fllensenlinq.nl Vind... Een bekende overleden? Z O 6 k, teken het condoleanceregister 0 Familieberichten OVöJ'Jsdyjy www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! 28 I Donderdag 31 mei 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www. pzca d verte re nn I Shane, Ik zal er altijd voor je zijn. Ook in deze moeilijke tijd. Jacqueline Herman Jeruzalem, als ik jou vergeet, mis ik liever mijn hand. Laat mijn tong aan mijn gehemelte kleven als ik niet meer denk aan jou, als ik Jeruzalem niet stel boven alles wat mij verheugt. (Psalm 137) Erg verdrietig, maar dankbaar dat zijn lijden voorbij is, is na een ernstige ziekte overleden mijn lieve zorgzame man Adriaan Bouwense Adrie 's-Heer Arendskerke 13 mei 1953 Goes 29 mei 2007 Goes: Marja Bouwense-Meul broek Correspondentieadres: Gr. v. Prinstererstraat 9 4463 SE Goes Er is gelegenheid om afscheid te nemen van mijn man op vrijdag 1 juni van 19.30 tot 20.00 uur in de aula van "Monuta" op de algemene begraafplaats, Geldeloozepad 50 te Goes. De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op zaterdag 2 juni om 11.15 uur in de aula van "Monuta" op de algemene begraaf plaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de begrafenis in bovengenoemde aula. Met dank aan onze huisarts Dr. B.J.M.M. Schreur en allen, die voor hem gezorgd hebben. Afscheid nemen doet zo 'n pijn toch vonden wij het fijn om tot het laatste moment bij je te zijn. Met droefheid in ons hart, maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, is na een jaar van ziek zijn en pijn overleden mijn allerliefste man, onze fijne vader en lieve opa Simon Kruik Siem in de leeftijd van 69 jaar. Wij willen dr. Speelman hartelijk bedanken voor de goede en fijne begeleiding. Zierikzee, Nel Kruik-van der Sluis Hendrik ïdo Ambacht, Leen-Jan en Elke Saskia Middelburg, Jos en Miranda Inèz Zierikzee, Robbie 29 mei 2007 Kromme Elleboog 7 4301 EJ Zierikzee Siem is thuis, waar gelegenheid is tot afscheid nemen. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal maandag 4 juni om 13.30 uur worden gehouden in de PKN-kerk aan de Weelweg 1 te Kerkwerve. Voorganger in deze dienst is pastor P. Riemens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kerkwerve. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Arjen Je sympathie, vriendelijkheid en je mooie lach, zal ons altijd bijblijven. Rust zacht jongen. Fam. Joh. C van de Velde-Bareman Linda, Jan, Jeffrey, Johnny Samira en Naomi Geheel onverwacht ontvingen we het overlijdensbericht van (cfofe tfoec/eye/jtutjuz We herinneren ons haar als een warm mens met een grote betrokkenheid. Haar doorzettingsvermogen was een voorbeeld voor anderen. We wensen haar man, kinderen en familie veel sterkte toe. Cliënten en Medewerkers Activiteitencentrum de Onderneming, Vlissingen Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar, dat wij hem toch zo lang in ons midden mochten hebben, is rustig ingeslapen mijn lieve zoon, broer, zwager en oom Adrie Bouwense 's Heer Arendskerke: G.K. Bouwense {in herinnering) C. Bouwense-Hirdes Kloetinge: Rien en Joke Bouwense José en Remco Marloes Mijn schoonzoon, onze zwager en lieve oom Adrie Bouwense is overleden. Wij zullen hem missen! Lewedorp: Arnhem: Kapelle: Monnickendam: Molenhoek: Met ontsteltenis hebben wij kennisgenomen van het plotse ling overlijden van een van onze chauffeurs van de stalling Terneuzen, de heer André Philip Dubbeling Hij was nog maar kort bij ons in dienst als weekend-kracht. Wij wensen de naaste familie en allen die van hem hielden heel veel kracht en doorzettingsvermogen om dit plotselin ge verlies te dragen. Directie, management en collega's TCR - Zeeuws Vlaanderen P. Meulbroek (in herinnering) J. Meulbroek-de Kok Els en Wouter Maarten en Masha Erik Ineke en Rinus Petra en Martin Marco Wim en Riek Hilde en Erik Pieter Maarten en Joke Inge en Danny Bas Loes Achternaam 00 maand i j 1 Zo dapper heb je gestreden en zo moedig heb je het aanvaard. Rust zacht lie\>e meneer Kruik we zullen je erg gaan missen. Destiny Miranda Zierikzee, 29 mei 2007 Bezige handen en een sterke wil, vielen na een mooi en zorgzaam leven, in Gods handen stil. Na een langdurig ziekbed, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzoon, zwager en oom Simon Kruik Siem in de leeftijd van 69 jaar. Zierikzee, L. van der Sluis t A.J. van der Sluis-van Burg P. Bij de Vaate-van der Sluis J.C. Bij de Vaate t Piet en Petra Leo en Miranda Alcala (Sp.), W. Marquez-van der Sluis V. Marquez Anita enToldos Martin en Ileana Kerkwerve, G. van der Sluis H.M. van der Sluis-Meerdink Annalien t Leenert en Mariëlle Nellie Anna Wij hebben bewondering voor zijn moed en geduld en lief de gedurende zijn ziekte en de wijze waarop Nellie hem heeft verzorgd en bijgestaan. Zierikzee, 29 mei 2007 niet meer zwaaien, niet meer even praten" Bedroefd hebben wij afscheid genomen van onze buurman Siem Wij wensen Nel, de kinderen en kleinkinderen en verdere familie veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Rini Ineke en Babette Bedroefd maar dankbaar dat hij voor verder lijden be spaard is gebleven, is na een welbesteeed leven overleden onze broer, zwager en oom Arjaan de Jonge Familie de Jonge Goes, 29 mei 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 56