Wat heeft een hotelgast met het verdwijnen van het koraal te maken? Zonnebloem uwe. wereld! Specialist Externe Veiligheid De gemeenteTerneuzen, een slag vaardige en professionele organi satie waar mensen graag werken. Samen met inwoners, bedrijven en instellingen wordt gewerkt aan verdere ontwikkeling van wonen, werken en recreëren voor onze ruim 55.000 inwoners. Wij streven hierbij een vraaggerichte werkwijze na. Om onze doelstellingen waar te kunnen maken, willen we onze organisatie versterken met mensen die vraag- en resultaatgericht werken en integer zijn. -\erne^ Medewerker Uitkeringsadministratie m/v 36 uur per week (vacaturenummer 11-07) Functie-informatie en profielschets Je verzorgt de uitkeringsadministratie en aanverwante werkzaamheden op het gebied van de sociale zekerheid alsmede de verzorging van de met deze uitkering samenhangende debiteurenadministratie. Je hebt een afgeronde opleiding op mbo-niveau (economisch/administratief, niveau 3/4) en enige jaren ervaring in een soortgelijke functie.Tevens ben je in het bezit van het diploma Basisopleiding Sociale Dienstverlening of de bereidheid dit diploma te behalen. Je bent accuraat en klantgericht. Je beschikt over een goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid. afdelingsinformatie De afdeling Sociale Zaken is verantwoordelijk voor de uitvoering van de Wet werk en bijstand, de Wet maatschappelijke ondersteuning en het minimabeleid van de gemeenteTerneuzen. De totale formatie van de afdeling is ongeveer 45 fte's. Het cluster Uitkeringsadministratie en Ondersteuning is verantwoordelijk voor de interne controle, het applicatiebeheer en alle ondersteunende financieel-administratieve werkzaamheden. Binnen het cluster werken ongeveer 15 medewerkers. informatie en sollicitatie Het functieniveau van een medewerker uitkeringsadmi nistratie is schaal 7. Bij 36 uur per week is het maximumsalaris 2.558,- bruto per maand. Het aanvangssalaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. Voor vragen over de functie kun je terecht bijToni Grguric, clusterhoofd Uitkeringsadministratie en Ondersteuning, telefoonnummer 0115-455 731. Na de briefselectie zullen de sollicitatiegesprekken plaatsvinden op 21 juni 2007. Schriftelijke sollicitaties met uitgebreide cv kunnen tot uiterlijk 5 juni 2007 worden ingezonden aan het College van Burgemeester en Wethouders vanTerneuzen, postbus 35, 4530 AA Terneuzen of per e-mail: gemeente@terneuzen.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. TERNEUZEN, ruimte voor werk, ruimte voor leven Gemeente Terneuzen, Oostelijk Bolwerk 4, postbus 35, 4530 AA Terneuzen, tel.: 0115-455 000, www.terneuzen.nl al* and BRANDWEER »v> Voorkomen Voorbereiden Verhelpen Verbeteren Verbinden De bouw van Veiligheidsregio Zeeland is in volle gang. In verschillende projecten wordt gewerkt om de Veiligheidsregio Zeeland vorm te geven. De veiligheidsregio is het over koepelende orgaan voor fysieke veiligheid in Zeeland. Onze taken zijn brandweerzorg geneeskundige hulpverlening bij ongevallen en rampen, de gezamenlijke meldcentrale en voorbereiding op en uitvoering van rampenbestrijding en crisisbeheersing. Voor het taakveld brandweerzorg zijn wij voor de komende jaren op zoek naar een: Op basis van 36 uur per week Uw uitdaging: U adviseert en begeleidt de gemeenten, provincie, bedrijven en ketenpartners op het gebied van externe veiligheid. U beschikt over het vermogen om zowel de beleidsmatige, juridische als de technische aspecten van het vakgebied te combineren. U geeft uitvoering aan de wet telijke adviestaak van de Veiligheidsregio Zeeland inzake het besluit externe veiligheid inrich tingen (BEVI). U toetst kwantitatieve en kwalitatieve risicoanalyses en stelt (beleids-)adviezen op in het kader van externe veiligheid met betrekking tot ruimtelijke ordening, milieu, vervoer gevaarlijke stoffen en de operationele voorbereiding op de rampenbestrijding.. Voorts bent u bereid om repressief op te treden als Adviseur Gevaarlijke Stoffen en Meetplanleider. Wie zoeken wii: U beschikt over een bij voorkeur academisch werk- en denkniveau met affiniteit (en bij voor keur met ervaring) inzake veiligheidszorg, chemische technologie en beleidsmatige taken. Tevens beschikt u over een voor de functie en de repressieve functie relevante opleiding of bent u bereid hiervoor te studeren. Wii bieden: Afhankelijk van opleiding en werkervaring bedraagt het salaris maximaal 4.192,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek. De werkzaamheden worcfen verricht in Goes. Informatie: De volledige vacaturetekst kunt u bekijken op www.vrzeeland.nl De reactietermijn sluit op 6 juni a.s. Meer dan je denkt. Doordat hotelgasten enorme hoeveelheden extra energie gebruiken komt er uiteindelijk meer C02 in de lucht. En dat betekent weer dat de aarde en onze oceanen opwarmen. Koraal sterft daardoor. In bepaalde gebieden is in 2050 nog maar 5% van het koraal aanwezig. Jij kunt hier wat aan doen: door een klimaatneutrale vakantie te boeken bijvoorbeeld. Steeds meer bedrijven, ook hotels en campings, bieden klimaatneutrale producten aan. Welke? Dat zie je op www.hierisklimaatneutraal.nl. De Provinciale Milieufederaties samenwerken aan een beter klimaat begint hier .GRATIS ADVERTENTIE Kleur de wereld van zieken en gehandicapten met een gift op Giro 145. Of word lid en bel (0900) 5000 4000. www.zonnebloem.nl de Zonnebloem

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 57