Familieberichten Arjen Oostdijk 14 I Dinsdag 29 mei 2007 PZC God riep hem terug liefheeft. omdat Hij hem I Ons resten geloofhoop en liefde deze driemaar de grootste daarvan is de liefde j\ 1 Korintiërs 13: 13 Nog niet beseffend en voor ons gevoel veel te vroeg, maar op Gods wijs besluit hebben wij, na een tragisch ongeval, afscheid moeten nemen op 23-jarige leeftijd van Arjen Oostdijk Temeuzen: Ad Oostdijk Terneuzen: Miranda van der Veeke Jos van de Velde Haarlem: Edith Brink-Oostdijk Eduard Brink Matthieu Nicky Maxime Maurice Terneuzen: Frangois Oostdijk Cindy Oostdijk-Wagenaar 26 mei 2007 Ser lippensstraat 5 4532 LP Terneuzen De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op donderdag 31 mei om 10.30 uur in de Gere formeerde Kerk, Kerkdreef 19 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats aan de Bellamystraat te Terneuzen. Gelegenheid om de familie van Arjen en de familie van zijn eveneens overleden vriend Jeffrey te condoleren vanaf 16.00 uur in "De Brouwzaele", Mr. F.J. Haarmanweg 25 te Terneuzen. Woensdag 30 mei is er van 19.00 - 20.00 uur gelegenheid om afscheid van Arjen en Jeffrey te nemen in uitvaart centrum "De Ridder", Hughersluys22 te Terneuzen. bericht van het plotseling overlijden van onze jonge collega heeft ons diep geschokt. Arjen was voor ons een joviale en behulpzame collega, we zullen hem heel erg missen. We leven vooral mee met zijn vader, onze collega, Ad Oostdijk. We wensen Ad en al degenen die van Arjen hielden veel sterkte en troost toe om de pijn van dit enorme verlies te dragen. De vennoten en collega's van: Accountantsmaatschap Oostelijk Bolwerk Haak, Oostdijk en Lauret Alf, Anja, Ann, Annemieke, Annie, Arie, Dennis, Danielle, Eric, Ellen, Ellen, Eugéne, Frank, Henk, Jan, Jenny, Karin, Mariëlle, Marijke, Marijke, Nico, Patricia, Peddy, Sonja en Willy. Een gulle glimlach, dansend door de zaal, Naar links kijken, maar naar rechts passen, Met het kraagje van je shirt omhoog, Op zoek naar het volgende doelpunt. Lieve Arjen Voetballen in de zaal zal zonder jou nooit meer hetzelfde zijn. We gaan je verschrikkelijk missen. Voor altijd in ons hart, voor altijd in onze gedachten. Paul, Quincy, Mike, Michel van C, Hensley, Ryan, Barry, Dennis, Daryl, Brian, Hakan, Mo, Delano, Marco, Menno, Hubert, Michel de V, Danny, Jan en Manie Spelers en begeleiding futsalteam In Axtion Wij zijn heel verdrietig door het overlijden van Arjen Jouw mooie leven is plots weggenomen. Maar in gedachten zullen wij jouw eeuwige glimlach met ons meedragen. Opa van der Veeke Martin Carla Iris Wouter Anne Justin, Priscilla Herman Pino Jimmy Frans Marina Kylie Arthur Sandra Michelle, Meghan Oossie rust zacht We zullen je nooit vergeten! Arjan, Björn, Cees, Djamel en Thomas Beste Oosie We hadden nog zoveel plannen zoals, samen ballen in het 1 ste, op vakantie gaan en non-stop rocken in het weekend We wilden nog zoveel doen. Maar zonder jou zal mijn leven nooit meer hetzelfde zijn. R.I.P ROY Lieve Arjen Niemand die weten kan, hoeveel ik van je hou. Niemand die me troosten kan, in mijn verdriet om jou. Niemand die begrijpen zal, hoe vreselijk ik je mis. Niemand aie beseffen zal, hoe erg mijn pijn wel is Veel liefs, je poepie Angie Lieve Arjen en Jef We vinden geen woorden om het te zeggen hoe we jullie zullen missen, allebei Het diepste gevoel is moeilijk uitte leggen het hart spreekt een niet uit te spreken taal Rick, Lenny, Angeliqueen Dylan Peter, Sonja, Roy en Martijn Lieve Arjen en toch steeds weer zullen we je tegenkomen. Zeg nooit: "Het is voorbij" Slechts je lichaam werd ons ontnomen niet watje was en ook niet watjezei.... Veel liefs Rick, Lenny, Angelique, Dylan Nooit meer Tsjap-Tsjap Nooit meer SiSi Nooit meer Sjeikie Nooit meer Oossie Nooit meer 'jammah' Nooit meer 'of nie' Nooit meer 'lekkah' Nooit meer 'voor de body' Nooit meer topscoorder Nooit meer nummer één Nooit meer 't soccer als voorheen Nooit meer een kleedkamer voor zichzelf Nooit meer zo'n spits Nooit meer nummer elf Nooit meer Arjen 1 e selectie v.v. Terneuzense Boys Arjen We kenden je als groot voorbeeld voor onze jongens. Bij elke trap tegen de bal zullen we niet vergeten wat onze boys hebben geleerd. We wensen de familie veel sterkte toe om dit grote verlies te verwerken. Fam K. Ammerlaan Fam G. van Boom Fam M. Cornelissen Fam D. Hamelink Fam K. Hamelink Terneuzen, 26 mei 2007 Fam J. Moes Fam J. Pijpelink Fam E. Roose Fam G. Verschiere Fam A. Zegers Op weg naar één van de laatste jeugdvoetbaltoernooien van dit seizoen hoorden we het verschrikkelijke nieuws dat onze Oossie is overleden aan een ongeluk. We zullen de grappen, de grollen, de balletjes op de lat, de dropkick, de rondo, de gesprekken op de training missen. Nooit meer hebbe hebbe, kijke kijke, kappen, draaien, boem Trainer Oossie Spelers Terneuzense Boys E1 Jordi Kevin Sander Thiemo Niek Thomas Stanley Jelle Rutger Bart Terneuzen, 26 mei 2007 wa Onbegrijpelijk dat we afscheid moeten nemen van Arjen en Jeffrey. Veel en veel te vroeg. Arjen je was ook jeugdtrainer. De jongens hadden nog zoveel van je kunnen en willen leren. Dat kan nu niet meer. Wij allemaal zullen je aanwezigheid, inzet en enthousiasme enorm missen! Jeugdafdeling vv Terneuzense Boys Jaren hebben we samen gespeeld, en nu ben je er niet meer. Voor jou kwam je naar net voetbalveld, en als je dan eens een slechte dag had maakte je het altijd goed met je zonnige kijk op het leven en je mooie glimlach waardoor ik nooit kwaad op je kon woraen. Nooit meer samen even de wedstrijd bespreken in het sponsorhome, nooit meer samen naast mekaar in de kleed kamer. Arjen je was een genot om mee samen te spelen. Ik zal je nooit vergeten, je bent en blijft voor altijd in mijn gedachten. Bedankt voor alles. Rust zacht. Robert Rijnberg Met groot verdriet hebben we het bericht ontvangen dat onze collega, trainer en voetbalvriend Arjen Oostdijk is overleden door een noodlottig ongeval. Onze gedachten gaan uit naar familie, vrienden en voetbal vereniging Terneuzense Boys om dit grote verlies te ver werken. Eric, Geerard, John, Nicky en Patrick Trainers en Leiders Terneuzense Boys E1 Geschokt hebben wij kennisgenomen van het fatale onge lukvan Arjen Oostdijk Wij wensen de ouders van Arjen, zijn broer en onze Vriend en mede-Tafelaar Francois samen met zijn vrouw Cindy, zijn zus Edith en hun naasten alle sterkte toe. Tafelronde 32 Zeeuwsch-Vlaanderen Nog niet beseffend, woorden schieten te kort na het over- Iijden van onze voetbaIvrienden Arjen en Jeffrey Wij wensen familie, collega's en vrienden sterkte toe om dit verlies te dragen. Supportersvereniging v.v. Terneuzense Boys Geschokt namen wij kennis van het tragisch ongeval waar door Arjen Oostdijk en Jeffrey Donze het leven lieten. Namens begeleiders en spelers van het G-team van de v.v. Terneuzense Boys wensen wij familie en vrienden veel sterkte. Bestuur G-team Woorden schieten te kort. ledereen die Arjen en Jeffrey kent weet dat dit voor onze vereniging een groot verlies betekent. Wij wensen beide families zeer veel sterkte toe bij het ver werken van dit zware verlies. Vrijwilligers en kantinepersoneel VV Terneuzense Boys Een zee aan mogelijkheden Die zee werd jullie niet gegund Waarom Niemand kan ons het antwoord geven Geschokt en verslagen vernamen wij het bericht van over lijden van twee gewaardeerde leden van VV Terneuzense Boys Arjen Oostdijk en Jeffrey Donze Wij wensen de ouders, familie, vrienden en teamgenoten heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Sponsorcommissie VV Terneuzense Boys Frans, Eric, Bram

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 14