zv Onze dank gaat uit naar ieder die medeleven betoonde na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw en onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma Catharina Adriaanse-Poppe Het is ons tot steun geweest J. Adriaanse Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Biggekerke, mei 2007 Voor al uw blijken van medeleven die wij van u mochten ont vangen na het overlijden van onze vader en opa Jan Boonman willen wij u hartelijk dank zeggen. Kinderen en kleinkinderen Goes, mei 2007 De vele hartverwarmende blijken van medeleven, na het heengaan van onze moeder, oma en 'oude' oma Maria Cornelia Compiet-Bogaert hebben ons steun en troost gegeven. Wij willen u hiervoor dan ook hartelijk daoken. Het heeft ons goed gedaan. Familie Moonen-Compiet 's-Heerenhoek, mei 2007 A A loos Jan Marinus Dekker Het is voor ons een dierbare herinnering dat zo velen van u aan wezig waren bij het afscheid. Dat heeft ons allen erg gesteund. Onze hartelijke dank hiervoor. Mevr. Dekker-de Jonge Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkind Goes, 20 mei 2007 Voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van onze geliefde vader en opa Cornelis Wisse zeggen wij u hartelijk dank. 's-Gravenpolder, mei 2007 Familie Wisse Nooit meer nacht. eeuwig bij de Vader In verwondering zien we terug op al het hartelijk medele ven, dat we van u hebben ontvangen na het overlijden van mijn geliefde man en onze lieve vader en opa Leendert Slabbekoorn Wij willen u daar hartelijk voor bedanken. Het is ons tot steun en bemoediging in ons verdriet. Ook hierin mogen we de trouwe zorg van onze God opmerken. C.M. Slabbekoom-Joosse Kinderen en kleinkinderen Uw blijk van medeleven en belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Jan Jakob Kleinepier hebben ons goed gedaan. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. P. Kleinepier-Melis Peter en Frédérique Jan, Frédégonde, Marie Anthony Zoutelande, mei 2007 kttCM" Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de belangstelling en meeleven die wij hebben gekregen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma Johanna Davidse-Spruijt Bezige handen, nu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo was haar wil. Nu heeft zij rust, met lichaam en geest, vaak zullen wij denken aan wat is geweest. Nel en Johan Adriaanse-Davidse Adri en Janny Davidse-Boogaard Klein- en achterkleinkinderen Meliskerke, mei 2007 In plaats van kaarten Het is voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor alle kaarten, telefoontjes, en troostende woorden, die wij mochten ontvangen. Gedurende de periode van ziek zijn en na het overlijden van onze lieve zorgzame man, vader, opa en overgroot opa. Een speciaal woord van dank aan het Allévo team voor de goede zorgen die wij gedurende deze periode van hen mochten ontvangen. Terneuzen, mei 2007 De stilte blijft, waarheid is pijn, vriendschap zal voor eeuwig zijn. (Deo Volente) Alle blijken van meeleven bij het overlijden van Theo Lorier vormden voor ons een terugblik op zijn leven, waarin hij voor velen veel heeft mogen betekenen. Het heeft ons erg goed gedaan dat te ervaren en heeft ons geholpen en helpt ons nog om het verdriet om zijn sterven een plaats te geven. Hartelijk dank daarvoor. Margriet Lorier-Boon André en Diana Corine en Frank Pauline Marnix Julia Esther Tim Sanne Oostburg, mei 2007 Dankbetuiging Bijzondere mensen stengen niet ze gaan wel maar blijven toch voor altijd Lieve familie, vrienden, buren en kennissen. Uw medeleven na het overlijden van onze papa en opa Piet Roelands was overweldigend. Het is voor ons een troost te weten hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. Daarom willen wij u laten weten dat uw aanwezigheid, de bloemen, brieven en kaarten ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. Diana Amber Ronald Terneuzen, mei 2007 In plaats van kaartjes Wij willen u allen bedanken voor de vele blijken van medeleven aan ons getoond na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Sara Licia de Lijser-de Bokx Een bijzonder woord van dank aan Ds. Geitenbeek, en uitvaart verzorging J.J.M. de Voogt voor de persoonlijke begeleiding tij dens de uitvaart. Voor de vele blijken van medeleven, ons betoond na het over lijden van onze moeder, schoonmoeder, oma, overoma en mijn vriendin Cornelia Lena de Looff-Korshuize Corrie willen wij u hierbij onze oprechte dank betuigen. Familie Kallewaard Familie van Lunsen J. de Looff Eduard de Regt Middenmeer, mei 2007 Groot is de leegte die zij achterlaat. Mooi zijn de herinneringen die blijven. Uw aanwezigheid, bloemen, troostende woorden en kaarten zijn ons tot enorme steun geweest na het overlijden van mijn lieve vrouw, moeder, dochter, schoondochter, zus en schoonzus Johanna Gerarda Stokman-Krijger Joke Hiervoor onze hartelijke dank. Het was goed om zoveel warmte en liefde te mogen ervaren. J. Stokman Stefan Fam. Stokman Fam. Krijger Goes, mei 2007 -I" plaats van kaarten - Na een onzekere periode is op 11 mei toch nog a I gevonden mijn lieve man en onze lieve, zorg- f i zame vader en opa Laurentius van Stee In besloten kring is hij gecremeerd op 15 mei. Vanwege de enorme hoeveelheid reacties is het onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. Voor de warme en liefdevolle steun - in welke vorm dan ook - gegeven tijdens het ziek zijn, de onzekere periode, de her denkingsdienst en de periode erna, willen wij langs deze weg iedereen hartelijk dankzeggen. Het is voor ons een dierbare herinnering dat hij voor zo ve len iets betekend heeft en dat zo velen met ons meeleefden. Het heeft ons goed gedaan. Maatje van Stee-Rijk Lia, Sven, Björn Nel en Bert, Nadja, Esther Lewedorp, mei 2007 Dankbetuiging Voor uw vele bewijzen van deelneming, ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn echtgenote, onze moeder en oma Christina Janse-van Belzen Stien betuigen wij onze oprechte dank. P.W. Janse Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, mei 2007 De lege plek doet zo 'n pijn, maar in gedachten zal zij altijd bij ons zijn. Het is voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor de.vele kaarten, telefoontjes, bloemen en troostende woor den, die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en mijn lieve oma Maatje Rejack-Reijnhout Het heeft ons enorm gesteund te mogen ervaren dat zij bij zove- len geliefd was. Jan Rejack Anja, Dick en Sharon Wilma en Jurgen Goes, mei 2007 BEDANKT I Omdat het voor ons onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken, laten wij alle mensen die op wat voor manier dan ook hun steentje hebben bijgedragen aan AKTIE MANON weten dat: DE DOLFUNTHERAPIE IN CURACAO Voor Manon en ons ONVERGETELUK en OVERWELDIGEND is geweest. Gerard en Corina Wondergem Rick, Manon en Rowin

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 86