De Vlieger :armheberichten s§§ Zoek, Vind <@f Blensen .nl 36 I Zaterdag 26 mei 2007 PZC Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn delen wij u mede dat, toch nog onverwacht, van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Cornelia van de Panne-Geleijnse sinds 5 december 1994 weduwe van Johannes van de Panne in de ouderdom van 94 jaar. Wij zijn directie en personeel van Zorgcentrum Duinoord dankbaar voor de liefdevolle zorg aan haar besteed. A. van de Panne K.P. de Rijke-van de Panne B.M. de Rijke Carolien en Hans Andréen Wilma Joke en Cees en achterkleinkinderen 24 mei 2007 Zorgcentrum "Duinoord", kamer 206 Burgh-Haamstede Correspondentieadres: A. van de Panne Kloostertuin 46 4328 HZ Burgh-Haamstede De crematie zal plaatshebben dinsdag 29 mei om 10.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen, wordt u verzocht om 09.45 uur in de ontvangstruimte van het cre matorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het cremato rium gelegenheid de familie te condoleren. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde schoonzuster en tante. C. van de Panne - Geleijnse In de leeftijd van 94 jaar. Brouwershaven: J.A. Hanson - van de Panne en familie Heden overleed onze oud-buurvrouw en nicht mevrouw Cornelia van de Panne-Geleijnse in de leeftijd van 94 jaar. Familie J.C. de Glopper Ellemeet Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Een moeder sterft altijd te vroeg, al wordt zij nog zo oud. Je bidt dat God haar sparen zal, omdat je van haar houdt. Maar als de jaren knellen gaan, zij ziek wordt, moe en oud, bid je dat God haar halen zal, omdat je van haar houdt. Verdrietig maar dankbaar voor de zeer lange tijd dat zij in ons midden was en voor wat zij in haar leven voor ons bete kend heeft, geven wij u kennis van het, toch nog plotselinge, overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, oma'tjeen tante Geertruida Adriana van de Zande-Luijk Sinds 23 mei 1988 weduwe van Adriaan van de Zande Stavenisse 26 januari 1913 t Goes 24 mei 2007 Piet en Matty Arco Joey, Maikel Marian Jimmy en Astrid Kevin, Ryan, Megan, Cody Marianne en René Kamperland, 24 mei 2007 Correspondentie adres: Knotwilgendreef 22,4493 EJ De dienst van woord en gebed zal worden gehouden op dinsda'g 29 mei om 13:00 uur in de kerk van de protestantse gemeente, Havelaarstraat 34 te Colijnsplaat waarna aanslui tend de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraaf plaats te Colijnsplaat. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ont moeten in het zaaltje naast bovengenoemde kerk. Een ieder die geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Een woord van dank aan alle medewerkers van verpleeghuis 'Ter Weel' met speciale dank aan het personeel van unit 5. Heden overleed onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Geertruida A. van de Zande-Luijk weduwe van A. van de Zande Kortgene: L. van Maldegem-Luijk J.J. van Maldegem Goes: J. Luijk-Louisse Neven en nichten Goes, 25 mei 2007 De vele hartverwarmende blijken van medeleven, na het heengaan van onze moeder, oma en 'oude' oma Maria Cornelia Compiet-Bogaert hebben ons steun en troost gegeven. Wij willen u hiervoor dan ook hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan. Familie Moonen-Compiet 's-Heerenhoek, mei 2007 be Dankbetuiging Voor uw vele bewijzen van deelneming, ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn echtgenote, onze moeder en oma Christina Janse-van Belzen Stien betuigen wij onze oprechte dank. P.W. Janse Kinderen en kleinkinderen Temeuzen, mei 2007 Uw blijk van medeleven en belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Jan fakob Kleinepier hebben ons goed gedaan. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. P. Kleinepier-Melis Peter en Frédérique Jan, Frédégonde, Marie Anthony Zoutelande, mei 2007 Ws88"i*«." Onze dank gaat uit naar ieder die medeleven betoonde na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw en onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma Catharina Adriaanse-Poppe Het is ons tot steun geweest J. Adriaanse Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Biggekerke, mei 2007 Voor al uw blijken van medeleven die wij van u mochten ont vangen na het overlijden van onze vader en opa Jan Boonman willen wij u hartelijk dank zeggen. Kinderen en kleinkinderen Goes, mei 2007 De stilte blijft, waarheid is pijn, vriendschap zal voor eeuwig zijn. (Deo Volen te) Alle blijken van meeleven bij het overlijden van Theo Lorier vormden voor ons een terugblik op zijn leven, waarin hij voor velen veel heeft mogen betekenen. Het heeft ons erg goed gedaan dat te ervaren en heeft ons geholpen en helpt ons nog om het verdriet om zijn sterven een plaats te geven. Hartelijk dank daarvoor. Margriet Lorier-Boon André en Diana Corineen Frank Pauline Marnix Julia Esther Tim Sanne Oostburg, mei 2007 De lege plek doet zo 'n pijn, maar in gedachten zal zij altijd bij ons zijn. Het is voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor de vele kaarten, telefoontjes, bloemen en troostende woor den, die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte én na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en mijn lieve oma Maatje Rejack-Reijnhout Het heeft ons enorm gesteund te mogen ervaren dat zij bij zove- len geliefd was. UITVAARTLEIDERS Jos Sijrier en Jaco Steijn SCHOUWEN-DUIVELAND Telefoon 0111-402000 (dag en nacht bereikbaar) Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de belangstelling en meeleven die wij hebben gekregen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma Johanna Davidse-Spruijt Bezige handen, nu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo was haar wil. Nu heeft zij rust, met lichaam en geest, vaak zullen wij denken aan wat is geweest. Nel en Johan Adriaanse-Davidse Adri en Janny Davidse-Boogaard Klein- en achterkleinkinderen Mehskerke, mei 2007 UITVAARTZORG ~°rhce'[Sc^ard jr Jan Rejack An ja, Dick en Sharon Wilma en Jurgen Goes, mei 2007 1 Een bekende overleden?

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 68