Zeeland Bij Perry's luistert iedereen naar Tiet' 4 Extra informatieavond AANKONDIGING OPENBARE AANBESTEDING Zoomvliet College International Business Studies ï)e trnak oau Ifieooabeliitq PZC Zaterdag 26 mei 2007 39 OPDRACHTGEVER College van Burgemeester en Wethouders van gemeente Goes REFERENTIE Bestek B-561-07 OMSCHRIJVING Bouwrijpmaken uitbreidingswijk AARD VAN DE OPDRACHT Werken PROCEDURE Nationale openbare procedure overeenkomstig het ARW 2005 DATUM AANKONDIGING 14/05/2007 Kijk voor de volledige tekst op www.aanbestedingskalender.nl gemeente Goes Stadskantoor M.A. de Ruijterlaan 2 4461 GE Goes Postbus 2118 4460 MC Goes Tel.: (0113) 24 96 00 Fax: (0113) 23 08 76 E-mail: stadskantoor@goes.nl GESLAAGD Bij het ROC Zeeland zijn geslaagd: Onderwijscluster ICT en Elektro Netwerkbeheerder: Paul Schaap, Oost-Sou burg; Monteur Middenspanningsinstallaties: Roeland Saman, Oost- Souburg; Technicus Sterkstroominstallaties: Eddy Peeters, Axel; Bas Schiettekatte, Zierikzee; Ronald Verschuren, Koewacht. Onderwijscluster Maritiem Stuurman Werktuigkundige Kleine Schepen (Zee vaart): Frank Berrevoets, Nieuwerkerk; Jaybert Henricus, Vlissingen; Jaco Kleinjan, Wolphaarts- dijk; Anja Onderdijk, Oost-Souburg; Menno de Ridder, Arnemuiden Harry Siereveld, Arnemui- den; Adrian de Witte, Yerseke. Stuurman/ Werk tuigkundige Zeevisvaart SW6: Armando Kuzeë, Yerseke; Stuurman Werktuigkundige Zeevis vaart: Ard-Jan Ruissen, Goes. Schipper Machi nist Beperkt Werkgebied: Armando Kuzee, Yerse ke; Rudy Van Der Heyden, Kortrijk; Anton Tramper, Arnemuiden. Maritiem Officier (Zee vaart): Ard-Jan Ruissen, Goes. Onderwijscluster Techniek Allround operator (Operator B): Bram van der Weele, Goes, Peter Willeboordse, Oost-Sou burg; Procesoperator B: Peter Vroege, Goes. Allround metselaar: Peter Boone, Yerseke; Pa trick Knijnenburg, Zierikzee; Martie van Malde- gem, Westkapelle; Mart Salm, Yerseke; Primai re timmerkracht: Jesper Francke, Koudekerke Voortgezette timmerkracht: Bart van den Berge, Kruiningen; Jan Kees van den Hoek, Kerkwer- ve; Martin de Jonge, Zierikzee; Daniël Koster, Zierikzee; Mart-Jan Moens, Nieuw- en Sint Joosland. Aankomend Rioleringswerker wegen werker: Elian de Doelder, Terneuzen; Danny Guiljam, Zaamslag; Jeroen Kabboord, Middel burg; Simon Sijbrands, Heinkenszand. Aanko mend StraatmakerDanny van Eijkeren, Middel burg; Michiel den Engelsman, Wemeldinge; Robbert Gast, Colijnsplaat; Kevin van de Visse, Goes. Straatmaker: Meindert Klap, Krabbendij- ke. Assistent Installatiemonteur (AIMv): Matthew Bezuijen, Ouddorp (ZH); Erwin de Groot, Mid delburg; Ralph van Veen, Vlissingen; René Wis se, Goes. Assistent Installatiemonteur (AIMd): Dennis Openneer, Kruiningen. Installatiemon teur met Specialisatie Dakbedekking (IMD): Jan Brouwer, Vlissingen. Installatiemonteur Specialisa tie Woningbouw (IMW): Imad Assaad, Middel burg; Lennard van Gilst, 's Heer Hendrikskinde ren; Peter Matthijsse, Krabbendijke; Ed Meijer, Arnemuiden; Thony Meijer, Ouddorp (ZH); Martijn Mierop, Goedereede; Nico Ras, Oud dorp (ZH). Servicemonteur Installatietechniek (SE MI): Thomas Louwerse, Middelburg. Assistent Verwarmingsmonteur: Joram van Sluijs, Melisker- ke. Montage-Assistent Installatietechniek: Pinhei- ro Andre de Oliveira, Vlissingen; Zakari Ezzou- bai, Goes. Constructiebankwerker Lasser: Jeroen Pielaet, Aardenburg. Assistent Constructie werker Lasser: Raymond Kwist, Middelburg. Werktuigbouwkunde: Leonard Biemond, Ooster- land; Meivin Dijke, Ritthem; Norbert Stroo, Zoutelande. Autotechnicus: Jurian van Beveren, Goes; Danny van der Burgh, Middelburg; Rus- tam Magamadov, Middelburg; Seeger Schoen aker, Nieuwerkerk; Tim Schrier, Koudekerke; Niels Vermerris, Rilland; Oscar Wehmuller, Heinkenszand. Bedrijfsautotechnicus: Dominic Horst, Renesse; Johnny Werri, 's Heerenhoek. Eerste Autotechnicus: Maik Catsman, Oostburg; Kristof De Greve, Oost-Souburg. R0C Create your own future! Engelstalige mbo-opleiding niveau 4 Nederlands diploma Vestigingsmanager én internationaal erkend Engels BTEC National Diploma in Business Instroom mogelijk met vmbo-diploma tl Buitenlandse stages Woensdag 30 mei 19.30 uur Knipplein 11 Roosendaal In de Smaak van Edith en Raymond staan deze maand, met de zomer in aan tocht, Zeeuwse strandpavil joens centraal. Raymond de Frel ging naar Beachclub Perry's op de Brouwersdam in Scharen- dijke. We zijn vooraf wat huive rig. Reden? Een simpele vraag aan de telefoon. Of we op zaterdag om zes uur of half negen wil len komen. Ai, ze werken in etappes. Dat kan een haastge- voel veroorzaken. Hup, voorgerecht, hoofdge recht, eventueel nog een toetje, snel afrekenen en plaatsmaken voor de volgende klanten... Nu maar hopen dat Perry's zich hieraan niet schul dig maakt. Reserveren is een absolute must, blijkt als we om zes uur de tent van de broers Perry en Mar cel den Broeder en bedrijfsleider Walter Bien binnenstappen. Alle tafeltjes, die rond een knus se open haard zijn opgesteld, zijn al bezet. Op de banken rond het vuur probeert een gezin een willekeur aan tapas, die op een langwerpig, zeker een meter lang blad worden ge serveerd. Die presentatie heeft iets oosters, of zou dat toch vooral door ande re accenten komen? De lampjes, het grote boed dhabeeld aan de ingang, het donkere meubilair en alle aardewerken borden, schotels en asbakken ge ven Perry's een wat mys tiek karakter. Een medewerkster meldt ons dat er buiten de kaart ook carpaccio, een mixed grill en zeebaars te krijgen zijn. „De zeebaars moet u wel zelf fileren", zegt ze. Mijn tafelgenote heeft geen zin in gepriegel, dus kiest ze uit de zes andere visgerechten voor Puerto folio (16,40 euro), een ge stoofde heilbot op Griekse wijze. Maar niet voordat ze de Prijs-kwaliteit: Entourage; Bediening aan tafel: Helderheid van de kaart: Horen, zien en ruiken: een loungedek boven het restaurant om op zonnige uurtjes te luieren op een relaxkussen. Conclusie: Beachclub Perry's verrast, is gul, eerlijk en amicaal. Prima restau rant, ook voor de stevige eter. De vrees voor haastwerk bleek volledig onterecht. Kijk voor eerdere afleveringen op www.pzc.nl/smaakvan Quessedilla 'el polio' (7,20 euro) heeft geprobeerd, een bloemtortilla gevuld met gegrilde kiprepen, Mexicaanse guacamole, crème fraïche en salsasaus. De malse kip voelt zich prima in dit romige jasje. Een sinaasappelschijfje, tomaatje en sla zorgen voor verfrissing. „Dit be looft wat", zegt ze. Daarmee heeft ze niets te veel gezegd. Haar ge stoofde heilbot is boterzacht en ook op de vele supplementen is niets aan te merken. Alle supplementen zorgen voor een verrassings effect, want er stond niet op de kaart (of het is ons echt ontgaan) dat dit gerecht wordt verge zeld door onder meer gekruide aardappelpartjes, Vlaamse frites, een gepofte aardappel, appelcom- pöte, rode kool, rauwkost en een aardbeitje. Al die dingen vind ik ook op mijn bord, maar dan in combinatie met een door gebakken papri ka bedekte mixed grill 'Piet's style' (17,50 euro). Wie die Piet is? „Nee, niet de chefkok. Ooit ge bruikten we de naam Piet als grap. Sindsdien kij ken alle medewerkers op als iemand Piet roept", zegt Marcel den Broeder. De conclusie over het stuk je lamsvlees, kip en bief stuk is gelijk: om te smul len. De sparerib kan er ook mee door, op een enkel droog stukje na. Deson danks is ook mijn hoge ver wachting na de heerlijke met pijnboompitjes en uit gebakken spekjes versierde carpaccio (9,80 euro) ver vuld. De kaneelmuffin met cho coladeijs (6,80 euro) en ba nanenijs met verse vruch ten (6 euro) zijn meer dan waardige afsluiters. onvoldoende matig voldoende goed uitstekend Perry's, Brouwersdam, Scha- rendijke. Tel: 0111-671723. In ternet: www.beachclubper- rys.nl. Open: tot 1 nov elke dag van af 10.00 uur, daarna tot 1 apr alleen van vr t/m zo. Op zonnige dagen is het goed toeven op het loungedek boven het restaurant. foto Dirk-Jan Gjeltema

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 41