Zoek, Vind... s DOMMCUS BV Een bekende overleden? 1 1l9nSenjnq.nl teken het condoleanceregister www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! 20 I Dinsdag 29 mei 2007 PZC be Met droefheid in ons hart, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat is over leden onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Joanna Adriana Steenbakker- Vermeide weduwe van Jan Steenbakker in de leeftijd van 94 jaar. Moergestel: Wim en Ali Breda: Zr. Gaudentia (Corrie) Goes: Adrie en Cathrien t Marijke Thissen Lewedorp: Rinus en Jo Vleuten: Piet en Thea Lewedorp: Nellie en Adrie Klein- en achterkleinkinderen Lewedorp, 27 mei 2007 Zorgcentrum 'De Kraayert', kamer 134 Correspondentieadres: Zandkreekstraat 10,4456 AM Lewedorp Woensdag 30 mei zal er om 19.00 uur een avondwake worden gehouden in de Kapel van 'De Kraayert', Delta straat 2 te Lewedorp. De uitvaartdienst zal worden gehouden donderdag 31 mei om 10.30 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw Hemel vaart te Ovezande, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op der.-k. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in Verenigingsgebouw 'Trefpunt', te Ovezande gelegenheid tot condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dag klein omaatje Han Corinda Iris Nina Roos Gezichten hadden geen namen meer en dagen zeiden je niets. Er was alleen nog stil verdriet: 'Ik weet het niet Bedroefd, maar dankbaar, dat wij haar met uitzondering van de laatste twee jaar, zo'n lange tijd, zo bewust in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het over lijden van onze lieve moeder, oma en over-oma Corstiana Abrahamina Klaassen-Prince sinds 2 november 1991 weduwe van Anthonie Francois Klaassen Colijnsplaat, 10 juli 1906 Goes, 26 mei 2007 Kortgene: Frans en Geerie Marjan en Cor Corine en Erik Erna en Izak Anneke en Alex Connie en Kees Willemien en Sjaak Kats: Kees (in herinnering Kortgene: Nelly en Ko Corine en Roel Anita en Bert Colijnsplaat: Toon Kats: Marien en Loes Jacqueline en Jorge Marianne en Dirk Ingrid en Jürgen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Fam. J.J. van Fraassen Botterlaan 29 4484 RA Kortgene Wij bedanken het verzorgend personeel van Zorgcentrum Cleijenborch en Verpleeghuis 'Ter Valcke', woning 4-03 voor de liefdevolle verzorging in haar laatste levensjaren. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 30 mei om 12.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condole ren en samenzijn in de condoleanceruimte van het cremato rium. Indien ugeen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Voor alle belangstelling tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis, gasthuis en na mijn thuiskomst, wil ik iedereen heel hartelijk bedanken. N. Huibregtse-Minderhoud Westkapelle, 29 mei 2007 SPECIALIST IN GEDENKSTENEN ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN, GLAS, RVS EN BRONS Westkapelle Oude Zandweg 2 Goes Vernjn Stuartweg 10 Dordrecht M.Curiestraat 10 Rotterdam Burg van Walsumweg 530 Zwanenburg Dennenlaan 81a www.vnbdominicus.nl www.atemeuzen.nl Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Als je moeder sterft en je vader langgeleden hoop je dat je hun liefde erft want kind zijn, is dan verleden. Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons tijdens haar leven omringde, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze moeder en oma Louisa Catharina Salomé-Timnierman weduwe van J.F. Salomé 9 januari 1912 t 26 mei 2007 Geleen: P.A. Salomé G.W.M. Salomé-Daniëls Florence en Math Mark, Dennis Rob en Nil Jasmijn, Kaja Vlissingen: A. Salomé M.C. Salomé-Schinkel Jean-Paul en Diana Roxanne, Mitchell Mariska en Leon Kim, Maurice, Roland Correspondentieadres: Verdilaan 81 4384 LD Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op donderdag 51 mei van 12.45 tot 13.15 uur in het uitvaart centrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, zal plaats vinden om 14.00 uur in het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Er is gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtig heid in de ontvangkamer van het crematorium. Wij bedanken het verzorgend personeel van Zorgcentrum Weijevliet, huiskamer 13, voor de liefdevolle verzorging. Zoeken Voer mtómasl een achternaam ol een titel in. Achternaam Alle titels A Datum .Potode kSes de gewenste periode voor uw zoekopdracht. 00 S maand 2006 1 u itva a rtverzorgi n g de Groot-de Kam bv Informatiecentrum en uitvaartwinkel. tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 74