kind dan, mijn hoofd zit zo vol 'Het enige wat l'Escaut misschien valt te verwijten, is hun coulantie' ViLDERDftG 2007 Multicultureel voetbaltoernooi NU 20% KORTING OP DECORETTE VOUW- EN PANEEL GORDIJNEN Getij stuurt veer Yerseke Geen kciclo-inspiratie? Pcipci kijkt cil het hele jaar uit naar zijn Mequior's kodo www.riedam.nl DECOR ETTE Op de Ravensteinschool zitten 110 leerlingen. Nog maar 110, want de school raakte kinderen kwijt. Door verhuizingen als gevolg van sloop, door de wit te vlucht' en door een strenger asielbeleid. foto Lex de Meester Timmermans Verduit Op 23 mei M. Rave te Goes op verzoek van FARID EL FARISSI, wonende te Vlissingen, bij exploot aan HASNA EL FARSAOI thans zonder bekende woon- of verblijfplaats, betekend, het verzoekschrift d.d. 9 mei 2007 waar bij de rechtbank te Middelburg onder meer wordt verzocht de echtscheiding tussen partijen uit te spreken. Hasna El Farsaoi kan door tussenkomst van een procureur uiterlijk 29 augustus 2007 een verweerschrift indienen bij de Rechtbank te Middelburg aan de Kousteensedijk 2, danwel uiterlijk voor die datum aldaar om een uitstel van behandeling verzoeken. Belanghebbenden kunnen zich voor een afschrift van genoemd exploot wenden tot: Timmermans Verduit Gerechtsdeurwaarders/incasso Vlasmarkt 6 4461 CW GOES tel. 0113-246333 l'Escaut mag huurbeleid gewoon aanscherpen, zeggen deskundigen. door Wendy van den Hurk vlissingen - Als l'Escaut in haar huurvoorwaarden heeft staan dat de huur vooraf betaald moet wor den, mag de Vlissingse woningcor poratie eisen dat dat gebeurt. H. Roseboom, woordvoerder van de Nederlandse Woonbond: „Het is in Nederland heel gewoon om huur aan het begin van de maand te betalen, en niet aan het eind van de maand. Voor een wo ningcorporatie is dat handig, om dat ze dan precies weet wie achter stand heeft in betaling. Dat is wet telijk bepaald en het huurcontract schrijft dat ook voor. Dan mag l'Es caut zich daarop beroepen. Alleen, volgens jurisprudentie moet dat wel in alle redelijkheid tot stand komen. Dus, doe het gefaseerd. Maar dat doet l'Escaut ook." A. Neels, advocaat bij advocatenbu reau Leenders in Vlissingen: „Wat l'Escaut doet mag, zolang het in de voorwaarden staat. Dat staat ook in het burgerlijk wetboek. Ech ter, in één keer aflossen is niet fair. Er zijn ook mensen die al amper kunnen rondkomen. Daarom vind ik eigenlijk dat l'Escaut had moe ten zeggen: aflossen binnen zes maanden. Niet dat huurders daar zelf om moeten vragen. Maar het enige dat l'Escaut misschien valt te verwijten, is dat ze zich zo lang coulant hebben opgesteld." T. Verhage, PvdA-wethouder volks huisvesting in Vlissingen: „Ik ben hier heel helder in: de ge meente heeft geen standpunt. Om dat wij hier simpelweg niet over gaan." De Vlissingse woningcorporatie l'Escaut wil dat huurders hun huur voortaan vooraf betalen. Dat mag, zeggen deskundigen zoals Woonbond Nederland. Wpzc Donderdag 31 mei 2007 27 vlissingen - Winnen is bijzaak. El kaar ontmoeten, met elkaar pra ten, elkaar leren kennen. Daar gaat het om, aldus A. Ben Khedda. Hij houdt zondag van rr.oo tot 17.00 uur een multicultureel zaal voetbaltoernooi in sporthal Bas- kensburg in Vlissingen. Daar doen teams aan mee die bestaan uit mensen van Antilliaanse, Colombi aanse, Marokkaanse, Molukse, Ne derlandse, Portugese en Surinaam se afkomst. Die deelnemers wo nen met name in Vlissingen maar er komt ook een team uit Goes en mogelijk een uit Utrecht. Vorig jaar werd zo'n multicultu reel toernooi voor de eerste maal gehouden. Ben Khedda kijkt tevre den terug. „Sport zorgt voor ver broedering. En voetbal kent ieder een. Voetbal verenigt alle mensen. Na afloop van een wedstrijd was dat goed te zien." yerseke - Het veer Yerseke-Goris- hoek gaat komend seizoen hele maal op het getij varen. Voor Mia en Arjan Huissen uit Yerseke zit er niets anders op. De aanlegplaats bij Gorishoek is voor motorschip Adriana bij laag water onbereik baar. Vandaar dat een vaarschema is opgesteld dat volledig op het ge tij is geënt. Dit biedt passagiers ze kerheid en voorkomt dat de vaartij- den in de loop van de zomer - zo als vorig jaar - moeten worden bij gesteld. Het veer komt it juli in de vaart en gaat door tot 31 augustus. Tel: 0113-56 77 50

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 29