Familieberichten 28 I Vrijdag 1 juni 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Met bewondering en dunkbaarheid voor het vele vrijwilli gerswerk, willen we terugdenken aan onze Israëlvriend Adrie Bouwense die na een kort ziekbed is heengegaan. Met zijn liefde voor en kennis van het loodse volk was hij een goede ambassadeur voor Israël de Zeeuwse Stichting Steun aan Israël Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze zoon en broer Leeudert Wilhelm Teijsse Leo in de leeftijd van 56 jaar. Vlissingen: J.C. Teijsse C. Teijsse-de Wit Koudekerke: Corrie en Ad Nandu Curasao: Herman en Lina Vlissingen, 2d mei 2007 Correspondentieadres: Troelstraweg 343 4384 GR Vlissingen De dienst voorafgaande aan de crematie zal op maandag 4 juni om 10.30 uur worden gehouden in de aula van uit vaartcentrum 11. lobse aan de Bachweg 2 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condole ren in bovengenoemd rouwcentrum. Enorm geschokt zijn wij na het plotselinge overlijden van onze vriend Leo Teijsse Wij wensen Corrie. Cor en verdere familie sterkte toe in deze moeilijke tijden. lannie en )an Marjoleen en Kees Brigit en Christo Petra en Sander Nooit meer even bellen of muilen over ons duppie, de website of andere (on)gein. Nooit meer even buurten vooreen bakkie en een biertje. Nooit meer antwoord op al mijn computervragen. Ik zal je missen vriend. Rust zacht. Leo lan van de Velde Onze vriend, medewerker, webmaster van de Piek Leo Teijsse heeft voor altijd uitgelogd. Wij wensen zijn ouders en broer sterkte. Namens de Piek: Ellen. Han. Natasja. Piet. Kees. Rob. Winnie. Vincent, lessica. Koen, lules. Cross. Wytske, Iris. Bieke. Bart. jonathan. Michel. Virgil, lohn. Whup. Chris. Wendy, Gabriel. Romeo. Marcel. Martin. Mark. Hens, Sander Gelijk het gras is ons kortstondig leven. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. En na alle fijne jaren die we samen moch ten beleven, hebben wij met veel verdriet toch nog onver wacht afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame man, vader, schoonvader en opa Willem Pieter johannes Baars Pim Middelburg, 6 mei 1947 Vlissingen, 30 mei 2007 Vlissingen: M.W.L. Baars - de Graag Middelburg: Charles en Saskia Baars Romy Claudia Vlissingen: (ohn en Bianca Baars Demi Niek Vlissingen: Sabina en )ohn Bloem Rietkraag 21 4386 GA Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 4 juni van 13.00 tot I 3.20 uur in uitvaartcentrum H. lobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal in bovengenoemd uitvaartcentrum de dienst worden gehouden, die geleid zal worden door ds. H. Talsma. De begrafenis zal plaatsvinden om 15.00 uur op de alge mene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dag Opa Claudia J wa De Heer is mijn herder. Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere na een moedig gedragen lijden uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde zorgzame zoon. broer en zwager Pim Baars Middelburg: K.M. Baars Baars-van Belzen St-Laurens: M. Schout P.|. Schout-Baars Middelburg: P. Baars t Middelburg: J.C. Baars M.|. Baars-Wisse Zwijndrecht: K. de longe-Baars W.P. de long t Middelburg. 30 mei 2007 Zo dapper gestreden. Onze ome Pim Marja en Wilbert en kinderen Karei Pieter en Caroline en kind Angelina en Richard en kinderen Middelburg, 30 mei 2007 Wegens familieomstandigheden hervatten wij onze werkzaamheden 6 juni. Vishandel de Zeebaars Met verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van onze lieve neef Pim Baars echtgenoot van Ria de Graag We wensen de familie veel sterkte toe. Arnemuiden. 30 mei 2007 G. Siereveld-van Belzen Siereveld de Nooijer-van Belzen J. van Belzen van Belzen-van de Ketterij M. van Belzen P. van Belzen-van Belzen "Bezige handen en een sterke wil vielen na een bewogen leven stil Een dierbare vriend ging van ons heen Pim Baars Rony en Ria Schoones Martin en Marielle Pepijn en Emma Met verslagenheid en ontroering namen wij kennis van het overlijden van onze soosvriend Siem Kruik Wij wensen Nel, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Leo, Corry, Peter, lanny, Leendert, lanneke, Coby. Riny, Kees. Ans Wij ontvingen het droeve bericht dat na een jaar ziek zijn op dinsdag 29 mei is overleden ons koorlid Siem Kruik Van harte wensen wij Nel, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies Bestuur en leden Zierikzeesch KoorCANTARE Na een langdurige ziekte is toch nog plotseling overleden onze zwager Arjaan de Jonge Familie Raas

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 46