s 1 a WESTVOORNE mi BROOD/BANKETBAKKER Q JobTrack.nl beleidsmedewerker welzijn m/v Bakkerij "Den Soeten Inval Monteurs Nettendienst E/C V ergotherapeut (m/v) psychodiagnostisch medewerker (m/v) orthopedagoog/psycholoog (m/v) Ben jij de doener die nadenkt? Kijk ook op PZC Zaterdag 2 juni 2007 I 27 DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, (digitale) radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. De divisie Infra zorgt voor aanleg, beheer en onderhoud van de verschillende netwerken voor elektririteit, gas, water, warmte en telecommunicatie. Binnen de afdeling Distributie, bestaat de vacature voor twee fulltime monteurs nettendienst E/C. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Onderhouden van de distributienetten E - Montage van hoog- en laagspanningverdeelkasten, trafostations, schakelstations en graafwerkzaamheden. - Het maken van hoog- en laagspanningsmoffen. - Het oplossen van storingen in laagspanning, OV en CAI en overig onderhoud aan CAI-netten uitvoeren. - Bereidheid om wacht- en storingsdiensten te lopen. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Een Ils-E diploma, het VEV-diploma Monteur laagspanningsnetten, het diploma MMI en een CAI-opleiding aansluitingen (bijvoorbeeld MHA-module cai). - Bereidheid om zonodig aanvullende opleidingen te volgen. - In bezit zijn van rijbewijs B(E). Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. Informatie? Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met: de heer H. van Drooge, Steunpuntmanager, telefoonnummer (0118) 88 35 85. Ilcl Zuid-Hollandse Westvoorne ligt aan de kust op Yoorne Pullen en is een aan trekkelijke woon- en werk- gemeenle mei ruim 14.000 inwoners, die verdeeld zijn over de kernen Oostvoorne, Rockanje en Tinle. Visio ondersteunt slechtziende en blinde mensen bij het verwezen lijken van hun wens tot zelfstandig leven, leren, wonen en werken. De circa 1.400 medewerkers op de verschillende locaties in het noorden, oosten, noordwesten en zuidwesten van het land zetten zich in om dit in de praktijk waar te maken. De klant inspireert ons om vakbekwaam, creatief en flexibel te werken. Om dit te kunnen doen. werken wij voortdurend aan ontwikkeling van kennis en vernieuwing van zorg, revalidatie en onderwijs. Samenwerking met andere partijen, zowel nationaal als internationaal, is daarbij vanzelf sprekend. Visio Zuidwest-Nederland zoekt met spoed voor de locatie Goes 24 uur per week 16 uur per week 16 uur per week, tijdelijk tot I april 2008 Kijk voor de uitgebreide vacaturetekst op onze website: www.visio.org. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Visio werkt samen met Sens/s en De Brink in de VisioSensisdeBrinkGroep. Overweeg dan eens te solliciteren bij de gemeente Westvoorne. Als kleinere gemeente zijn we ambitieus genoeg om onze inwoners het beste te willen bieden Voor het beleid en de uitvoering op het gebied van onder andere subsidies, ouderen en maatschappelijke onder steuning zoeken wc een enthousiaste voor 28 uur f.5 '/2 ilag) per werk met initiatief, gevoel voor politiek en bestuur en een dienstverlenende instelling, die in staat is zelfstandigen met een eigen verantwoordelijkheid te functioneren in een klein team. Her werft; Je gaat samen met enkele collega's werken aan het welzijns beleid van de gemeente en aan de uitvoering daarvan Een van je belangrijkste taken is het ouderenbeleid en onderdelen van maatschappelijke ondersteuning. Bij hel ouderenbeleid is je grootste uitdaging het verder uitwerken van het project 'Is uw gemeente OuderenprooP. Naast deze werkzaamheden hoort tot je taak het verzorgen van de subsidiering aan verenigingen en instellingen en het vrijwilligersbeleid. Je bent als budgethouder ook verant woordelijk voor de financiële rapportages. Je collega's houden zich onder meer bezig met kunst en cultuur, integraal jeugdbeleid inclusief jeugdgezondheids zorg, algemene gezondheidszorg, kindercentra, onderwijs zaken en eveneens maatschappelijke ondersteuning. Behalve het beleidswerk verwachten we dus van je dat je ook het uitvoerend werk voor je rekening neemt. Jouw profiel: Je bent een persoon met een analyserend vermogen en je hebt in ieder geval een afgeronde opleiding op hbo-niveau. Je hebt aandacht voor kwaliteit, je bent flexibel en werkt klantgericht Daarnaast beschik Je over financieel inzicht, een ruime kennis van hel werkveld en minimaal enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie, Je bent goed en cllicient in hei opstellen van beleids adviezen en je kunt helder en zakelijk met iedereen communiceren. Wat hunnen we bieden? Een salaris dal past bij deze baan (schaal 10. maximaal 3.639,- bruto per maand op basis van een volledige aanstelling van 36 uur). Er is een uitloop mogelijk en we kennen onder andere een vergoeding voor reiskosten, variabele werktijden en andere aantrekkelijke regelingen. De werksfeer is informeel en gezien de omvang van de organisatie is er ruimte voor een persoonlijke benadering. Reageren: Ben je geïnteresseerd? Stuur dan je sollicitatie, inclusief je cv, vóór 18 juni naar hel college van burgemeester en wethouders van Westvoorne, Postbus >30, 5233 /.II Rockanje. Mailen kan ook: mvpelt®westvoorne.nl. Wil je eerst meer informatie? Bel dan met Piet de Koning, hoofd van het bureau Welzijn, Onderwijs en Sport, telefoon (0181)40 80 65. De eerste gesprekken zullen in week 26 plaatsvinden. Kijk op www.westvoorne.nl Acquisitie stellen wij niet op prijs. RECREATIE GEMEENTE ff is een ambachtelijke brood- en banketbakkerij die al meer dan 100 jaar gevestigd is in de binnenstad van Goes. Wij zoeken op korte termijn een: Wij bieden: - Salaris conform c.a.o. - 38-urige werkweek - Prettige werkomgeving Bel vrijblijvend of stuur uw sollicitatie naar: Bakkerij Den Soeten Inval t.a.v. J. Voordijk Opril Grote Markt 4-6 Wij vragen: - Gemotiveerde inzet - Ervaring in bakkerij - Opleiding niveau 3-4 - Zelfstandig te kunnen werken. tel. 0113-215614 e.mail hans(g>densoeteninval.nl 4461 AK Goes DELTA N.V. Postbus 501*8 4330 KA Middelburg T: (0118) 88 20 oo E: vacatures@delta.nl www.delta.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je CV, binnen twee weken na verschijning van de advertentie. Indien je solliciteert naar aanleiding van onze vacature in de PZC, graag je sollicitatie voorzien van vacaturecode 0206PZ0705 en naar aanleiding van BN/Oe Stem vacaturecode 0206BN0705. Richt je brief aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van de backoffice van de afdeling HRM. Wij geven voorkeur aan solliciteren per e-mail.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 145