36 I Zaterdag 26 mei 2007 PZC Na een lang en moedig gedragen lijden is rustig van ons heengegaan onze zorgzame moeder en schoonmoeder Catharina Wattel sinds 26 maart 1969 weduwe van Johannes Frederik Verniel in de leeftijd van 82 jaar. Ovezande: C.P. Verniel A.P.F. Klaverdijk Middelburg, 24 mei 2007 Correspondentieadres: Kraaijertsedijk 12 4441 TR Ovezande Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 29 mei van 14.00 tot 14.15 uur in Kerkcentrum De Hoeksteen, Roozenburglaan 22 te Middelburg. De uitvaartdienst waarin zal worden voorgegaan door ds. C. Bakker zal om 14.50 uur plaatsvinden in boven genoemde kerk. Daarna zullen wij de overledene begeleiden naar haar laat ste rustplaats op de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van de begraafplaats. Wij willen dokter De Laet en het personeel van afdeling Vuurtoren van Verpleegcentrum Buitenrust bedanken voor de uitstekende verzorging van onze moeder. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig, maar dankbaar dat zij uit haar lijden is verlost, moeten wij afscheid nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Catrien Verniel-Wattel Bets Wattel Lenie en David Kasse Koos en Krijn Wielemaker Neven en nichten Middelburg, 25 mei 2007 Cornelia Anna de Zwart-Bouwens Wij willen doktoren, alle personeel en vrijwilligers van verpleeghuis 'De Stelle' bedanken voor hun liefdevolle zorgen aan onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder bewezen. Familie de Zwart Pa sprak met zijn handen Dacht met zijn hart Voelde iedere beweging in de familie Was de bindende factor bij elk feest Op de gezegende leeftijd van 92 jaar is thuis overleden mijn lieve echtgenoot, onze zorgzame vader, schoonvader, opa en overgrootvader Lodewijk Colsen echtgenoot van Jeanne de Maat Lid in de Orde van Oranje - Nassau Clinge: J.A.M. Colsen - de Maat Koewacht: Eric en Els Colsen - Pinxteren Arno en Liesbeth MilkoZoë Yuzhno-Sakhalinsk: Ine en Henk van der Bijl - Colsen (Rusland) Niels Lars Hulst: Vincent en Patricia Colsen - Kroes Eline en Edo, Eenne Jolijn, Sjoerd, Timo Hulst: Joop en Mieke Colsen - Kooyman Boris en Beppie, Thijs, Joost Stijn en Willemijn 4567 AN Clinge, 25 mei 2007 's-Gravenstraat 168. De uitvaartdienst zal plaatshebben op woensdag 30 mei 2007 om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Henricus. 's-Gravenstraat 169 te Clinge, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het R.-K. kerkhof aldaar. Afscheid van Lodewijk nemen is mogelijk dinsdag van 18.30-19.00 uur in het uitvaartcentrum, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Gaarne schriftelijke condoleances. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Haar geest was nog helder, Maar haar lichaam was op. Haar leven werd lijden. Omdat wij dankbaar zijn voor al haar zorgen gedurende een lang leven, zijn wij wij nu verdrietig dat toch nog onver wacht van ons is heengegaan, onze moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Maria Maatje Eikenhout-Deurloo - Oma Kas - weduwe van Gerard Eikenhout Sint Maartensdijk t Goes 26 septemberl914 24 mei 2007 Kloetinge: Jan en Mientje Rita en Johnny Danielle en Ron Maryloii Car la en Peter Erro, Yvar Peter Middelburg: Lau en Katy Genie en Johanna Talitha, Gennaro, Sjarai Daan en Carin Jessie, Yari Evert en Tamara Larissa, Evana Correspondentieadres: Laan der Verenigde Naties 15 4334 ES Middelburg De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 29 mei om 13.30 uur in de Nederlandse Hervormde kerk te Kats, waarna om 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kats. Na afloop is er in hetNieuw Zeelandhuis' gelegenheid om de familie te condoleren. Indien u nog afscheid van onze moeder wilt nemen, kunt u dat doen voor aanvang van de dienst, van 13.00 tot 13.15 uur. Bedroefd geven wij u kennis dat uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde zus, schoonzus en tante Maria Maatje Eikenhout-Deurloo weduwe van Gerard Eikenhout in de leeftijd van 92 jaar. Familie Deurloo Colijnsplaat, 24 mei 2007 Bedroefd over het overlijden van, maar dankbaar voor de vele jaren waarin wij als buren in Kats lief en leed met elkaar gedeeld hebben: Maria Eikenhout-Deurloo Eén van de zeven Zeeuwse vrouwen. Oma Eikenhout, We zullen je missen. Victor en Anja Roel, Inge en Harm Wil en Lisette Roelie Kats, 25 mei 2007 Een moeder steift altijd te vroeg, al wordt zij nog zo oud. Je bidt dat God haar sparen zal, omdat je van haar houdt. Maar als de jaren knellen gaan, zij ziek wordt, moe en oud, bid je dat God haar halen zal, omdat je van haar houdt. Verdrietig maar dankbaar voor de zeer lange tijd dat zij in ons midden was en voor wat zij in haar leven voor ons bete kend heeft, geven wij u kennis van het, toch nog plotselinge, overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, oma'tjeen tante Geertruida Adriana van de Zande-Luijk Sinds 23 mei 1988 weduwe van Adriaan van de Zande Stavenisse t Goes 26 januari 1913 24 mei 2007 Piet en Matty Arco Joey, Maikel Marian Jimmy en Astrid Kevin, Ryan, Megan, Cody Marianne en René Kamperland, 24 mei 2007 Correspondentie adres: Knotwilgendreef 22,4493 EJ De dienst van woord en gebed zal worden gehouden op dinsdag 29 mei om 13:00 uur in de kerk van de protestantse gemeente, Havelaarstraat 34 te Colijnsplaat waarna aanslui tend de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraaf plaats te Colijnsplaat. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ont moeten in het zaaltje naast bovengenoemde kerk. Een ieder die geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Een woord van dank aan alle medewerkers van verpleeghuis 'Ter Weel' met speciale dank aan het personeel van unit 5. Heden overleed onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Geertruida A. van de Zande-Luijk weduwe van A. van de Zande Kortgene: L. van Maldegem-Luijk J.J. van Maldegem Goes: J. Luijk-Louisse Neven en nichten Goes, 25 mei 2007 Gij alleen, Heer, doet mij veilig wonen. (Ps. 4:9) Bedroefd delen wij u mede dat, na een moedig gedragen lij den waarbij geen vooruitzichten meer waren, van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder Metje Catharina Hamelink weduwe van Daniël Herrebout in de leeftijd van 98 jaar. Sluiskil: Leendert en Eef Herrebout-Tollenaar Familie Hamelink Familie Herrebout Terneuzen, 25 mei 2007. Nieuwekerkstraat 32,4551 ED Sluiskil. De dienst van Woord en Gebed, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaats hebben op woensdag 30 mei om 13.30 uur in de kerk van de Protestantse Gemeente te Sluiskil, waarna we moeder te rusten leggen op de algemene begraafplaats te Sluiskil. Er is gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafe nis in de Ark. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Als de tuin bloeit vergeet de tijd. Bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons in haar leven heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Cornelia Anna Bouwens weduwe van Abraham Anton de Zwart in de leeftijd van 91 jaar. Egmond a/d Hoef: les f, Suzanne Sannah en Remco Judith en Ramon Jonas Zuidzande: Bram en Ike Tony en Hannie Anne Robi Nieuwvliet: Jan en Corrie Awie en Karin Rune Anthe Suzanne en Menno Janne Geertje Zwaagdijk: Marinel en Bob Renske en Joris Jago Verpleeghuis 'De Stelle', Oostburg, 24 mei 2007 Correspondentieadres: Oude Zeedijk 3 4505 PC Zuidzande De afscheidssamenkomst zal gehouden worden op woens dag 30 mei om 14.00 uur in het Hervormd Kerkcentrum, Kerkplein 2 te Oostburg, waarna de begrafenis om 14.45 uur zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het Her vormd Kerkcentrum. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 84