007.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 146