PAREE B.V. ELEKTRO-TELECOM Financieel beleidsmedewerker mlv O JobTrack.nl Borsele Consulent mlv Projectleider utiliteit Programmeur industriële automatisering Tekenaar Autocad Stabicad Tekenaar paneelbouw Werkvoorbereider industriële automatisering Service coördinator telecom (Leidinggevend) elektromonteur utiliteit (Leidinggevend) elektromonteur industrie (Leidinggevend) telecommonteur lust life vedior 6 I Zaterdag 26 mei 2007 PZC Kijk ook op Borsele zien? Bezoek onze website www.borsele.nl Borsele is: 22.000 inwoners 14.000 ha oppervlakte 15 dorpen Overwegend agrarisch, fruitteelt Waardevolle cultuurlandschappen, maar ook: zeehaven-, industrie- en energiegemeente Borsele vraagt een: bij de afdeling Sociale Zaken, voor 36 uur per week (full-time). Functie-informatie: Je bent verantwoordelijk voor de planning van verschillende periodieke en incidentele werkzaamheden en bewaking van de begroting en de budgetten. Je coördineert de werkzaamheden van de medewerkers van de administratie van Sociale Zaken. Je bent belast met onderzoek, rapportage en advisering inzake verhaal- en terugvorderingprocedures. Je vertegenwoordigt de gemeente in rechts- en beroepszaken inzake verhaal en terugvorderingen. Functie-eisen: We verwachten van je dat je in het bezit bent van een HBO-diploma, aangevuld met ervaring, inzicht en praktijkkennis op het gebied van financiële administratie binnen een afdeling Sociale Zaken. Je bent in staat om zowel zelfstandig als in teamverband te kunnen werken. Je beschikt over coördinerende/aansturende capaciteiten. Het salaris voor de functie: Het salaris voor de functie ligt tussen het minimum van aanloopschaal 8, zijnde 1.990 en het maxi mum van functieschaal 9, zijnde 3.273 bruto per maand bij een volledige werkweek van 36 uur per week. Inschaling vindt plaats afhankelijk van opleiding en ervaring. De gemeente Borsele bestaat uit de sectoren Middelen, Ruimtelijke Ontwikkeling en Maatschap pelijke Ontwikkeling. Er werken in totaal 190 medewerkers samen aan een goed product. In de ambtelijke organisatie staan klantgerichtheid, kwaliteit en resultaatgerichtheid centraal. Verantwoordelijkheden zijn zo laag mogelijk in de organisatie neergelegd. gemeente bij de afdeling Sociale Zaken, voor 36 uur per week full-time Functie-informatie: Je bent verantwoordelijk voor onderzoek, rapportage en advisering over (eenvoudige) verzoeken om uitkering of ondersteuning. Je vervult de poortwachtersfunctie: onderzoek van de mogelijkheden voor cliënten of op zo kort mogelijke termijn een plaats op de arbeidsmarkt ingenomen kan worden en/of dat er sprake is van een voorliggende voorziening. Je stelt mede trajectplannen op voor en begeleid uitkeringsgerechtigden. Functie-eisen: We verwachten van je dat je in het bezit bent van een MBO-diploma, aangevuld met ruime ervaring binnen een afdeling Sociale Zaken. Je dient te beschikken over uitstekende redactionele en communicatieve vaardigheden. Je bent in staat om zowel zelfstandig als in teamverband te kunnen werken. Het salaris voor de functie: Het salaris voor de functie ligt tussen het minimum van aanloopschaal 7, zijnde 1.733 en het maxi mum van functieschaal 8, zijnde 2.898 bruto per maand bij een volledige werkweek van 36 uur per week. Inschaling vindt plaats afhankelijk van opleiding en ervaring. Voor meer informatie over deze functies kan contact worden opgenomen met FerWeijmans, Sociale Zaken, tel.nr. 01 13-238476. Je kunt je sollicitatie tot en met 8 juni 2007 richten aan het college van burgemeester en wethouders van Borsele, PostbusI, 4450 AA Heinkenszand. Zet in de linker boven hoek van de envelop P&O. Je kunt ook e-mailen naar info@borsele.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Paree B.V. Elektro - Telecom te 's-Heerenhoek is al ruim 75 jaar een toonaangevend ontwerp en installatiebedrijf in Zeeland en is gespecialiseerd in elektro-, meet- en regeltechniek, pro cesautomatisering, tele- en datacommunicatie-oplossingen, zorgcommunicatie-, domotica-, camera-, beveiligings-, brandmeld-, ontruimings- en toegangscontrolesystemen. Daarnaast verzorgt Paree B.V. keuringen, inspecties en service en onderhoud. Paree B.V. Elektro - Telecom is een professionele organisatie, die er naar streeft om m.b.v. de nieuwste producten, technieken en technologieën haar klanten te voorzien van een oplossing op maat. Om dit te bereiken is het noodzakelijk, dat Ons personeel zich continu ontwikkelt. Paree B.V. stelt haar personeel daarom in staat om zich d.m.v. cursussen en trainingen op de hoogte te laten blijven van de meest recente ontwikkelingen in haar vakgebied. Door toenemende activiteiten zijn wij op zoek naar versterking van ons team. Wij bieden daar toe goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Als jij graag in een informele, profes sionele organisatie werkt, waarin je de ruimte krijgt om jezelf verder te ontwikkelen dan is één van onderstaande vacatures misschien wat voor jou. Kijk voor nadere informatie over deze vacatures op onze website www.paree.nl Ben je geïnteresseerd? Reageer dan door binnen 2 weken een e-mail of brief voorzien van c.v. te sturen t.a.v. de heer Van Kol o.v.v. de betreffende functie. E-mail sollicitatie@paree.nl, postadres Paree B.V., Werrilaan 8, 4453 CC 's-Heerenhoek. (acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld) Voor diverse zorginstellingen in heel Zeeland zoeken wij Verzorgende Heb je een diploma of ben je bezig met de opleiding niveau 3 IG? We hebben volop werk. Helpende Wil je aan de slag in diverse zorginstellingen en flexibel werken, dan hebben we zeker mogelijkheden voor jou! Hbo-V'ers Ben je bezig met je studie hbo-V? Kom dan alvast werkervaring opdoen bij Vedior. Ook voor gediplo meerden hebben we regelmatig werk. Verpleegkundigen We hebben fulltime en parttime werk voor verpleegkundigen-A en -B. Ook als je nog bezig bent met de opleiding kun je via ons al werken! Je kunt zelf bepalen wanneer en waar je wilt werken. Tandartsassistent Voor diverse tandartspraktijken zoeken wij tandartsassistenten. Afgeronde opleiding is een vereiste. Ervaring is een pre. Doktersassistent/apothekersassistent Voor diverse dokterspraktijken zoeken wij doktersassistenten. Afgeronde opleiding en ervaring is een vereiste. Kunnen werken met medicom is een pre. SPW'ers Regelmatig zijn we op zoek naar gediplomeerde SPW'ers niveau 3. Ervaring in de kinderopvang is een vereiste. Is één van deze banen dé baan voor jou? Kom langs of bel met onderstaande vestiging. Vedior Terneuzen, 0115 68 98 55 Vedior Hulst, 0114 31 61 00 Vedior Oostburg, 0117 45 47 60 Vedior Goes, 0113 22 32 20 Vedior Middelburg, 0118 62 38 55 Vedior Vlissingen. 0118 41 26 20 www.vedior.nl per dag

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 128