Familieberichten 18 I Dinsdag 29 mei 2007 PZC be Na een jarenlange vriendschap en vele fijne vakanties is overleden Siets Wondergem Ik zal je missen. Lenie Groot was zijn liefde groot het verdriet mooi de herinneringen die hij achterliet. Bedroefd geven wij u kennis, dat na een kort ziekbed, is overleden mijn innig geliefde man, onze geweldige vader, schoonvader en onvergetelijke opa Jacobus van Loon Koos Steenbergen, 2 juni 1935 f Vlissingen, 27 mei 2007 Vlissingen: M.M. van Loon-Fleurbaaij Vlissingen: Leny en Hans Kristian, Daniella Papendrecht: Jack en Corrie Lennert Middelburg: Pierre en Priscilla Ramon, Justin, Vincent Tulpenlaan 27 4382 PE Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op vrijdag 1 juni van 11.45 tot 12.15 uur in uitvaartcentrum Over toom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, zal plaats vinden om 15.00 uur in het crematorium Middelburg aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer. Geen bezoek aan huis. Willen degenen die geen rouwbrief hebben ontvangen deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd geven wij u kennis dat uit onze familiekring is weggenomen onze lieve broer, zwager en oom Jac. van Loon Riet t Bram t Jan t Anny t Adrie Bea Jot Henny Kees Toos Jan Neven en nichten Vlissingen, 27 mei 2007 Jouw zonlicht dat moet wijken voor het vallen van de nacht zal nimmer haar warmte verliezen doch blijven stralen in al haar pracht. Door jouw liefde op ons te schijnen geef je ons de kracht die nodig is weer op te staan na het verstrijken van deze nacht. Met groot verdriet maar intens dankbaar voor haar liefde en zorgzaamheid delen wij u mede dat op 25 mei thuis, zacht en kalm van ons is heengegaan, mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Annie Charlotte Struijk-Christoffel In de leeftijd van 78 jaar. Wij allen hebben diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden. L.D. Struijk Thorn t Raven Loes en Piet Tony en Willy Charlotte Linda Philip en Ka Marlon Montana, Valenta Onze dank gaat mede uit naar dr. Van Ouwerlcerk en de wijkverpleegkundigen van Zorgstroom Walcheren. Ridderspoorlaan 39 4382 PH Vlissingen Mama is thuis. U kunt hier afscheid van haar nemen op woensdag 30 mei van 18.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden op donderdag 31 mei om 13.15 uur in het uitvaartcentrum H. lobse, Bach- weg 2 te Middelburg. Voorafgaande aan de dienst is er hier vanaf 12.30 tot 13.15 uur nog gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.30 uur op de begraaf plaats te Vlissingen. Hiermede geven wij u kennis van het overlijden van onze vader, schoonvader, opa en "ouwe" opa Anthoni Poelman Anton sinds 26 augustus 2001 weduwnaar van Jacoba Koppejan in de leeftijd van 85 jaar Doetinchem: Adrie Poelman Monique Poelman-Wiltenburg Vicky en Marnix Matthijs, Kevin, Ruben Martin en Bianca Vlissingen: Ko Poelman Prien Poelman-Wiskerke Tonnie en Suzanne Imco Janet cp en Dennis Vlissingen, 26 mei 2007 Correspondentieadres: Boulevard de Ruijter 380 4381 KN Vlissingen De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar allen die hem verzorgd hebben. Vol dankbaarheid voor alle goede zorgen en liefde die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Racella Johanna Boeije sinds 6 februari 1997 weduwe van Jannis Risseeuw geboren 28 december 1920 overleden 27 mei 2007 Hapert: lan en Annemieke Risseeuw-Basting Bart jan Iris Retranchement: Diny en Mart de Feyter-Risseeuw Svenja Correspondentieadres: Achterweg la 4525 LL Retranchement De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 1 juni om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Retranchement. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis "De Ouwe Schööle" te Retranchement. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van Elizabeth Cornelia Smallegange-van Driel Zij is 87 jaar geworden. Joop en Gonnie Smallegange Connv en Gerrit Langeraar Chris en Corrie Smallegange Elly Smallegange Kleinkinderen en achterkleinkinderen Terneuzen, 25 mei 2007 Corr.adres: Diepenbrockstraat 14 4536 GX Terneuzen We nemen afscheid op woensdag 50 mei om 13.30 uur in de aula van het crematorium aan de Bellamystraat 28c te Terneuzen, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats vinden. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren. Wilt u, indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze aan kondiging als zodanig beschouwen. Heden is overleden onze dierbare zwager W.C. Kempe echtgenoot van J. Dalebout A. Holleslelle E. Hollestelle-Dalebout P. Dalebout t L. Dalebout-de Regt f C. Dalebout t Goes, 26 Mei 2007 O mijn ziel, wat buigt g' u neder? Waartoe zijtg' in mij ontrust? Voed het oud vertrouwen weder; Zoek in 's Hoogsten lof uw lust; Want Gods goedheid zal uw druk Eens verwisslen in geluk. Hoop op God, sla 't oog naar boven; Want ik zal Zijn Naam nog loven. Psalm 423 (berijmd) In vrede ontsliep zondagmorgen mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Magrieta Koopmans-Scheele echtgenote van Gerrit Hendrik Koopmans weduwe van Jan de Jonge t 1977 in de leeftijd van 88 jaar. Kapelle: G.H. Koopmans Kapelle: Lenie en Adrie de Jonge-de Jonge Zwolle: Nelly en Cees Slabbekoorn-de Jonge Kapelle: Hans en Ria de Jonge-Sonneveld 's-Gravenpolder: Marianne en Bas Goetheer-de Jonge Amsterdam: Walter Koopmans Klein- en achterkleinkinderen 's-Heer Arendskerke, 27 mei 2007 Correspondentieadres: Appelgaard 24 4421 BD Kapelle De rouwdienst wordt D.V. donderdag 31 mei om 14.30 uur gehouden in de Petrakerk, Goessestraatweg 18 te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 14.00 uur in de Petrakerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum Poelwijck voor de liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden overleed tot onze droefheid, maar dankbaar voor wat zij deed voor de cliëntenraad van zorgcentrum Cleijen- borch, ons cliëntenraadslid Mevrouw Eikenhout-Deurloo Haar kennis van zaken en betrokkenheid binnen de cliëntenraad in het belang van de medebewoners en organi satie zullen wij missen. Wij wensen de familie sterkte toe met dit verlies. Stichting Ouderenzorg Noord-Beveland: Bewoners, Cliëntenraadsleden Medewerkenden en Vrijwilligers Raad van Toezicht Namens deze, Directeur/bestuurder MJ.C. Oosdijk Achter de tranen van gemis schuilt de glimlach van herinnering. Verdrietig delen wij u mede dat op 93-jarige leeftijd is over leden onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en superoma Carolina Maria van der Lijcke weduwe van Augustinus Camillus Versluijs Wij zijn dankbaar voor de vele jaren van liefdevolle verzorging die zij in verzorgingstehuis Rozenoord" mocht ontvangen. Krimpen a/d IJssel: Lien Beun-Versluijs Piet Beun Rotterdam: Carolien Beun Amoud van der Slot Carlot Max Walraven Edinburgh: Geertjan Beun Gema Granado Lopez Sluis, 27 mei 2007 Correspondentieadres: Vijverlaan 478 2925 VK Krimpen a/d IJssel De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 31 mei om 13.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamy straat 28c, Terneuzen. Zij die de plechtigheid willen bijwonen worden verzocht om tijdig aanwezig te zijn. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 72