O -amilieberichten 30 I Donderdag 31 mei 2007 PZC sd Al zag ik God vaak niet, Hij hield niet op, naar mij te kijken. Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame, dappere man, vader en opa Arie van Oeveren 7 september 1930 129 mei 2007 Jenny van Oeveren-Gast Heieen en Jan Daniëlle Mark Tim René en Gaby Hella fordi Joël Sander Inge en Edwin Sytwinde 63 2631 GR Nootdorp De herdenkingsdienst zal gehouden worden zaterdag 2 juni in de Dorpskerk van de Protestantse Gemeente aan de Dorpsstraat te Nootdorp, aanvang 11.00 uur. Voor de dienst is er van 10.15 tot 10.45 uur gelegenheid tot condoleren in gebouw "Nové", Dorpsstraat 13 te Noot dorp. De begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraaf plaats aan de Weelweg te Ellemeet, omstreeks 14.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot ontmoeting in het restaurant van camping "Klaverweide", Kuijerdamseweg 56 te Ellemeet. daar boven juicht een grote schaar Door zijn Hemelse Vader thuisgehaald Zijn kind, onze broer, zwager en oom Frederik Andries de Feijter Fré 12-6-1930 f 29-5-2007 Axel: C. van Langevelde-de Feijter Axel: K. Dieleman-de Feijter Axel: A.M. de Feijter C. de Feijter-van Kampen Arnhem: P.G. Bakker-de Feijter Neven en nichten Corr.adres: Joost de Moorstraat 17 4571 BN Axel De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden D.V. zaterdag 2 juni om 10.30 uur in de Gereformeerde Kerk Vrijg., Kerkdreef Axel (ingang parkeerterrein Juliana- straat). Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in het verenigingsgebouw van de kerk. Vrijdag 1 juni is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium op begraafplaats "Westerzicht" aan de Westsingel te Axel. Heel hartelijk willen wij het personeel en vrijwilligers van "De Sterrebedanken voor de liefdevolle zorgen en warme betrokkenheid voor onze Fré. God nam vandaag zijn leven Lange tijd is hij bij ons gebleven Het gemis zal altijd blijven Maar we weten dat hij in de hemel een mooi plaatsje zal krijgen. Lieve Fré We zullen je missen Fien, Joop, Pieter, Riet, Roos, Nadine, Roos. Lien, Sindi, Kitty, Marianne, Heidi, Nelly, Janny, Veronique, Francien en Ingeborg Hij zal mij geleiden. Naar grazige weiden. Hij voert mij al zacht'kens Aan waat 'ren der rust. Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere toch nog onverwacht uit ons midden heeft weggenomen mijn ge liefde man, onze zorgzame vader en opa Lein van Belzen in de leeftijd van 77 jaar. Arnemuiden C. van Belzen-Schroevers Jan en Josina Christina Nelleke Leon Adriana fosianne Christien en Peter Corne Leon Marinus en Wilma Christel Manouk Lionel Neel en Ronnie Joey Sanne Arnemuiden, 50 mei 2007 Molenzicht 15 4341 CR Arnemuiden Er is gelegenheid tot afscheidnemen op vrijdag 1 juni van 19.30 tot 20.30 uur op bovengenoemd adres. Een ieder nodigen wij uit de dienst bij te wonen op maan dag 4 juni om 11.15 uur, die geleid zal worden door kand. B.D. Bouman in de Rehobothkerk van de Hersteld Hervormde Gemeente aan de van Cittersweg 2 R te Arne muiden. De begrafenis zal om 12:15 uur plaatsvinden op de algeme ne begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Nadien is er gelegenheid tot condoleren in de Rehoboth kerk. - geen bloemen- Heden nam de Here uit onze familiekring weg, onze zwager en oom Lein van Belzen in de leeftijd van 77 jaar. G. Pleijte-Schroevers I. Pleijte (in herinnering) D. Schroevers W. Schroevers-van Belzen J. Schroevers A. Schroevers-Harinck 1. Schroevers K. Schroevers-de Winter M. Meulmeester-Schroevers L. Meulmeester G. Kamstra-Schroevers J. Kamstra Neven en nichten Arnemuiden, 30 mei 2007 Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het toch nog onverwachts overlijden van onze zwager en oom Lein van Belzen Vlissingen: Mevr. A.van Belzen-Meulmeester Arnemuiden: Fam. C. van Belzen Han en Nel Moerland Terneuzen: Fam. P.W. Janse Arnemuiden: Fam. K. Poortvliet neven en nichten Wij wensen Stiena, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Arnemuiden, 30 mei 2007 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ome Lein Familie J. Poortvliet Familie K. Dingemanse Familie J. Kesteloo Familie P. Poortvliet Familie G. van Hecke Familie R. de Jonge Familie J. v.d. Klooster Wij wensen de familie veel sterkte toe. Arnemuiden, 30 mei 2007. Ons bereikte het bericht van overlijden van Adri de Neef Als vrijwilliger bij Radio Delta werkte hij mee aan de uit zendingen van kerkdiensten voor ZorgSaam Ziekenhuis en Woonzorg. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familie heel veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Raad van Bestuur, medewerkers en vrijwilligers Stichting ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen "Here, gij doorgrondt en kent mij, Gij kent mijn zitten en mijn opstaan Intens verdrietig, maar dankbaar voor zijn leven, laten wij u weten dat de Heer tot zich heeft genomen onze lieve en zorgzame vader, opa en schoonvader Marinus Karelse weduwnaar van Paulina Karelse-Nieuwenhuijse in de leeftijd van 80 jaar. Middelburg: Apolonka Wouters-Karelse Jos Wouters Esther en Richard Debora (in herinnering Rinus Natasja Meppel: Leddy Karelse Marleen Westerhof 30 mei 2007 Correspondentieadres: Lange Noordstraat 29 4331 CB Middelburg De afscheidsdienst zal worden gehouden op zaterdag 2 juni om 11.00 uur in de kerk op het Plein te-Borssele, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Borssele. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Dorpshuis "Vijverzicht". O God! Gij zijt mijn God! ik zoek U in den dageraad; mijn ziel dorst naar U; mijn vlees verlangt naar U, in een land, dor en mat, zonder water. Psalm 632 Diepbedroefd geven wij u kennis dat. na een moeitevolle levensavond, door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde, zorgzame vader, groot- en overgrootvader Cornells van den Berge sinds 14 augustus 2006 weduwnaar van Wilhelmina van den Berge - van Koeveringe in de leeftijd van 83 jaar. Sterke de Heere ons met dit verlies. Yerseke: M.J. van den Berge (in herinnering Nunspeet: A.F. Bosman-van den Berge J.J. Bosman Yerseke: F.A. van Overbeeke-van den Berge (in herinnering) L. van Overbeeke Yerseke: D.J. Fraanje-van den Berge C. Fraanje Zeewolde: J. Paauwe-van den Berge J.L. Paauwe Yerseke: M.J. van den Berge J. van den Berge-Verschuure Klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, 30 mei 2007 zorgcentrum "Ter Weel". Correspondentieadres: Rozenlaan 30 4401 HG Yerseke De rouwdienst wordt D.V. zaterdag 2 juni om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke.Vooraf is er vanaf 13.00 uur gele genheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Weelte Krabbendijke voor de liefdevolle verzorging. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouweentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 64