Familieberichten 32 I Zaterdag 26 mei 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Dankbaar en blij zijn wij dat we uit Gods hand een zoon en broertje mochten ontvangen Kornelis Peter Rowin 22 mei 2007 Peter, Marjan en Bryan Wisse Burg. Bosselaarstraat 10 4364 AW Aagtekerke tel. 0118-583882 Klussenbedrijf Peter Wisse Ann Amelie Lente, onze prachtige dochter. Je bent het mooiste dat we ooit hebben gezien. En tevens was jouw komst het verdrietigste dat we ooit hebben meegemaakt. Je ademde niet, je huilde niet. Dat doen wij nu voor je. Dinsdag 22 mei 2007 is onze dochter, Lente, bij de beval ling gestorven. Dinsdag 29 mei willen we graag met jullie afscheid van haar nemen in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg om 12.30 uur. Wij vinden het mooi als jullie een witte bloem meenemen en de kleding dragen waarin jullie je fijn voelen. Remi van Agtmaal en Barbara Kouwijzer Noordsingel 40 4333 AB Middelburg. Uitvaartverzorging Janneke den Besten dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0II8 623359 "Als je verdriet hebt, kijk dan opnieuw in je hart en je zult zien dat je weent om wat je eerst vreugde schonk. Verdrietig, maar dankbaar voor de fijne tijd die we samen hebben gehad, hebben we toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van Ilse Fassaert echtgenote van Ludo de Munter 9-1-1956 24-5-2007 Hulst: Nijmegen: Eindhoven: Hulst: Nieuw-Namen: Poorterslaan 139 4561 ZM Hulst De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 30 mei om 14.00 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus te Hulst. Na afloop van de dienst kunt u de familie condoleren in de kerk. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats vinden. Dinsdag 29 mei is er van 18.00 - 18.30 uur gelegenheid om afscheid van Ilse te nemen in het uitvaartcentrum aan de van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Ilse hield van witte bloemen. Ludo de Munter Wouter Leonie Oma Fassaert Opa de Munter Met verdriet namen wij kennis van het overlijden van Ilse de Munter echtgenote van onze medewerker Ludo de Munter Wij wensen Ludo, Wouter, Leonie en de verdere familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Directie en medewerkers van Rothuizen van Doorn 't Hooft Architecten Stedenbouwkundigen Wij zijn heel verdrietig door het overlijden van Lente Graag hadden we haar leren kennen en zien opgroeien. Wij wensen Barbara en Remi en hun familie veel sterkte toe. Aart Claudia Lukas Irma Marit Jesse Hicham Marcelle Miloud Maya Marco Wobbien Frank Miriam Matthias Martijn Claudine Boaz Julia Geurt Christine Met te Beike Jurre Martijn Sabine Sjors Madeion Liselore lochum Dorien Tycho Boaz Michel Anne Met te Lieke Kees Ineke Ron Sonja Feline Als..:. Als ik de dingen niet meer weet. Als ik de dingen niet meer ken en al wat ik weet meteen vergeet, zodat ik onherkenbaar ben, herinner mij, stralend in de zon, vol levenskracht, toen ik alles nog kon. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en onvergetelijke oma Anneke Kooman - Pantus in de leeftijd van 60 jaar. Goes: Nico Kooman Goes: Charlotte en Frans Annoek cp Stijn Jenz Rotterdam Cindy en Martijn Lente Kai Wij bedanken het verzorgend personeel van "Zorgcentrum Ter Valckewoning 4-12, voor de liefdevolle verzorging in haar laatste levensmaanden. 25 Mei 2007 Putwei 114464 BT Goes De crematieplechtigheid zal plaatsvinden woensdag 30 mei om 14:00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crema torium. Voorafgaand aan de crematie is er van 12:30 tot 13:00 uur nog gelegenheid om afscheid te nemen in Uitvaartcentrum "De Bevelanden", Geldeloozepad 20 te Goes. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te zenden, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig delen wij u mede dat, te midden van haar dier baren, in alle rust is overleden mijn lieve vrouw, onze zorg zame moeder, oma, zus en tante Maritza Isidora Verlaan-Cicilia Echtgenote van Joop Verlaan Geboren 16 mei 1946 Overleden 24 mei 2007 te Curasao te Middelburg Haar echtgenoot: Joop Verlaan Haar kinderen: George, Ethelbertho, Giovanni, Dimaida Geerman Haar kleinkinderen: In Nederland en Curasao Haar zussen en broers: Edith, Morella, Adele, Raoul Cicilia Anthony Obispo Haar neven en nichten: In Nederland en Curasao De families: Verlaan, Cicilia, Geerman, Bentoera, Isenia, Henriquez, Balentien Rust zacht lieve Ita, we houden van je en we zullen je missen. Correspondentieadres: A. Cicilia Everastraat 16 4388 EW Oost-Souburg Ita is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhove- laan 1. Er is daar gelegenheid om afscheid van haar te nemen op maandag 28 mei a.s. van 17.00 tot 18.00 uur. De herdenkingsbijeenkomst zal worden gehouden op dins dag 29 mei om 16.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna de crematie zal plaatsvinden. Aansluitend is er gelegenheid om ons te ontmoeten en te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Enige en algemene kennisgeving Soms zijn er mensen, geweest in ons leven, die zo'n indruk achterlaten, dat we nooit meer dezelfde zijn. Door een noodlottig ongeval is van ons heengegaan mijn lieve vriend, onze onvergetelijke broer, zwager en oom Jan Louws *17-1-1944 +24-5-2007 Maria Valencia Hanneke en Willem Henk en Monique Gerben, Derek,Wijnand, Lobke Peter en Corrie Natasja en Marcel Kathy, Sven Chris en Janny Arjen en Vicky Monique en Gijs Alicia Den Haag, Correspondentieadres: C. Louws, Alexanderstraat 15,4421 CG Kapelle Er is gelegenheid om van Jan afscheid te nemen op dins dag 29 mei van 12.00-12.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De begrafenis zal om 13.00 uur plaatsvinden op de alge mene begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd rouwcentrum. P 'M

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 34