De Zonnebloem kleurtje wereld! Voor jou geselecteerd: JobTrack.nl allround monteurs Mechanisch m/v (fulltime) en allround monteurs E/l m/v (fulltime) Cargill ■H voor \o\i? 22 I Zaterdag 26 mei 2007 PZC Cargill is een moderne industriële onderneming die gebruikmaakt van geavanceerde productieprocessen. Bij Cargill in Sas van Gent en Bergen op Zoom zorgen meer dan 800 medewerkers voor de verwerking van maïs en tarwe tot zetmeel en zetmeelderivaten, zoals glucosestropen. Deze producten vormen de grondstoffen voor levensmiddelen zoals snoepgoed, frisdranken, zuiveldesserts, koekjes, soepen en sauzen. Daarnaast worden ze verwerkt in non-foodartikelen zoals papier, karton en farmaceutische producten. Voor de afdeling Maintenance in zowel Bergen op Zoom als Sas van Gent, zijn wij op zoek naar Functieoverzicht: I Uitvoeren van alle preventieve en predictieve controle-, reparatie- en revisiewerkzaam- heden op werktuigbouwkundig of elektrotechnisch instrumentatiegebied aan de geïnstalleerde procesequipement en installaties. Adequaat oplossen van storingen die (kunnen) leiden tot een veiligheids-, milieu-, kwaliteitsprobleem en/of productiestilstand, teneinde weer zo spoedig mogelijk in een normale en productveilige situatie te komen I Actieve bijdrage leveren aan een hoge beschikbaarheid en betrouwbaarheid van de procesequipement. I Aandragen van verbetervoorstellen om de veiligheid, performance, kosten en levensduur van de procesinstallaties en equipement te optimaliseren. I De werkzaamheden vinden plaats in de diverse productieafdelingen en in de mechani sche of E/l-werkplaats. I Het werk vindt normaliter plaats gedurende dagdienst; buiten dagdienst wordt deel genomen aan een consignatierooster (24 uur, zeven dagen per week). Functie-eisen: I Werk-/denkniveau MBO/BOL- 4, richting Werktuigbouwkunde of Elektrotechniek, Meet- en Regeltechniek of gelijkwaardig middels werkervaring en vakopleidingen. I Minimaal drie jaar ervaring met onderhouds- en revisiewerkzaamheden in de proces industrie en/of landbouwmechanisatie. In het bezit van WA 1- en 2-certificaat. I In bezit van hoogspanningschakelbevoegdheid (alleen voor allround monteur E/l). I Bereidheid tot het volgen van applicatiecursussen. I In staat zelfstandig alsook in teamverband te werken. I Flexibele werkhouding en oog voor kwaliteit, veiligheid en hygiëne. Goede communicatieve vaardigheden. I Kennis van de Engelse taal. I Pc-basiskennis (MS-0ffice, Excel, Word). I Woonachtig in (de omgeving van) Sas van Gent en/of Bergen op Zoom, of bereidheid zich hier te vestigen. Vriendelijk verzoek om in uw sollicitatie duidelijk te vermelden naar welke functie en vestiging uw voorkeur uitgaat. De functie van allround monteur E/l is (voorlopig) alleen bij de locatie Sas van Gent vacant. Belangstellenden voor bovengenoemde vacatures kunnen dit kenbaar maken door hun cv en begeleidend schrijven vóór 9 juni a.s. te sturen naar: Cargill T.a.v. Corina Stoffels, Human Resources Department Postbus 9, 4550 AA Sas van Gent E-mail: hr_sas@cargill.com Tel.: (0115)45 91 59 Kijk voor meer informatie op www.cargill.nl. samenwerken creëren slagen Kleur de wereld van zieken en gehandicapten met een gift op Giro 145. Of word lid en bel (0900) 5000 4000. %^I10 www.zonnebioem.nl de Zonnebloem' Gratis advertentie O Commercieel medewerker m/v Voor een productiebedrijf in Yerseke. Je ondersteunt de verkoop, administratie en planning. Je hebt een mbo-opleiding afgerond, bent accuraat, stressbestendig en hebt kennis van de Engelse, Duitse en Franse taal. Het betreft een fulltime baan met zicht op een vaste aanstelling. O Boekhoudkundig medewerker m/v Voor een productiebedrijf in Rilland. Je factureert, verricht betalingen en loonadministratie. Je hebt een mbo-opleiding afgerond, werkervaring in administratie en kennis van de Nederlandse en Engelse taal. Daarnaast ben je accuraat en kun je zelfstandig werken. Het betreft een fulltime baan met zicht op een vaste aanstelling. O Teamleider secretariaat m/v Voor een accountantskantoor in Goes. Je geeft in de regio direct leiding aan alle secretaresses, telefonistes en receptionistes. Je hebt een havo of vwo-opleiding afgerond aangevuld met Schoevers. Je hebt relevante werkervaring, bent organisatorisch en servicegericht. Het betreft een fulltime baan met zicht op een vaste aanstelling. Creyf's Uitzendbureau Voorstad 3, Goes Tel. (0113) 2112 23 goes@creyfs.nl Van ons mag je meer verwachten www.creyfs.nl UITZENDBUREAU

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 22