Familieberichten 16 j Dinsdag 29 mei 2007 PZC be Arjen en Jeffrey Twee beste maten Alles Samen Samen stappen Samen eten Samen sporten Samen genieten Samen een avontuurlijk leven Samen vol met plannen Nu voor altijd Samen We wensen beide families heel veel sterkte met dit grote verlies 1 e selectie v.v. Terneuzense Boys Als je sport kun je verliezen, maar met dit verlies hebben we geen rekening gehouden. Het zou voor het tweede een dag worden om nooit te vergeten. Inderdaad, 26 mei 2007 zullen we nooit vergeten, maar dan heel anders Arjen en Jeffrey Voor altijd in onze gedachten. We wensen beide families, collega's en vrienden veel sterk te in deze moeilijke tijd. 2e selectie v.v. Terneuzense Boys Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Jeffrey en Arjen Wij wensen beide families, collega's en vrienden veel sterk te en kracht toe in deze moeilijke periode. Spelers en begeleiding Terneuzense Boys 3 "You never walk alone" Nooit meer voetballen en plezier maken. Volledig verslagen zijn wij door het tragisch overlijden van onze voetbalvrienden Arjen en Jeffrey Wij wensen ouders, familie, vrienden en kennissen veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Spelers en begeleiders Terneuzense Boys 4 Verbijsterd zijn wij door het bericht dat door een tragisch verkeersongeval twee leden van onze vereniging Jeffrey Donze en Arjen Oostdijk zijn overleden. Wij zullen hen enorm missen. Wij wensen iedereen en in het bijzonder de families Donze en Oostdijk sterkte met dit verlies. Bestuur v.v. Terneuzense Boys Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen... Onze gedachten gaan uit naar de familie Donze en Oostdijk Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Lenie, johnny, Mandy Debbie, Bart Thea, Lex Femke, Tim Dominique, Michel Katja, Patrick Rachida, Jan Willem Marianne, Remco, Michiel, René Jacquelien, Mike Anita, Jack Jolanda, Thijs, Peter, Erik Monique, Jeroen, Bart, Wim Lisette, Frits, Adrie, Piet Gré, Jopie, Mark, Bas Hier zijn geen woorden voor. Arjen en Jeffrey We zullen jullie missen. We wensen familie, vrienden en de boys heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Fons en Monique Jacqueline - Virginia - Miranda Café 't Bierwinkeltje Jeffrey Arjen Jullie waren, jullie zijn en jullie waren weer maar jullie blijven er altijd, keer op keer. Wij zullen jullie nooit vergeten zo dynamisch en het er zijn dat zullen wij altijd weten. Elke dag was voor jullie een feesten toen was het stil. Maak het niette bont daar boven en let goed op elkaar Angelique Ma i kei Roy Marco Enige en algemene kennisgeving Zeer bedroefd maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid ge nomen van onze zoon, broer en oom André Paul Steenbakker in de leeftijd van 37 jaar. Uit aller naam: familie Steenbakker Lewedorp, 24 mei 2007 Correspondentieadres: Unescoplantsoen 5 6414 NP Heerlen De crematieplechtigheid vindt plaats op woensdag 30 mei om 15.00 uur in crematorium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk5. Alleen schriftelijke condoleance. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze gewaardeerde medewerkster en col lega Ilse de Munter-Fassaert Locatiemanager Hulst, Bibliotheek Zeeuws-Vlaanderen Zij zal in onze herinnering blijven als een vrouw die zich met hart en ziel heeft ingezet voor het bibliotheekwerk bin nen de gemeente Hulst. Ze was een fijne collega die tot op het laatste moment, ondanks haar ziekte, vol belangstel ling was voor de organisatie en haar collega's. Wij wensen haar familie veel sterkte toe met het verwer ken van hun verdriet. Raad van Toezicht, directie en medewerkers Stichting Bibliotheek Zeeuws-Vlaanderen Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plot selinge overlijden van Arjen en Jeffrey Wij wensen de familie Oostdijk en de familie Donze veel sterkte met dit zware verlies. Terneuzense Boys 5 Met heel veel verdriet hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze collega Ilse de Munter-Fassaert Haar persoonlijke betrokkenheid en liefde voor het biblio theekvak zullen we erg missen. We wensen Ludo, Wouter, Leonie, haar moeder en verde re familie heel veel sterkte toe. Collega's bibliotheken Hulst, Kloosterzande en Vogelwaarde A Bibliotheek \J Zeeuws-Vlaanderen In verband met de uitvaart van onze collega Ilse de Munter-Fassaert zijn woensdag 30 meia.s. de bibliotheken in Hulst, Kloosterzande en Vogelwaarde gesloten Met verdriet hebben we kennisgenomen van het over lijden van Ilse de Munter - Fassaert Moeder van ons verenigingslid Leonie We wensen Ludo, Wouter, Leonie en verdere familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van Volleybalvereniging vv Morres-Hulst Nog onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve, dappere dochter, onze zus, schoonzus en tante Anneke Kooman-Pantus 18-02-1947 t 25-05-2007 's-Heer Arendskerke T.J. Pantus-Vissers L.J. Pantus t Ton Pantus t IJzendijke Will Ton Oosthoek-Pantus Linda Steven Edwin Paola Monique Ben Jeroen 's-Gravenpolder Peter Hennie Pantus - Lucassen Saskia en Jan Wendy 's-Heer Arendskerke 25 mei 2007 Als iemand je nodig had, dan stond je er. Als iemand een standje verdiende, dan gaf je die. Als jij iets of iemand nodig had, dan cijferdejezef volledig weg. Dag ueve mam, jouw liefde is onvervangSaar. Genadig was de dood, zoals zijzelf altijd wilde. Met alle liefde omringd is heengegaan onze zeer geliefde (schoon-)- moeder en oma Wouterina Johanna van llffelen (Suus) 4 december 1944 26 mei 2007 Lenie en John Schets Touri Irene en Wim Donkersloot Max Henk van Noort Jasmijn enjoëlla 5&Wodan Postadres: Molenwater 91 4331 SE Middelburg Onze moeder en oma wordt op woensdag 30 mei om 11.00 uur ge cremeerd in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Zij hield veel van bloemen, die bezorgd kunnen worden in het rouwcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620, 4382 XW te Vlis- singen. Geen bezoek aan huis, geen opbaring. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met verbijstering vernamen we het bericht van het plotse ling overlijden ten gevolge van een noodlottig ongeval van onze geliefde neef Jan Louws De goede herinneringen blijven. Tante Jo en Ria Tot onze diepe droefenis moeten wij veel te vroeg afscheid nemen van onze vriend Co die ons park sinds jaar en dag met raad en daad heeft bij gestaan. We zullen je gemoedelijke, innemende en warme aanwezig heid op ons park node missen. Alle leden van het Bungalowpark "De Schelphoek" 1 Corinthiërs 10:12 en 13 In vol vertrouwen op haar Heer en Heiland is ontslapen mijn lieve en zorgzame vrouw en onze pleegmoeder Sijtske Wondergem-Salverda Franeker, 4 september 1939 Krabbendijke, 25 mei 2007 Rinus Wondergem Tannie en Mart Willeboer Joey en Angelieque Martijn Sema Onze dank gaat uit naar de mederwerkers van afdeling B uit Ter Weel te Krabbendijke voor de liefdevolle verzorging. Weelweg 3 4414 AW Waarde De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. W.F. van de Woestijne, wordt woensdag 30 mei om 14.00 uur ge houden in de Hervormde kerk te Waarde. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Waarde. Na de begrafenis is er in het Hervormd centrum, Koningin neweg 2 te Waarde gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd hebben wij afscheid genomen van onze lieve zus en tante Siets Wondergem-Salverda We danken God voor de fijne herinneringen. Kloetinge: Pier en Dian Salverda Ruth en Perry Michel en Jennifer Krabbendijke: lelie Salverda en Anneleen Kuzee Esther enTjailing Erik en Anneke NickyJamie, Michelle We wensen Rinus veel sterkte toe.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 70