Manager Financiën Control 'J Banen O JobTrack.nl tot 10 tellen hoeft niet meer Callcenter medewerker m/v www.zesgoes.nl Zeei/wland e 1 Beleidsmedewerker Zorg en Inkomen m/v r INTERNE CONTROLLER m/v 14 I Zaterdag 26 mei 2007 PZC Kijk ook op Zes Goes B.V. is de grootste en snelst groeiende onafhankelijke service organisatie op het gebied van consumentenelektronica. Zowelimporteurs als winkelketens maken gebruik van onze diensten. Ter versterking van ons callcenter zoeken wij een medewerker voor fulltime of parttime dienstverband. Je helpt mee met het beantwoorden van vragen over lopende service-opdrachten. Tevens ben je medeverantwoordelijk voor het bewaken van het serviceproces. Wij zoeken iemand die al enige jaren werkervaring heeftin een soortgelijke functie. Het is een vereiste datje de Nederlandse taal beheerst en communicatief sterk bent. Spreekt ditje aan, stuur of mailje sollicitatie naar: Zes Goes B.V. Vacaturenummer 7-003 Postbus 64,4460 AB Goes vacatures@zesQoes.nl Acquisitie n.o. v. deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Stichting Werkt voor Ouderen biedt een uitgebreid pakket aan zorg en diensten voor ouderen. Zowel bij mensen thuis als in onze verzorgingshuizen, verpleeghuizen en in woonzorgcentra. De verzorgingshuizen zijn Scheldehof in Vlissingen, De Zoute Viever in Oost- Souburg en Sint Willibrord in Middelburg. Op de locatie Ter Reede is een verpleeghuis voor 90 bewoners gevestigd en momenteel wordt het verzorgingshuis Ter Reede gerenoveerd en verbouwd tot verpleeghuis. Respect voor ouderen en hun mogelijkheden staan bij ons centraal. Bij Stichting Werkt voor Ouderen werken zo'n 900 medewerkers in allerlei functies van huishoudelijk medewerker tot activiteitenbegeleider en van verzorgende tot technisch medewerker. Wat hen bindt is het enthousiasme om bewoners en cliënten zo goed mogelijk van dienst te zijn. Er worden hoge eisen gesteld aan de administratieve organisatie en interne controle (AO-IC) van zorginstellingen. De Kaderregeling AO/IC bevestigt nadrukkelijk het belang ervan. Daarnaast neemt de maatschappelijke vraag naar transparantie en verantwoording van ingezette middelen (mensen en financiën) toe. Stichting Werkt-vtfbr Ouderen buitengewoon Met ruim 4000 woningen is Zeeuwland de corporatie van en voor Schouwen-Duiveland. Ongeveer 10.000 mensen wonen in een woning van Zeeuwland. Met een breed aanbod van woningen en aanvul lende diensten speelt Zeeuwland in op de wensen van klanten. Zeeuwland is op zoek naar een ambitieuze die het strategisch financiële beleid ontwikkelt, ver antwoordelijk is voor het financieel beheer en de ef fectiviteit en efficiency van alle bedrijfsactiviteiten bewaakt en ontwikkelt. Het werk De Manager Financiën Control (F&C) ondersteunt het management bij de sturing van de bedrijfsac tiviteiten. Levert input bij de ontwikkeling van de missie, de visie en de doelstellingen van de onder neming, en vertaalt deze naar strategisch financieel beleid. Hij/zij maakt goed- en slechtweer scenario's, is verantwoordelijk voor de financiële verslagleg ging en stelt het treasurybeleid op en voert dit uit. Hij/zij is integraal verantwoordelijk voor het reilen en zeilen van de afdeling F&C. De kwaliteiten Om deze brede en omvattende taak succesvol in te kunnen vullen beschikt de Manager F&C over een HBO/WO denk- en werkniveau, door opleiding en ervaring verkregen. Hij/zij kan met strategisch fi nanciële-, planning en control-, alsmede met A.O.- vraagstukken overweg. Kan naast het ontwikkelen van financiële strategieën ook een zich ontwikke lende afdeling aansturen/coachen en is in staat om alle financiële verantwoordingsvelden te monitoren. Een breed en afwisselend pakket voor een ambiti euze financieel georiënteerde manager! Hij/zij is resultaatgericht, coachvaardig en initia tiefrijk, en kan vanuit de eigen kerntaken alle an dere afdeling en/managers passende adviezen geven en ze begeleiden bij het uitvoeren van die advie zen. Ons aanbod Zeeuwland biedt een uitdagende baan in een ple zierige werkomgeving. De arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend en gebaseerd op de CAO Woondiensten. Salarisindicatie 4.136,00 tot maximaal 5.589,00 per maand (exclusief vakantietoeslag en eindejaars uitkering) bij een fulltime dienstverband. Uw sollicitatie Bent u de man/vrouw die wij zoeken? Dan zien wij uw brief en C.V. graag uiterlijk 8 juni aanstaande tegemoet. U kunt deze richten aan Zeeuwland t.a.v. de afdeling Algemene Zaken, Postbus 82, 4300 AB Zierikzee. Meer informatie Wilt u meer informatie over de functie? Neemt u dan contact op met Thom Borsboom, manager afdeling Algemene Zaken a.i.. Hij is bereikbaar via telefoon nummer 0111 418 080. Of kijk op www.zeeuwland.nl M/V Per e mail solliciteren kan ook: info-pz@werktvoorouderen.nl Gemeente Schouwen-Duiveland Op de afdeling Werk, Inkomen en Zorg van de gemeente Schouwen-Duiveland is een vacacture voor een ervaren voor 36 uur per week Salaris maximaal 3.639,00 bruto per maand (schaal 10). De beleidsmedewerker is o.a. verantwoordelijk voor het onderhoud van het WMO- en armoedebeleid en de implementatie van de Wet Inburgering. Wij zoeken een enthousiaste en ondernemende HBO'er. Voor meer informatie en een functieprofiel: www.schouwen-duiveland.nl Stichting Werkt voor Ouderen streeft naar het leveren van kwalitatief goede zorg Daarom zoeken wij per direct ter ondersteuning van de directie een De taken van de interne controller zijn onder andere: - ontwerpen en invoeren van procedures ten behoeve van de controletaken; - bijdragen aan de ontwikkeling van het kwaliteitsbeleid van de organisatie; - organiseren en uitvoeren van interne controles van de administratieve organisatie; - toetsen van managementinformatie op juistheid en volledigheid; - adviseren van de algemeen directeur naar aanleiding van bevindingen. De interne controller die wij zoeken: - heeft een relevante opleiding op tenminste HBO-niveau (bijvoorbeeld HEAO-BE), aangevuld met praktische ervaring in een soortgelijke functie; - ziet het als een uitdaging om optimale uitvoering van administratieve procedures binnen het werkgebied te bereiken; - werkt samen met anderen aan de naleving van de afgesproken procedures; - beschikt over excellente communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk; - heeft affiniteit met het ontwikkelen en implementeren van kwaliteitszorgsystemen; - kan zelfstandig werken en rapporteren; - is ordelijk, integer en betrouwbaar. Functioneel valt de interne controller onder de afdeling Financieel Economische Zaken. Hiërarchisch ressorteert de interne controller onder de algemeen directeur. Naast een passend salaris (FWG schaal 50, max. 2.935,45) en een prettige werkomgeving met enthousiaste collega's biedt Stichting Werkt voor Ouderen goede arbeidsvoorwaarden volgens de CAO V&V waaronder een eindejaarsuitkering van 4%. Voor nadere informatie kunnen belangstellenden contact opnemen met de heer E. den Boer, manager financieel economische zaken. Hij is tijdens kantooruren bereikbaar op telefoonnummer 01 18 - 448 420. Sollicitatiebrieven dienen voor 8 juni 2007 te worden gestuurd naar Stichting Werkt voor Ouderen, t.a.v. mevrouw M.S.A. de Goey, afdeling personeelszaken, Postbus 360, 4380 AJ Vlissingen. Voor 32 uur per week Stichting Werkt voor Ouderen Vredehoflaan 370 4382 CJ Vlissingen Telefoon: 01 18 - 448 448 E-mail: stichting@werktvoorouderen.nl Website: www.werktvoorouderen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 136