Familieberichten r WMm Mm. 32 I Donderdag 31 mei 2007 PZC be Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons lid en oud-collega J.C. Snoek (Joop) Wij wensen zijn vrouw Jane, de kinderen en verdere familie veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Namens de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit Mastenbroek, Voorzitter Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega J.C. Snoek (Joop) Wij wensen zijn vrouw Jane, de kinderen en overige fami lieleden veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden G.Y.M. van Rooij, voorzitter J.H.P. Waasdorp, secretaris Ons bereikte het droeve bericht van het overlijden van de heer M. Verspoor De heer Verspoor was in de periode 1968 -1982 gemeente raadslid in de voormalige gemeente Bruinisse. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar zijn nabe staanden. Zierikzee, 30 mei 2007 Gemeentebestuur van Schouwen-Duiveland, M.K. van den Heuvel, loco-secretaris J.J.P.M. Asselbergs, burgemeester Heden ontvingen we het droeve bericht dat overleden is; Maarten Verspoor In de leeftijd van 84 jaar. Maarten was gedurende 25 jaar voorzitter van onze vereni ging- In dankbare herinnering. We wensen zijn vrouw en verdere familie veel sterkte toe. Bestuur en leden van v.v. Bruse Boys Bruinisse, 29 mei 2007 We weten haar geborgen in Gods hand Verdrietig, maar met dankbare herinneringen aan wat zij voor ons betekend heeft, is uit haar lijden verlost onze lieve zuster, schoonzuster en tante Alie Pieternella den Hamer Echtgenote van M. Loof Terneuzen 24 september 1921 Terneuzen: Houten: Amersfoort: Maasland: Axel: Uithoorn: Terneuzen: Terneuzen: Naharya (Israel): Terneuzen 28 mei 2007 P.A. van Hoeve-den Hamer G.van Hoeve in herinnering J.T. Le Mat-den Hamer R.H. Le Mat in herinnering T.Cornelisse-den Hamer P. Cornelisse in herinnering G.Marijs den Hamer P.D. Marijs in herinnering G.C.P. den Hamer in herinnering C. Erpelinck J. v. Hilten-den Hamer in herinnering A. van Hilten C. van Hilten-Gaasbeek C.D. den Hamer M.G. den Hamer-Wolfert D. den Hamer G. den Hamer-Meindertsma E. Polak Neven en nichten Heden hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer Hans Pots Ruim 35 jaar is hij werkzaam geweest bij de gemeente Goes, waarvan de laatste jaren als chef van het bureau sociale za ken en volksgezondheid bij de afdeling Welzijn. Wij wensen zijn echtgenote en verdere familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Burgemeester en Wethouders van Goes, de secretaris, de burgemeester, drs. C.G.M. Maas drs. D.J. van der Zaag Een man welke in vroegere jaren veel in verre oorden vertoefde en de laatste jaren zittend in een stoel zijn leven aan zich voorbij ziet gaan De dagen hebben dezelfde kleur. Nee, je bent geen zeur. Je bent tevreden zoals je daar zit. Je hebt zelfs nog een beetje pit. Wij zijn er nu op gerust dat je eindelijk hebt je rust. Wij wisten dat het onvermijdelijke zou komen, maar wisten niet dat het zo moeilijk zou gaan. Wij zijn bedroefd om het heengaan van onze lieve pa, opa en grootopa Laurus Beeke weduwnaar van Marigje Neeltje Beeke-Roodenburg In de leeftijd van 93 jaar. Middelburg: Marry den Hollander-Beeke lan den Hollander Marga en Brian Bob, Christy Anja en Christoph Niels, Pieter Jan Scharendijke: Louis Beeke Tonnie Beeke-Nijnens Jolanda en Mario Maud Leon en Jovanka Hazenswoude Rijndijk: Ronald Beeke Carla Beeke-de Wolf Dennis en Agnes Edwin en Marloes Vlissingen, 29 mei 2007 Correspondentieadres: Seisweg 153 4334 AH Middelburg Pa is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buiten- hovelaan 1Gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 2 juni a.s. van 10.30 tot 11.30 uur. Aansluitend zal om 12.00 uur de plechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. V\\*K NAT(y%/ Nijverheidsstraat 53/55 4538 AX Terneuzen Tel.: 0115-612617 Fax:0115-617727 Mobiel 06 51536854 www.hamelinknatuursteen.nl Grafmonumenten, Gedenktekens, Urnen. Ontwerp en realisatie naar uw wens. Opschriften graveren, stralen en laseren. Ruime keuze marmer, graniet, hardsteen Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, is tot ons groot verdriet van ons heengegaan onze lieve mama en oma Johanna Catharina Maria Baart-Fassaert weduwe van Julien Désiré Petrus Baart Zij overleed in de leeftijd van 96 jaar. Mississauga (Canada): Marjanne en Jos Leering - Baart Micheline en Clinton, Julianne Danielle en Greg, Luke Vincent, Alexander, Adam Ossendrecht: Jen en Marga Baart - Vinck Inge en Remi, Booike, Lieke Veerle en Richard, Tiago, Djanara Zierikzee: Nico en losé-Anne Baart - Biesbroeck julien en Afra Zoé en Juanma Nanou Leersum: Marie-Agnes en Lambert t van Erp - Baart Alexis Natasja Hulst: Jacinta Baart Hulst: Stanny en Ans Baart - Kuijcks Floris en Huguette Thijs Tilburg: Bernadette Baart 29 mei 2007 Korenmarkt 1Hulst Correspondentieadres: Molendreef 139,4641 RV Ossendrecht U kunt afscheid nemen van mama in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrij dag 1 juni van 18.00 tot 18.30 uur. Aansluitend wordt er om 19.00 uur een avondwake gehou den in de basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst. De Eucharistieviering wordt gehouden op zaterdag 2 juni om 11.00 uur in bovengenoemde Basiliek, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg. Samenkomst in de kerk vanaf 10.45 uur. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid de familie per soonlijk te condoleren in Brasserie De Halve Maan aan het Stationsplein te Hulst. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wegens familieomstandigheden is Baart Optiek op zaterdag 2 juni de gehele dag gesloten. Dankbetuiging In plaats van kaarten Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het over lijden van onze geliefde man, vader, groot- en overgrootvader Jan van de Guchte 29 maart 1919 t 19 april 2007 betuigen wij u onze oprechte dank. M.P. van de Guchte-van de Ketterij Lewedorp, mei 2007 In plaats van kaarten Voor al uw blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve dochter en zus Tanny Ruissen willen wij u hartelijk dank zeggen. Familie Ruissen-Meijer Kapelle, mei 2007 iMflf-.' - un tmf m 1 .J#® «wil** f y

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 72