ojzm R.WILLEMS UI UI O u 0c UI UI Docenten Werken aan je geluk MOELEKER service- en/of plaatsingsmonteur Banen Q JobTrack.nl advies- en tekenburo bouwkunde Verlicht je toekomst bij Lighting PaTtneT via Dactylo Werving Selectie Supply Chain ManageT (m/v) Intern Accountmanager (m/v) Dactylo doet wat met je. 10 I Zaterdag 2 juni 2007 PZC Kijk ook op O Zoekt in verband uitbreiding van hun activiteiten en ter versterking van hun team per direct. twee bouwkundigen constructeurs Opleiding: HBO bouwkunde is een pré of aantoonbare ervaring, sollicitant kan met Autocad tekenen Salariëring: afhankelijk van leeftijd, opleiding(en) en/of eventuele ervaring Rijbewijs: niet noodzakelijk Contractduur: Één jaar, bij gebleken geschiktheid om te zetten naar vast Standplaats: Vlissingen Werkzaamheden bestaan (op termijn) uit: Zelfstandig contact onderhouden met opdrachtgevers, het maken van constructieve berekeningen, controle van tekenwerk derden en het vervaardigen van bouwkundige tekeningen in Autocad. Interesse? Tel: 0118-416763 Vraag naar dhr Willems of Fax: 0118-415566 Schriftelijke reacties voorzien van een cv naar: Postbus 369 4380 AJ Vlissingen Kijk ook eens op: Acquisitie aan de hand van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Wij zoeken met ingang van het nieuwe schooljaar: voor de volgende vakken Lesuren Nederlands 20 a 25 Duits ca. 10 Geschiedenis/aardrijkskunde ca. 15 Natuurkunde/scheikunde ca. 10 Economie ca. 10 Laatstgenoemde vacature kan in de toekomst uitge breid worden tot een volledige baan. Het betreft hier LB-functies. Solliciteren naar een deel van een functie, evenals solli citeren naar een combinatie van vakken behoort tot de mogelijkheden. Studerenden voor een van de genoemde vakken of zij die bereid zijn dit te gaan doen, worden ook uitgeno digd te solliciteren. Telefonische inlichtingen kunt u tot 9 juni inwinnen bij de rector drs. J. Reijnders telefoon 0114-381818. Zie ook onze website: www.revnaert.nl U kunt uw sollicitatie richten aan de rector, postbus 32, 4560 AA Hulst of via e-mail rcadm@reynaert.nl vóór maandag 11 juni 2007. Het Reynaertcollege is een school op katholieke grond slag voor Gymnasium, Atheneum, Havo, Vmbo en Lwoo met ongeveer 1575 leerlingen en 160 personeelsleden. Het Reynaertcollege is kleinschalig georganiseerd op twee locaties. Hulst is de meest Vlaamse stad van Nederland in de groene long van Zeeuws-Vlaanderen. De historische en bruisende vestingstad biedt een riante en aantrekkelijke woonomgeving in de nabijheid van de cultuursteden Antwerpen, Brugge en Gent. Dactylo bemiddelt jou naar een TechtstTeeks dienstverband bij fU/UI haar opdrachtgever Lighting Partner in Goes. N E R BV Lighting Partner (www.lightingpartner.nl) is een innovatief, dynamisch en groeiend bedrijf dat inmiddels 15 jaar moderne verlichtingsarmaturen ontwerpt en produceert voor gerenommeerde ondernemingen in de Europese markt. Tevens voert Lighting Partner sinds drie jaar een eigen LED verlichtingsassortiment onder de naam Eyeleds (www.eyeleds.com). Met de langere levensduur van de LEDs, zeer weinig onderhoudskosten en het spectaculair lage energieverbruik ligt voor LED verlichting een grote toekomst in het verschiet. Als lid van het MT ben je verantwoordelijk voor de afdelingen Inkoop, Logistiek en Productie (die is uitbesteed). Je definieert het logistieke concept en vertaalt dit naar de verschillende processen en de externe productielocaties. Hierbij optimaliseer je de inrichting en het gebruik van het ERP-pak- ket (MS Axapta). De kandidaat die we zoeken heeft 5-10 jaar ervaring in een productieomgeving en heeft inzicht in complexe logistieke processen. Daarnaast ben je geschoold op hbo/wo-niveau en heb je ruime ervaring met ERP. Een APICS opleiding is een pre Ben jij een zwaargewicht die de kansen binnen deze markt met beide handen weet aan te pakken? Reageer dan direct! Je gaat voornamelijk werken op de afdeling Retail samen met de Retail Sales Manager voor hoofd zakelijk Franstalige maar ook andere afzetgebieden. We zijn op zoek naar een gedreven commer ciële kandidaat die zijn/haar horizon wil verbreden. Naast ondernemende en omzetgerichte aspec ten wordt vooral verwacht dat je analytisch en nauwkeurig alle verkoop interne aangelegenheden op commercieel gebied aanpakt. Je helpt organiseren zodat de basis wordt gelegd voor een goede logistieke orderafhandeling van kwalitatief hoogwaardige verlichtingsarmaturen. Naast de Franse taal beheers je bij voorkeur ook nog andere moderne talen als Spaans, Engels en Duits. LED licht wordt de toekomst. Wil jij daarvan deel uitmaken? Dactylo Goes, Piet Heinstraat 6,0113-230019, vestiging.0912dac@dactylo.nl www.dactylo.nl D 1 GROOTKEUKENAPPARATUUR Moeleker adviseert, levert en onderhoudt keukeninstallaties voor instel lingen, horeca en bedrijven in heel Nederland. In verband met de forse groei van ons bedrijf zijn wij op zoek naar flexibele en enthousiaste mensen met een passie voor techniek die weten van aanpakken. Ben je op zoek naar een afwisselende en uitdagende baan en heb je een technische achtergrond verkregen door opleiding of ervaring, solliciteer dan naar de functie van Wij zoeken monteurs voor de regio's Rotterdam, Zeeland en Brabant. Wij bieden de mogelijkheid tot interne scholing, een marktconform salaris en goede aanvullende arbeidsvoorwaarden. Naast ervaren mensen willen wij ook leerling-monteurs met weinig werkervaring uitnodigen te solliciteren. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met René van Gelder, tel. 0113-343910. Uw brief en cv mailt u naar info@cpmoeleker.nl of stuurt u naar: CP Moeleker BV, De Klinker 21, 4421 KB Kapelle-Biezelinge. MOELEKER GROOTKEUKENAPPARATUUR EEN ZAAK VAN FORMAAT O

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 100