T Informatie-analist m/v TIME SAVERS \TII Financieel Consulent Geïnteresseerd? Geïnteresseerd? Banen JobTrack.nl t»T\ Area Sales Manager hts wtb) Mechanisch monteur Adviseur bedrijfskundig procesmanagement m/v 20 I Zaterdag 26 mei 2007 PZC Kijk ook op Kanaaiweg 1 Postbus 1QQ0 4330 ZW Middelburg Tel. 0118-621000 Fax 0118-621990 info@wze.nl www.w2e.nl SANDINGMASTER GRINDINGM ASTER Timesavers International B. V. is gespecialiseerd in de ontwikkeling, productie en verkoop van schuur- en slijpma chines voor hout- en metaalbewerking. Het bedrijf is wereldmarktleider in deze branche, dankzij haar uitgebreide proceskennis en ruime ervaring in het ontwerpen van innovatieve machines voor metaalslijpen en ontbramen. De klantenkring van Timesavers bestaat uit internationale, toonaangevende bedrijven in de automotive, vliegtuig bouw en plaatverwerkende industrie. Klanten zijn o.a. ABB, Siemens, Airbus, Boeing en Outokumpu. Het bedrijf in Goes telt ca. 90 medewerkers. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar kandidaten voor onderstaande functies, woonachtig in het Zuidwestelijk deel van Nederland of bereid zich daar te vestigen: De functie: U bent omzet- en resultaatverantwoordelijk voor een nog nader te bepalen marktgebied. Dat kan binnen of bui ten Europa liggen. Afhankelijk van het marktgebied draagt u zorg voor de pre-sales. sales en after sales, afhan kelijk van de lokaal acterende agent of dealer. U reist intensief om naast een stuk account management ook vak beurzen te bezoeken en Timesavers te representeren waar dat nodig is. Binnen Timesavers wordt u ondersteund door een verkoopbinnendienst alsook technische specialisten. De nadruk van uw activiteiten zal met name gericht zijn op het actief ontwikkelen en onderhouden van bestaande relaties,die u op professionele wijze verder weet te ontwikkelen. U rapporteert aan de Director of Sales Marketing. Vereist: - Een HTS-wtb opleiding (of gelijkwaardig niveau) aangevuld met verkoop marketing gerichte cursussen. - Tenminste 5 jaar succesvolle ervaring in een soortgelijke verkoopfunctie, bij voorkeur met technische kapitaal goederen in een internationale omgeving. - Gezien de internationale werkomgeving is taalvaardigheid in het Engels en Duits noodzakelijk. - Als persoon bent u te typeren als een technisch verkoper in hart en nieren, sensitief in het zakendoen met "vreemde" businessculturen, - Gezien de categorie machines die verkocht dienen te worden is ervaring en inzicht in marketing absoluut nood zakelijk. De functie: Binnen de assemblageafdeling verricht u allerhande montagewerkzaamheden, waarbij uw individuele kwalifica ties worden ingepast binnen een team van mensen. Naast de standaard montageactiviteiten kunt u ook werktuigbouwkundige tekeningen en pneumatische schema's lezen. Vereist: - Een volwaardige opleiding MTS werktuigbouw of gelijkwaardig niveau. - Enige jaren ervaring in montagewerkzaamheden bij voorkeur machinebouw. - Zelfstandig kunnen werken en goede communicatieve vaardigheden zijn noodzakelijk. - U bent een teamspeler, met een enthousiaste en dynamische inslag. Geboden: Een boeiende werkplek binnen een dynamische internationale organisatie, welke wereldwijd een aansprekende naam heeft en een toonaangevende rol speelt. De merknamen Sandingmaster en Grindingmaster zijn herken baar en de machines zijn technisch hoogstaand. U werkt samen met zeer betrokken medewerkers voor wie col legialiteit en kwaliteit vanzelfsprekend zijn. Reageren? Stuur een korte brief met cv. naar Timesavers International B.V., Afdeling Personeelszaken, Mevr. G.J. Trimpe, Postbus 68, 4460 AB Goes. E-mailen kan ook naar Gtrimpe@Timesaverslnt.com. Zie ook www.Timesaverslnt.com. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Gemeente ft f Schouwen-Duiveland f De afdeling Financiën, Juridische Zaken en Control kent drie clusters. Het cluster Financiën adviseert en ondersteunt de organisatie op het gebied van financiële bedrijfsvoering. Wij zijn op zoek naar een voor 36 uur per week Wij zoeken een adviseur op financieel gebied met een relevante HBO-opleiding (bijvoorbeeld HEAO/HEO-BE of HBDO-financiën). Je hebt inzicht in de (gemeentelijke) budgetcyclus en bent in staat afdelingen te assisteren bij de samenstelling van de tot budgetcyclus behorende planning- en controlinstrumenten. Ervaring met het BBV 2004 heeft een pré. Je hebt het vermogen om in teamverband samen te werken. Je bent communica tief sterk en een dienstverlenende, klant- en resultaatgerichte instelling is voor jou een vanzelfsprekendheid. Je bent verantwoordelijk voor het adviseren over, het toetsen aan regelgeving en het beoordelen van alle financiële beleids- en beheersaspecten. Naast het adviseren over de tot de budgetcyclus behorende planning- en controlinstrumenten, toets, analyseer en beoordeel je onafhankelijk het aandeel van de afdelingen in de samenstelling hiervan. Je draagt op een creatieve en pro-actieve wijze bij aan het totstandkomen en instandhouden van het financieel beleid. Managers vinden in jou een goede gesprekspartner als het gaat over ontwikkelingen op het gebied van financieel beieid en de bedrijfsvoering, waaronder administratieve organisatie en interne controle (AO/IC). Het salaris bedraagt maximaal 3.639,00 (functieschaal 10). Informatie Nadere informatie over de functie en de procedure kun je vragen bij respectievelijk Mart Koopman, afdelingshoofd, telefoon 0111-452344, en Roland Houtzager, personeelsadviseur, telefoon 0111-452307. De eerste sollicitatiegesprekken staan gepland op 14 en 15 juni 2007. Belangstelling Je kunt tot en met 8 juni 2007 schriftelijk reageren door je sollicitatie, o.v.v. de functie en vacaturenummer 07009 op de enveloppe te sturen naar: Gemeente Schouwen- Duiveland, t.a.v. Personeel, Informatie, Communicatie en Organisatie, Postbus 5555, 4300 JA Zierikzee. Je kunt ook een e-mail sturen naar: gemeente@schouwen-duiveland.nl, eveneens o.v.v. de functie en het vacaturenummer. Wij verzoeken je slechts van één van de twee mogelijkheden gebruik te maken. Opleidingsniveau: HBO/ Academisch, informatica en bedrijfsvoering Maximumsalaris: 4.153,00 Kijk snel op www.wze.nl of bel 06-13530994 (Johan van Cranenburgh) Kijk snel op www.wze.nl of bel 06-10941532 (Bram Jobse) Opleidingsniveau: Academisch; Bedrijfskunde Maximumsalaris: 4.734,00 Kanaaiweg 1 Postbus 1000 4330 ZW Middelburg Tel. 0118-621000 Fax 0118-621990 info@w2.e,nl www.wze.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 142