KNIP JEZELF NIET IN DE UINGERS m 38 I Zaterdag 26 mei 2007 PZC In plaats van kaarten Het is voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor alle kaarten, telefoontjes, en troostende woorden, die wij mochten ontvangen. Gedurende de periode van ziek zijn en na het overlijden van onze lieve zorgzame man, vader, opa en overgroot opa. Een speciaal woord van dank aan het Allévo team voor de goede zorgen die wij gedurende deze periode van hen mochten ontvangen. Joos Jan Marinus Dekker Het is voor ons een dierbare herinnering dat zo velen van u aan wezig waren bij het afscheid. Dat heeft ons allen erg gesteund. Onze hartelijke dank hiervoor. Mevr. Dekker-de Jonge Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkind Goes, 20 mei 2007 Dankbetuiging Bijzondere mensen sterven niet ze gaan wel maar blijven toch voor altijd Lieve familie, vrienden, buren en kennissen. Uw medeleven na het overlijden van onze papa en opa Piet Roelands was overweldigend. Het is voor ons een troost te weten hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. Daarom willen wij u laten weten dat uw aanwezigheid, de bloemen, brieven en kaarten ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. Diana Amber Ronald Terneuzen, mei 2007 Voor de vele blijken van medeleven, ons betoond na het over lijden van onze moeder, schoonmoeder, oma, overoma en mijn vriendin Cornelia Lena de Looff-Korshuize Corrie willen wij u hierbij onze oprechte dank betuigen. Familie Kallewaard Familie van Lunsen J. de Looff Eduard de Regt Middenmeet-, mei 2007 Nooit meer nacht. eeuwig bij de Vader In verwondering zien we terug op al het hartelijk medele ven, dat we van u hebben ontvangen na het overlijden van mijn geliefde man en onze lieve vader en opa Leendert Slabbekoorn Wij willen u daar hartelijk voor bedanken. Het is ons tot steun en bemoediging in ons verdriet. Ook hierin mogen we de trouwe zorg van onze God opmerken. C.M. Slabbekoorn-Joosse Kinderen en kleinkinderen - In plaats van kaarten - Na een onzekere periode is op 11 mei toch nog r f gevonden mijn lieve man en onze lieve, zorg- f <s zame vader en opa Laurentius van Stee In besloten kring is hij gecremeerd op 15 mei. Vanwege de enorme hoeveelheid reacties is het onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. Voor de warme en liefdevolle steun - in welke vorm dan ook - gegeven tijdens het ziek zijn, de onzekere periode, de her denkingsdienst en de periode erna, willen wij langs deze weg iedereen hartelijk dankzeggen. Het is voor ons een dierbare herinnering dat hij voor zo ve len iets betekend heeft en dat zo velen met ons meeleefden. Het heeft ons goed gedaan. Maatje van Stee-Rijk Lia, Sven, Björn Nel en Bert, Nadja, Esther Lewedorp, mei 2007 Groot is de leegte die zij achterlaat. Mooi zijn de herinneringen die blijven. Uw aanwezigheid, bloemen, troostende woorden en kaarten zijn ons tot enorme steun geweest na het overlijden van mijn lieve vrouw, moeder, dochter, schoondochter, zus en schoonzus Johanna Gerarda Stokman-Krijger Joke Hiervoor onze hartelijke dank. Het was goed om zoveel warmte en liefde te mogen ervaren. J. Stokman Stefan Fam. Stokman Fam. Krijger Goes, mei 2007 Voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van onze geliefde vader en opa Cornelis Wisse zeggen wij u hartelijk dank. 's-Gravenpolder, mei 2007 Familie Wisse BEDANKT I Omdat het voor ons onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken, laten wij alle mensen die op wat voor manier dan ook hun steentje hebben bijgedragen aan AKTIE MANON weten dat: DE DOLFUNTHERAPIE IN CURACAO Voor Manon en ons ONVERGETELIJK en OVERWELDIGEND is geweest. Gerard en Corina Wondergem Rick, Manon en Rowin Journalisten en uitgevers hebben het auteursrecht op de artikelen in kranten en tijdschriften. U mag die artikelen gebruiken voor een papieren of digitale knipselkrant, maar dan moet u er wel iets voor betalen. Via CLIP (Copyright Licentie- en Incassobureau Pro) kunt u een licentie krijgen voor het gebruik van artikelen. Op onze site kunt u ondermeer snel berekenen wat legaal knippen u kost met behulp van onze Clip Calculator. Dus graag tot ziens op www.clip.nl. LICENSED TO CLIP

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 40