r Familieberichten Ad Wisse 32 I Zaterdag 26 mei 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Dankbaar en blij zijn wij dat we uit Gods hand een zoon en broertje mochten ontvangen Kornelis Peter Rowin 22 mei 2007 Peter, Marjan en Bryan Wisse Burg. Bosselaarstraat 10 4364 AW Aagtekerke tel. 0118-583882 Klussenbedrijf Peter Wisse M Ann Amelie Lente, onze prachtige dochter. Je bent het mooiste dat we ooit hebben gezien. En tevens was jouw komst het verdrietigste dat we ooit hebben meegemaakt. Je ademde niet, je huilde niet. Dat doen wij nu voor je. Dinsdag 22 mei 2007 is onze dochter, Lente, bij de beval ling gestorven. Dinsdag 29 mei willen we graag met jullie afscheid van haar nemen in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg om 12.30 uur. Wij vinden het mooi als jullie een witte bloem meenemen en de kleding dragen waarin jullie je fijn voelen. Remi van Agtmaal en Barbara Kouwijzer Noordsingel 40 4333 AB Middelburg. Wij zijn heel verdrietig door het overlijden van Lente Graag hadden we haar leren kennen en zien opgroeien. Wij wensen Barbara en Remi en hun familie veel sterkte toe. Aart Claudia Lukas Irma Marit Jesse Hicham Marcelle Miloud Maya Marco Wobbien Frank Miriam Matthias Martijn Claudine Boaz Julia Geurt Christine Met te Beike furre Martijn Sabine Sjors Madeion Liselore Jochum Dorien Tycho Boaz Michel Anne Mette Lieke Kees Ineke Ron Sonja Feline Uitvaartverzorging Janneke den Besten dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0II8 623359 "Als je verdriet hebt, kijk dan opnieuw in je hart en je zult zien dat je weent om watje eerst vreugde schonk. Verdrietig, maar dankbaar voor de fijne tijd die we samen hebben gehad, hebben we toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van Ilse Fassaert echtgenote van Ludo de Munter 9-1-1956 24-5-2007 Hulst: Ludo de Munter Nijmegen: Wouter Eindhoven: Leonie Hulst: Oma Fassaert Nieuw-Namen: Opa de Munter Poorterslaan 139 4561 ZM Hulst De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 30 mei om 14.00 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus te Hulst. Na afloop van de dienst kunt u de familie condoleren in de kerk. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats vinden. Dinsdag 29 mei is er van 18.00 - 18.30 uur gelegenheid om afscheid van Ilse te nemen in het uitvaartcentrum aan de van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Ilse hield van witte bloemen. Lieve Ilse We zullen je missen! Opa de Munter Franken Marie-Rose, kinderen en kleinkinderen Betty en Jo en kinderen Rudy en Monique en kinderen Jacquelien en Frans en kinderen Paul en Annelies en kinderen Nieuw-Namen, 24 mei 2007 Met verdriet namen wij kennis van het overlijden van Ilse de Munter echtgenote van onze medewerker Ludo de Munter Wij wensen Ludo, Wouter, Leonie en de verdere familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Directie en medewerkers van Rothuizen van Doorn 't Hooft Architecten Stedenbouwkundigen Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor'en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 We hebben onze lieve dappere dochter, zusje, schoon zusje en tante Ilse Fassaert echtgenote van Ludo de Munter en moeder van Wouter en Leonie moeten loslaten. Ilse, altijd optimistisch, alles regelend, vol goede moed en tot het laatste toe sterk en hoopvol de strijd aangaand die ze uiteindelijk niet heeft kunnen winnen. Rust zacht lieve Ilse. Hulst: Jan Fassaert t, Pauline Fassaert-Smits Nieuwegein: Marie-Lou Pavicevic-Fassaert, Miso Pavicevic f Hans Oskamp Tatjana, Dave, Tycho, Sven, Oele Nijmegen: Estell d'Hondt-Fassaert, Ed d'Hondt Julie, Laure Heikant: Jan Fassaert, Marleen Fassaert-van der Bilt Martine, Robert Jan, Serena Marino Clinge: Ine van Mullem-Fassaert, George van Mullem Sophie, Jacques Dominique, Jolanda Hulst: Marc Fassaert, Landy Fassaert-Goossen Stefanie, Dennis Liselotte Hulst, 24 mei 2007 In talrijke mooie herinneringen blijf je voor altijd bij ons. Met al zijn werklust en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem moch ten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, zorgzame papa, broer en schoonzoon Joep Groosman echtgenoot van Ramona Lacson 24 februari 1947 Sluis: f 24 mei 2007 Ramona Groosman-Lacson Michael Dhr. en mevr. Groosman-Gheysens t George en Kathalijn f Netterden: Louki en Herman Delft: Cathy en Herman Gex (Fr.): Fenée en René Heille: Miel en Liliane Sluis: Jan en Rita Knokke (B.): Leo en Ingrid Sluis: Pierre en Dorien Tilburg: Ciel en John Sluis: Frans en Marian Axel: Paul en Pouck Aardenburg: Betty en Rudy Familie Groosman Familie Debevere-Broucke Familie Lacson Correspondentieadres: Hoogstraat 64 4524 AE Sluis De plechtige uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd zal plaatsvinden op woensdag 30 mei 2007 om 10.00 uur in de H. Johannes de Doper kerk te Sluis waarna aansluitend de crematie plaatsvindt in het "crematorium de Blauwe Toren" te Brugge. De offerande geldt als blijk van medeleven. Wilt u indien u geen rouwbrief heeft ontvangen deze adver tentie als zodanig beschouwen. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Joep Groosman Wij willen de familie veel sterkte toewensen in deze moei lijke tijd. We zullen je missen. Medewerkers Groosman Sluis Als. Als ik de dingen niet meer weet. Als ik de dingen niet meer ken en al wat ik weet meteen vergeet, zodat ik onherkenbaar ben, herinner mij, stralend in de zon, vol levenskracht, toen ik alles nog kon. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en onvergetelijke oma Anneke Kooman - Pantus in de leeftijd van 60 jaar. Goes: Nico Kooman Goes: Charlotte en Frans Annoek Stijn Jenz Rotterdam Cindy en Martijn Lente Kai Wij bedanken het verzorgend personeel van "Zorgcentrum Ter Valcke", woning4-12, voorde liefdevolle verzorging in haar laatste levensmaanden. 25 Mei 2007 Put wei 114464 BT Goes De crematieplechtigheid zal plaatsvinden woensdag 30 mei om 14:00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crema torium. Voorafgaand aan de crematie is er van 12:30 tot 13:00 uur nog gelegenheid om afscheid te nemen in Uitvaartcentrum "De Bevelanden", Geldeloozepad 20 te Goes. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te zenden, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Tel. 0113-25 99 66 info@uitvaartwisse.nl Uitvaartverzorging Kloetingseweg 10 4462 BA Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 80