ma ZO Een Medewerker Beheer Onderhoud <m/v> Selekt Huis Banen systeemontwikkelaar www.zesgoes. n l Eerst Verantwoordelijk Verzorgende www.a llevo.nl 1 2 Zaterdag 2 juni 2007 PZC Kijk ook op Q JobTrack.nl A/V Westerscheldetunnel is vanaf maart 2003 een tol-tunnel tussen Zuid-Beveland en Zeeuwsch Vlaanderen NV Westerscheldetunnel is een klantgerichte organisatie waarin de medewerkers hun verantwoordelijkheid nemen. Openheid en teamspirit zijn belangrijke eigenschappen om op een plezierige en efficiënte wijze te kunnen werken. Het resultaat telt: de klanten van NV Westerscheldetunnel krijgen een kwaliteitsproduct met service. NV Westerscheldetunnel is verantwoordelijk voor de succesvolle exploitatie van de Westerscheldetunnel. Hierbij staan vêiligheid en klantvriendelijkheid voorop. NV Westerscheldetunnel telt in totaal 70 medewerkers Tolinning en verkeersmanagement gebeuren volcontinu, 7 dagen per week en 24 uur per dag. Ook het onderhoud gebeurt deels buiten kantoor-uren. De overige functies worden vervuld in dagdienst Voor 40 uur in (semi-)continudienst Het werk U bent samen met vier collega's verantwoordelijk voor de dagelijkse inspectieronde. Hierbij neemt u op het gehele Westerscheldetunnel-terrein de technische situatie in ogenschouw en beoordeelt of er eventueel reparaties noodzakelijk zijn U fungeert als eerstelijns-onderhoudsdienst op het tolplein en u voert zo mogelijk zeil de reparaties uit. U overlegt met uw leidinggevende welke reparaties/aanpassingen moeten worden gedaan. Bij het uitvoeren van de werkzaamheden door de aannemer bent u de directe contactpersoon. U ziet toe op de goede uitvoering van het werk en bent verantwoordelijk voor de (milieu-)veiligheid tijdens het werk. Samen met de tunneloperator coördineert u de werkzaamheden Als er verkeerskundige maatregelen, zoals afzettingen of omleidingen, noodzakelijk zijn, bent u het 'verlengstuk' van de tunheloperator. Zonodig roept u extra personeel op. Bij incidenten en calamiteiten speelt u een belangrijke rol. U beoordeelt ter plekke welke maatregelen nodig zijn. Tot de calamiteltencoördinator aanwezig is, vertegenwoordigt u deze collega. Dit is de reden dat u binnen 30 minuten van liet tunnelcomplex woonachtig bent. Aan de functie is een consignatiedienst verbonden aangezien de tunnel 24 uur per dag, 7 dagen per week beschikbaar is. Het spreekt voor zich dat u zich sterk bewust bent van de veiligheidsaspecten die een tunnel met zich meebrengt. Daarom kunt u volgens strikte procedures werken. De werkzaamheden worden in een 2-ploegendienst van 6 tot 21 uur uitgevoerd. U wordt ingepast in dit rooster Wij bieden Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, tussen 2.096 en 2.844 bruto per maand bij een 40-urige werkweek. Daarbij komt een toeslag onregelmatige dienst, 8°o vakantiegeld en een goed pakket overige arbeidsvoorwaarden, waar onder een gunstige collectieve ziektekostenverzekering. Wij verwachten van u: Een technische achtergrond op MBO-niveau in de Elektrotechniek of Meet- en regeltechniek; Ervaring met regeltechnische installaties en/of ervaring met civieltechnisch of mechanisch onderhoud; Allround ervaring als technicus; Ervaring met het aansturen van aannemers; Stressbestendigheid en flexibiliteit. Als u - eventueel na nadere informatie - geïnteresseerd bent in deze functie, dan verzoeken wij u voor 16 juni aanstaande een motivatiebrief met CV te sturen (bij voorkeur per e-mail) naar: T U IM INI E jt ii H-" TT» i TI> r Rens Reijnierse Support Postbus 114450 AA Heinkenszand T 0113 562580 0118 469258 E Rens@werkeninzeeland.nl support Onderdeel Niouwonhun Groep www.selekthuis.nl De Holding Nituwtnhim heeft onder haar directe leiding een aantal werkmaatschappijen welke gespecialiseerd njn in woningbouw en utiliteitsbouw. Binnen de gehele Holding njn ruim 300 medewerkers werktaam. Oeie realiseren tezamen een jaaromzet «an ca. 70 miljoen euro. Het hoofdkantoor van deze Holding bevindt zich in Rijssen. SelektHuis is één van de sterk groeiende werkmaatschappijen binnen deze Holding met ruim 200 medewerkers. Jaarlijks woiden er ca. 22S luxe vrijstaande woningen gerealiseerd volgens een door onszelf ontwikkeld traditioneel bouwsysteem. De bouw wordt gecoördineerd en uitgevoerd vanuit een vijftal vestigingen: Rijssen (hoofdvestiging), Sneek. Amersfoort. Hoordrecht en Thoien. Onze klantvriendelijke benadering en technische kennis zorgen voor een hoge kwaliteit van onze diensten in de advies-, ontwerp- en uitvoeringsfase. In verband met uitbreiding van onze werkzaamheden van onze vestiging in Thoien zijn wij op zoek naar VAKBEKWAME TIMMERLIEDEN VAKBEKWAME METSELAARS m/v full-time De functie U werkt in ploegverband aan de realisatie van onze kwalitatief hoogstaande, traditioneel gebouwde, en luxe vrijstaande woningen. U werkt op de mooiste plekjes voor één van de beste bouwers van Nederland. Uw profiel U heeft enkele jaren aantoonbare werkervaring als gediplomeerd timmerman of metselaar in de woningbouw. U bent gemotiveerd, verstaat uw vak uitstekend en bent een prettige collega voor uw ploegleden. U bent woonachtig in de regies Thoien en beschikt over een rijbewijs B. Ons aanbod Wij bieden u een uitdagende functie in een gezond en groeiend bedrijf Daarnaast bieden wij een goed salaris, aangevuld met goede secundaire arbeidsvoorwaarden Uw sollicitatie Voor nadere inhoudelijke informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer J.A. van der Jagt telefoonnummer 0166-604362. Uw sollicitatie kunt u richten aan: SelektHuis. t.a.v. mevrouw S.A. Liesting, Postbus 180, 7460 AD Rijssen. Email: sliesting^selekthuis.nl. Aqumne nuv deze advertentie wordt niet op prijs gesteld TOT 10 TELLEN HOEFT NIET MEER De door Zes Goes ontwikkelde software voor de aftersales service van consumentenelektronica heeft bewezen succesvol te zijn in Nederland en België. Dit is ook opgemerkt door de grootste retailer van Zwitserland. Met hen gaan we ons systeem gereedmaken voor de Zwitserse markt. Daarom zijn we op zoek naar een Zes Goes B.V. is de grootste en snelst groeiende onafhankelijke service organisatie op het gebied van consumentenelektronica. Zowel importeurs als winkelketens maken gebruik van onze diensten. Je functie bestaat uit het ontwikkelen en onderhouden van (voornamelijk web- based) applicaties, het installeren en onderhouden van servers, pe's en andere netwerkcomponenten en het geven van support aan collega's en klanten. Ook het bezoeken van onze klanten in Zwitserland behoort tot je takenpakket. Je hebt ervaring met Windows- en Linux-systemen, kennis van SQL en het werken met een RDBMS en bent bedreven in het programmeren van PHP-applicaties. Tevens beheers je de Duitse taal in woord en schrift. Een HBO werk- en denk niveau is een pré. Wij bieden je uitstekende arbeidsvoorwaarden en een dynamische werkomgeving. Spreekt ditje aan, stuur je sollicitatie dan naar: Zes Goes B.V. o.v.v. '7-004' Postbus 64,4460 AB Goes vacaturesOzesgoes.nl Heb je nog vragen, dan kun je contact opnemen onze afdeling personeelszaken, tel: 0113-24 07 00. Acquisitie n.a.v. deze vacature wordt niet op prijs gesteld. in een dienstverband van minimaal 24 uur per week voor de afdeling Zandplaat (PC) in verpleeghuis Cornelia Allévo te Zierikzee. Taken Het accent van de werkzaamheden ligt op het verrichten van verzorgende en begeleidende taken binnen de intramurale zorg, welke in overleg met de cliënt in het zorgplan zijn afgestemd. Wij verwachten minimaal diploma verpleegkundige niveau 4 of diploma verzorgende niveau 3 IG aangevuld met het certificaat EVV (Eerst Verantwoordelijk Verzorgende), of de bereidheid om dit te behalen; werkervaring in soortgelijke functie; bereidheid tot werken volgens rooster in wisselende diensten (met name dagdiensten): zowel zelfstandig als in multidisciplinair teamverband goed functioneren: vindingrijkheid en creativiteit: een flexibele en klantgerichte instelling: ervaring in het werken met oudere cliënten. Wij bieden De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. De functie is ingedeeld in FWG 40. Informatie sollicitatie Voor meer informatie kun je op werkdagen contact opnemen met Laura van der Moere. teamleider afdeling Zandplaat, of Tonny den Ouden, manager RVE Cornelia, telefoonnr. 0111 - 43 99 80. Je schriftelijke reactie dient inclusief vermelding van het vacaturenummer 070038 op de envelop, uiterlijk 18 juni 2007 in ons bezit te zijn. Interne kandidaten genieten voorrang. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt met op prijs gesteld. Met ruim 2000 collega's bieden wij zorg- en dienstverlening afgestemd op de vraag en de behoefte van de klant en streven daarbij een hoog service- en productniveau na. Alle inwoners van Schouwen-Duiveland. Noord- en Zuid-Beveland. St. Philipsland en Thoien kunnen gebruik maken van ons zorg- en dienstverleningspakket. Een pakket waarin in- en extramurale verzorging en verpleging, huishoudelijke hulp en jeugdgezondheidszorg vertegenwoordigd zijn. Daarnaast bieden wij dieetadvisering. uitleen van hulpartikelen en voorlichting bij ziekten. De zorg- en dienstverlenings sector is een boeiende werkomgeving. Wij als organisatie voegen daar groeikansen en goede voorwaarden aan toe voor mensen met een passie Allévo staat naast u. Hollandiaplein 14461 GT Goes Postbus 79. 4460 AB Goes Tel. 0113 - 24 92 00 E-mail PtnO@allevo.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 102