Familieberichten 10 I Dinsdag 29 mei 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www. pzca d verte re nn I "IK Wij zijn heel blij en dankbaar met de geboorte van onze zoon Maarten Martinus Aarnout Jan Hij is geboren op 25 mei 2007 Han en Lilianne Reijnhoudt Jan Campertstraat 10 4361 DE Westkapelle mF 1942 2007 Dinsdag 5 juni a.s. is het 65 jaar geleden dat onze ouders en grootouders J.I. Hage en P. Hage-Smalheer in het huwelijk zijn getreden. Dat zij nog lang samen en in ons midden mogen zijn, is de wens van: Marjo en Jaap Amelia en Jozianne loke en Chris Bibiche en Celeste Wij hopen dit op zaterdag 9 juni a.s. met hen te vieren in Hostellerie Schuddebeurs, Donkereweg 35, 4317 NL Schuddebeurs. Receptie van 15.30-17.30 uur Molenweg 21 4315 CE Dreischor Lieve, lieve LENTE Ik was zo ontzettend blij met je. Nu ben ik zo verschrikkelijk verdrietig. Oma flat Anne Mieke Broekhoven Colijnstraat41 4384 EJ Vlissingen Ik had zo graag dat je wel hier was Maar waar je dan ook bent Ik hoop dat ik daar ook mag komen, ooit En dat je me dan kent. Slaap zacht, lieve Lente Cathalijne Dag lieve Lente It turns out to be so much different than our dreams Now you're, you're a star in heaven Otto Vesta Alle Mirthe Eileen Rutger Merijn Patricia Mirjam Jeroen Ditty In de liefde ligt het verdriet als je verliest En je huilt omdat in je tranen al je liefde ligt Op 22 mei jl. kwamen begin en einde, geboorte en sterven van Ann Amelie Lente het dochtertje van Barbara Kouwijzer en Remi van Agtmaal, samen op één noodlottig moment. Lente, ze was zó welkom en zo prachtig, maar ze overleed voordat ze kon leven. Wij wensen Barbara en Remi en hun familie veel steun en sterkte toe in deze chaos van onpeilbaar verdriet. Raad van Bestuur Archipel Scholen Cor Kuyvenhoven Cees Corstanje Lieve Lente Wij hadden ons zo verheugd op jouw komst. Het doet ons veel verdriet dat we nu al afscheid van je moeten nemen. Jack en Emmy In de lente de zomer de herfst en de winter denk ik steeds aan jou waar ik ook ben met witte bloemen en rozen en alles watje maar mooi vond denk ik steeds aan jou maar mijn verdriet gaat niet voorbij Voor Barbara en Remi Van Joris namens kinderen, ouders en collega's Van Archipelschool Theo Thijssen - Paauwenburg midden in 't leven nog zoveel te geven idee en plannen te over in één keer voorbij Jeff, voor ons was je een kei |fj enig in je soort wij zetten ons leven in jouw nagedachtenis voort Ontredderd, diepbedroefd en niet wetend hoe we verder moeten, maar dankbaar dat hij intens van het leven heeft genoten is onze lieve Jeffrey plotseling en veel te vroeg uit ons midden weggenomen. 8 november 1983 +26 mei 2007 Jaap en Corrie Donze-de Witte Jamie en Sara Shane Opa en Oma Donze-Pladdet Jolanda Irisstraat 18 4542 EB Hoek De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt ge houden op donderdag 31 mei om 14.00 uur in'de Protes tantse Kerk, Langestraat 6 te Hoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Hoek. Gelegenheid om de familie van Jeffrey en de familie van zijn eveneens overleden vriend Arjen te condoleren vanaf 16.00 uur in "De Brouwzaele", Mr. F.J. Haarmanweg 25 te Terneuzen. Woensdag 30 mei is er van 19.00 - 20.00 uur gelegenheid om afscheid van Jeffrey en Arjen te nemen in uitvaart centrum "De Ridder", Hughersluys22 te Terneuzen. Lieve D.J. We hadden nog zoveel mooie plannen samen. Ineens weg Je bent mijn allesje Ik hou van jou. yourfiancée wa Als tranen een trap konden bouwen En herinneringen een brug Dan klommen we naar de Hemel En brachten je terug Onze kleinzoon en neef Jeffrey Donze is zaterdagochtend 26 mei 2007 onverwacht van ons heen gegaan Als de familie bijeen is zal er altijd een lege stoel zijn,. Jeffrey je blijft voor altijd in onze gedachten en ons hart. Corrie, Jaap, Shane, Jamie en Sara, veel sterkte bij het ver werken van dit onnoemelijk grote verlies dat ook wij niet kunnen bevatten. Oma en Opa Donze, Fransen Rika Lief Vriendelijk Vrolijk Jeffrey Verslagen zijn we door het overlijden van Jeffrey die zoveel betekende voor zijn ouders, familie en ieder die hem kende. Wij hopen dat jullie liefde voor elkaar de kracht geeft om het verlies van Jeffrey te verwerken. oom Johan en tante Hannie de Witte Pieten Jolanda Jitske en Douwe Cor en Jacqueline Amber en Matthijs Hans en Nathalie Bo en Kiki Zo intens geleefd Zo abrupt voorbij Hij wilde nog zoveel En wij met hem erbij.... Onwezenlijk, oneerlijken niette begrijpen. Door een tragisch ongeval zijn wij onze Jeff kwijt geraakt. Ome Johny Tante Eline Niek Eva Wat wist onze I ieve Jeff te leven. Precies zoals hij het wou Het voelt zo oneerlijk Dit afscheid is te gauw We missen je. Ome Jan,Tante Roos, Jolien en Ron en Amber Jonkman Jeffrey Donze Dankbaar zijn wij jou gekend te hebben. Met Jeff was het altijd leven in de brouwerij. Veel sterkte gewenst voor familie en vrienden. Jack, Jolanda en Donovan van Balen Café de Molenhoek Jeffrey Nooit meer een grapje Nooit meer een praatje Nooit meer sporten Nooit meer jij in je rode Pandaatje "Nooit meer" we bevatten het nog niet Verslagenheid, ongeloof en veel verdriet We zullen zonder jou verder moeten gaan Maar in onze gedachten blijf je altijd bestaan Je Collega's van Bodyline Jeanet, Daniella, Ube, Bauke, Marielle, Nicole, Miranda, Ingeborg, Hilda, Silvia, John, Tommy, Erik, Carina, Hans, Donald, Lynda, Raymond, Sandra, Eefje, Mirjam, Sandra, Suzanne, Inge, Rianne, Marcha, Esmeralda, Ronald, Naomi, Ellie, Tanja, Astrid, Roy, Joris, Laura, Aaron, Danielle, Mandy, Serge, Robert, Davy, Esmee, Johny, Pirn, Anita In verband met de begrafenis is Bodyline op donderdag 31 mei gesloten Ingehaald door de tijd Ze vonden het nog zo gezellig Een noodlottig ongeval heeft vroegtijdig een einde gemaakt aan het bruisende leven van onze collega Jeffrey en zijn beste maat Arjen Wij zullen hun humor verschrikkelijk missen en wensen beide families alle sterkte toe. Het Bodyline Team

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 10