Familieberichten Ad Wisse 34 I Zaterdag 26 mei 2007 PZC Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat is over leden mijn lieve man, onze lieve zorgzame vader en opa Jacobus Dirk van Wel 5 februari 1943 - t 24 mei 2007 Oud-Sabbinge: M.H. van Wel-Westveer Wolphaartsdijk: Frans en Jolanda Jeremy Wolphaartsdijk: Johnny 's-Gravenpolder: Marjan en André Patrick en Jasper, Leonie Pr. Bernardstraat 5 4471 PW Oud-Sabbinge Dinsdag 29 mei is er van 19.00-19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in rouwcentrum Van der Hooft, Bosse- weide 2 te 's-Gravenpolder. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden woensdag 30 mei om 13.00 uur in verenigingsgebouw 'De Brug', Oostkerkestraat 3 te Wolphaartsdijk. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Oud-Sabbinge. Na de begrafenis is er in verenigingsgebouw 'De Brug' gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Intens bedroefd geven wij u kennis dat na een zware strijd die hij helaas niet kon winnen van ons is heengegaan onze lieve zoon, broer en zwager J.D. van Wel Ko Goes: F. v. Wel t M. v. Wei-Baars Dik f en Ineke v. Wel Truus en Rinus Breen Breda: Jannie en Nico v. Haveren Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze schoonzoon, zwager en oom Kovan Wel Goes: J.P. Westveer-Hannewijk Adrie en Joost Wolphaartsdijk: Henk en Monique Hoboken (B): Lou en Rita Middelburg: Ankie en Anton Neven en nichten 24 mei 2007 Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze oom Ko van Wel Fred, Anita, Menno Jack, Edwin Hans, Frank Collin, Angélique Mare, Diana Groot was zijn liefde, groot het verdriet. Mooi de herinneringen, die hij achterliet. Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toe wijding die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn innig geliefde man, onze geweldige vader en schoonvader, onvergetelijke opa en overgrootvader Thijs van der Horst Wij zullen zijn humor missen. Koudekerke, 25 april 1930 t Oost-Souburg, 23 mei 2007 Oost-Souburg: Rie van der Horst-Groenewegen Oost-Souburg: Els en Harry Stelwagen-van der Horst Frank en Ilona Pauline en Rolf Middelburg: Connie en Rinus Reijnhout-van der Horst Annelies en Aalbert Quinn Rudy en Aalbertina Marion en Tony Dane, Jace Ritthem: Kees en Suzan van der Horst-Michiels Sjoera Raissa Nina Oost-Souburg: Jacky en Jannie van der Horst-de Groot Anne Thijs Hudsonstraat 17 4388 CR Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op vrij dag 25 mei van 18.30 tot 19.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De plechtigheid voorafgaande aan de crematie zal plaats hebben op zaterdag 26 mei om 10.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Willen degenen die geen rouwbrief ontvangen hebben deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis dat na een liefdevolle verpleging in "De Vliedberg" van ons is heengegaan onze geliefde oom en oudoom Jan Abraham Duine 6 september 1927 f25 mei 2007 Oost-Souburg: Adrie en Nel Duine Nijmegen: Eline en Teun Eindhoven: Floris Correspondentieadres: Burchtstraat 31 4388 JK Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 29 mei van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 30 mei om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Na een lang en moedig gedragen lijden is rustig van ons heengegaan onze zorgzame moeder en schoonmoeder Catharina Wattel sinds 26 maart 1969 weduwe van Johannes Frederik Verniel in de leeftijd van 82 jaar. Ovezande: C.P. Verniel A.P.F. Klaverdijk Middelburg, 24 mei 2007 Correspondentieadres: Kraaijertsedijk 12 4441 TR Ovezande Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 29 mei van 14.00 tot 14.15 uur in Kerkcentrum De Hoeksteen, Roozenburglaan 22 te Middelburg. De uitvaartdienst waarin zal worden voorgegaan door ds. C. Bakker zal om 14.30 uur plaatsvinden in boven genoemde kerk. Daarna zullen wij de overledene begeleiden naar haar laat ste rustplaats op de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van de begraafplaats. Wij willen dokter De Laet en het personeel van afdeling Vuurtoren van Verpleegcentrum Buitenrust bedanken voor de uitstekende verzorging van onze moeder. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig, maar dankbaar dat zij uit haar lijden is verlost, moeten wij afscheid nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Catrien Verniel-Wattel Bets Wattel Lenie en David Kasse Koos en Krijn Wielemaker Neven en nichten Middelburg, 25 mei 2007 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlij den van ons gewaardeerd oud-lid van verdienste Hubrecht van de Zande Namens Kegelclub "De Plankhouders" het bestuur Haar geest was nog helder, Maar haar lichaam was op. Haar leven werd lijden. Omdat wij dankbaar zijn voor al haar zorgen gedurende een lang leven, zijn wij wij nu verdrietig dat toch nog onver wacht van ons is heengegaan, onze moeder, schoonmoeder, oma en o ver-om a Maria Maatje Eikenhout-Deurloo - Oma Kas - weduwe van Gerard Eikenhout Sint Maartensdijk 26 septemberl914 f Goes 24 mei 2007 Kloetinge: Jan en Mientje Rita en Johnny Danielle en Ron Marylou Carla en Peter Erro, Yvar Peter Middelburg: Lau en Katy Gerrie en Johanna Talitha, Gennaro, Sjarai Daan en Carin Jessie, Yari Evert en Tamara Larissa, Evana Correspondentieadres: Laan der Verenigde Naties 15 4334 ES Middelburg De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 29 mei om 13.30 uur in de Nederlandse Hervormde kerk te Kats, waarna om 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kats. Na afloop is er in hetNieuw Zeelandhuis' gelegenheid om de familie te condoleren. Indien u nog afscheid van onze moeder wilt nemen, kunt u dat doen voor aanvang van de dienst, van 13.00 tot 13.15 uur. Bedroefd geven wij u kennis dat uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde zus, schoonzus en tante Maria Maatje Eikenhout-Deurloo weduwe van Gerard Eikenhout in de leeftijd van 92 jaar. Familie Deurloo Colijnsplaat, 24 mei 2007 Bedroefd over het overlijden van, maar dankbaar voor de vele jaren waarin wij als buren in Kats lief en leed met elkaar gedeeld hebben: Maria Eikenhout-Deurloo Eén van de zeven Zeeuwse vrouwen. Oma Eikenhout, We zullen je missen. Victor en Anja Roel, Inge en Harm Wil en Lisette Roelie Kats, 25 mei 2007 Tel. 0113-25 99 66 info@uitvaartwisse.nl Uitvaartverzorging Kloetingseweg 10 4462 BA Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 36