vindt zelfs Filip Dewinter
I v59
„Geert Wilders was volgens kennissen in zijn jeugd op het punkerige af" PZC zaterdag 26 mei 2007
Marc Josten, eindredacteur 'Reporter'
06:15 Sally Jessy Rap
hael 06:55 Cybill 07:25
Tele 6: Tel sell 08:25
Adoption stories 09:00
Tele 6: Tel sell 10:05 La
chen om home video's
11:00 Barqa tv11:30SBS
6 Raceworld: Champ
Car 13:10 De kraamka
mer 14:20 Gameshow
15:55 Handle with care
16:25 Mama, ikheb je
huis verbouwd! 17:00
DeTuinruimers
06:59 Teleshop 7 07:00
Best of shopping 08:45
Ik ben in balans! 09:00
Clubvoetbal Insite 10:00
Visie op zorg 10:30 Ne
derland bouwt 11:00
Business class 12:15
RTLGP: WTCC-Span
je 13:00 RTL GP: Formu
le 1 - Monaco 16:20 RTL
Autowereld 16:50 RTL
Transportwereld 17:20
RTLGP: WKSuperbikes
- Engeland
06:00 Killer instinct
07:05 Roseanne 07:35
Girlfriends 08:10 Bat
man 08:35 Tel sell 09:10
One Tree Hill 10:05 Tel
sell 10:35 Astro TV 11:40
Summerland 12:40 Eu-
rocash 14:00 Rosean
ne 14:35 The O.C 15:25
DVD today 16:00 See
Win 16:55 Wining di
ning 17:35 Me and my
Friends
09:00 Jetix Max 09:20
Yin Yang Yo 09:45 Je
tix Max 10:10 Horseland
10:30 Jetix Max 10:50
Rangers 11:00 Captain
Flamingo 11:25 Shuri-
ken School 12:15 Poke-
mon 13:05 Team Galaxy
13:50 Carl 2 14:35 Tofu's
15:25 Lilo Stitch 16:35
Beugelbekkie 17:20 To
tally Spies
06:00 Homeshopping
09:00 Bingo 11:40 In
teractieve weekend te
levisie 12:00 Live Shop
14:00 Amazing animal
videos 15:20 Interac
tieve weekend televi
sie 16:00 Fashion House:
Compilatie 16:45 Forest
o
18:00
De grote verbou- 18:30
RTLGP: Indiana
18:30 Extreme home
18:00 Het lekkere leven
18:30
De Acht
wing, amusement
polis 500, verslag
makeover, amu
van sterren en
18:55
De 25 grappigste m
sement
hun extraatjes,
reclames aller tij
amusement
den, overzicht
18:55 Problem child 3:
Junior in love, ko
mische familiefilm
19:25 Passion for fa
19:00
Sponsor Bingo
shion, amusement
Loterij: De trek
king, bekendma
king
19:05
De Wedstrijden
20:30
Peter R. de Vries,
20:30 I shouldn't be
20:30 Scary movie 3,
20:25
Voetbalvrouwen,
misdaadverslag
alive, serie docu
komische horror
soap
gever, misdaad
mentaires
film
21:55
Undercover in
21:35 The closer, dra
21:25 Postcode Loterij:
Nederland, serie
maserie
Miljoenenjacht,
reportages
spelshow
22:30 Hart van Neder
22:30 Gek op wielen,
22:35 Law order:
22:00 Scream 3, thriller
land - Late editie,
autoprogramma
Special Victims
horrorfilm
reportages
Unit, dramaserie
22:45 Piets weerbe
richt, weerbericht
22:50 Reportage, serie
documentaires
23:55 Touching evil, po
23:00 RTL GP, magazine
23:25 Law order, mis
23:05 De Wedstrijden
litieserie
daadserie
01:00 Nachtprogram
mering: Cash
back
04:00 Nachtprogram
mering: Hart van
Nederland - Late
editie
00:00 Business class
01:14 Teleshop 7
01:15 Ik ben in balans!
01:30 Nachtlounge
03:00 The hotspot
05:30 Ik ben in balans!
00:25 Airline USA
00:55 Big Apple
01:55 Nachtprogram
mering: Relax TV
04:55 Body of evidence
00:05 Poker European
Open
01:55 Nachtprogram
mering: Late
night
05:59 Jetix
00:05 De Gouden Kooi:
Compilatie
00:40 De Wedstrijden
01:45 Tien Text
00
10
Ni
Ni
Ni
Ni
Ni
Ui
n
tuyn voor zich te winnen? Wil
ders is meer 'streetwise' en slim
mer, heeft Josten geleerd. Het is
bijna ontluisterend: „Het zit 'm
vooral in zijn marketing."
Toch moet Wilders oppassen waar
schuwt, saillant genoeg, Filip De-
winter. Volgens hem zou de politi
cus in België zonder meer worden
vervolgd met uitspraken als 'als
moslims hier willen blijven, moe
ten ze de helft uit de Koran ver
scheuren'. Dewinter: „Ik heb alle
respect voor Geert Wilders, maar
misschien is hij iets te ver doorge
schoten in het evalueren van de
Koran. Wij als politici moeten de
scheiding tussen kerk en staat res
pecteren."
KRO Reporter, zondag, 20.45 uur op
Nederland 3.
Geert Wilders, de leider van de Partij voor de Vrijheid, is het gesprekson
derwerp in Reporter.
OVERIGE
Omroep Zeeland
09:00 Tekst-tv
18:03 Omroep Zeeland sport
18:31 Trugkieke
18:39 Zoeken naar een
zeeheld
18:45 Stel weg 3
19:03 Omroep Zeeland sport
19:31 Trugkieke
19:39 Zoeken naar een
zeeheld
19:45 Stelweg3
20:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Braambos. 10:00
Protestantse eredienst. 11:00
Eucharistieviering. 12:00
Slimmer dan de zanger. 13:00
Het journaal. 13:30 Het weer.
13:35 Half uur natuur: Amazon
abyss. 14:05 Vlaanderen va
kantieland. 14:50 Clips. 15:00
Sporza: Wielrennen: Ronde van
Italië. 17:30 Vrolijk Vlaanderen.
18:00 Het journaal. 18:10 De
rode loper. 18:30 Grenze
loze liefde. 19:00 Het journaal
- Sportweekend. 19:49 Het
weer. 19:55 De bovenste plank.
20:25 Doe de stemtest. 21:45
Witse. 22:35 In de gloria. 23:05
Het journaal laat. 23:25 Het
weer. 23:35 Nekka 2007.
België 2
07:00 Musti. 07:05 Hopla.
07:10 De Fimbels. 07:30 Piet
Piraat. 07:35 Het zandkasteel.
07:50 Samson Gert. 08:15
Mega Mindy. 08:40 Go IV.
09:10 Zoé Kezako. 09:25 Lilo
Stitch in het Disney festival.
09:50 Smos. 10:05 De Redder-
tjes in het Disney festival. 10:30
Code Lyoko. 11:00 Sporza.
18:00 Zoé Kezako. 18:10
De Reddertjes in het Disney
Festival. 18:35 Codenaam: The
boy. 19:00 Peperbollen. 19:25
Kulderzipken. 20:00 Panorama.
21:05 Louis Theroux. 22:00
OverLeven. 22:35 Spraakma
kers. 23:10 Braambos. 00:10
Panorama.
RTBF1
07:00 Doorlopende herhaling.
07:55 lis ontfilmé la guerre
en couleur. 09:30 En quête de
sens: La pensée et les hommes.
10:05 (^a bouge - Cap 48.
10:15 Le beau Ravel au Congo.
10:40 Autovision. 11:05 Auto
sport: WTCC Valence. 11:15
Champion's le mag. 11:45 Mise
au point. 12:50 Nieuws en
weerbericht. 12:55 Questions
dargent. 13:00 Nieuws. 13:30
Weerbericht. 13:35,13:55
Autosport: Formule 1.16:00
Autosport: DTM: Lausitzring.
16:10 Escapade gourmande.
16:35 Jardins et loisirs. 17:00
L'homme invisible. 17:50
Autovision. 18:10 Questions
d'argent. 18:15 Contacts.
18:20 Un gars, une fille. 18:30
Week-end sportif. 19:25
Weerbericht. 19:30 Nieuws en
weerbericht. 20:10 Le jardin
extraordinaire. 20:45 Bonnie
Clyde. 22:40 Week-end sportif.
23:45 Screen. 00:00 Une
brique dans le ventre.
RTBF2
07:00 Samedimanche. 10:00
Protestantse kerkdienst. 11:00
Eucharistieviering Pinksteren.
12:05 Concert des 5 Virtuoses.
13:00 Agenda 50° nord. 13:05
Les insoumis. 14:00 Tennis:
Roland Garros. 19:00 Médical
détectives. 19:20 Contacts.
19:30 Nieuws. 20:05 Retour a
Roland Garros. 20:30 Matière
grise: Antarctique - Le paradis
blanc. 21:20 Une équipe de
rêve. 22:30 Weerbericht.
22:35 Le 12 minutes. 22:50
Melting pot. 23:45 Doorlo
pende herhaling.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:00 Sunday
AM. 11:00 Pentecostal service.
12:00 Countryfile. 13:00
Nieuws en weerbericht. 13:05
'Allo 'allo. 13:35 Keeping up
appearances. 14:05 Cash in
the attic. 15:05 Murder, she
wrote. 15:50 EastEnders. 17:45
Shaun the sheep. 17:55 Points
of view. 18:10 Songs of praise.
18:45 Star portraits. 19:15
Castaway. 20:35 Nieuws en
weerbericht. 20:50 Regionaal
nieuws en weerbericht. 21:00
Lusitania: Murder on the
Atlantic. 22:30 The vicar of
Dibley. 23:00 Nieuws, regionaal
nieuws en weerbericht. 23:20
Medium. 00:05 The haunting.
BBC 2
07:00 Teletubbies. 07:30
Balamory. 07:50 Step inside.
08:00 Batfink. 08:10 Legend of
the dragon. 08:30 Smile. 11:00
Something for the weekend.
12:30 Inside sport. 13:15
Animal park. 14:00 Golf. 18:30
Rugby. 20:30 Big cat diary:
Family histories. 21:00 The best
of Top gear. 22:00 Tribe. 23:00
Graham Norton uncut. 23:45
Radio 1 's big weekend.
Duitsland 1
07:05 Sesamstrafêe. 07:35
Kobold TV. 08:35 Tigerenten
Club. 09:55 Tagesschau. 10:00
Evangelischer Gottesdienst
zu Pfingsten. 11:00 Kopfball.
11:30 Die Sendung mit der
Maus. 12:00 Tagesschau. 12:05
Bilderbuch: Von Weingarten
bis zum Bodensee. 12:50 Die
Pyramide - Ein Weltwunder
entsteht. 13:50 Tagesschau.
14:00 Don Camillos Rückkehr
15:45 Tagesschau. 15:50 Tod
auf dem Nil. 18:05 'Ich bin kein
Unterschriftenautomat' - Un-
terwegs mit Bundesprasident
Horst Kohier. 18:49 Ein Platz an
der Sonne. 18:50 LindenstraRe.
19:20 Weltspiegel. 20:00
Tagesschau. 20:15 Ein unver-
besserlicher Dickkopf. 21:45
Steinzeit - Das Experiment.
22:30 Tagesthemen. 22:43
Das Wetter im Ersten. 22:45
Helen, Fred und Ted. 00:15
Tagesschau. 00:25 Helen, Fred
und Ted.
Duitsland 2
07:30 Die Brüder Löwenherz.
09:00 heute. 09:02 son-
ntags. 09:30 Katholischer
Pfingst-Gottesdienst. 10:30
Löwenzahn. 10:55 tivi-Tipp.
11:00 heute. 11:03 ZDF-Fern-
sehgarten. 13:10 Kanada, oh
Kanadal. 13:55 heute. 14:00
Der Tiger von Eschnapur. 15:35
Robinson Crusoe. 17:00 heute.
17:10 ZDF SPORTreportage.
18:00 Zwischen Herrenhaus
und Fischerkate: Frühling in der
Holsteinischen Schweiz. 18:15
Mit Schwert und Kreuz: Karl
der GrolSe und die Christia-
nisierung der Sachsen. 19:00
heute. 19:10 Berlin direkt.
19:30 ZDF Expedition: Der
Super-Wall: Chinas GroRe
Mauer. 20:15 Wilsberg: Unter
Anklage. 21:45 heute-journal.
22:00 Inspector Barnaby: Die
Hexe von Setwale Wood. 23:40
ZDF-History. 00:25 heute.
Discovery
07:00 Vis vang. 07:30 Lake
escapes. 08:00 Europe's richest
people: Let me entertain you.
09:00 Beetle crisis. 09:30 The
compleat anglêr. 10:00 Wal
king with beasts: New dawn.
10:30 Walking with beasts:
Whale killer. 11:00 Deadliest
catch: On the edge. 12:00
Ray Mears' extreme survival:
Australian outback. 12:30 Ray
Mears' extreme survival: RAF.
13:00 Vis vang. 13:30 Lake
escapes. 14:00 Engineering
the world rally: Great Britain:
Last chance saloon. 15:00
Biker build-off: Kevin Alsop
vs IvyTrosclair. 16:00,16:30
Wheeler dealers: VW Type 25.
17:00 Inventing history: Perso
nal transport. 17:30 Inventing
history: Lighting. 18:00 How
do they do it?. 19:00 American
chopper: Sunoco bike. 20:00
Mythbusters - specials: Con
federate rocket. 21:00 Gold
digger: World's biggest bank
robbery. 23:00 Zero hour:
Lima. 00:001 shouldn't be
alive: Nightmare canyon.
National Geographic
07:00 Business Turkey. 07:15
Business Russia. 07:30 The
McLaughlin Group. 08:00 Peter
Popoff. 08:30 Answers with
Bayless Conley. 09:00 Creflo
Dollar. 09:30 Teleshopping.
10:00 Joel Osteen. 10:30 Ed
Young. 11:00 Teleshopping.
12:00 Hayden Turner's wildlife
challenge: Grey whales. 12:30
Totally wild. 13:00 Monkey
business. 13:30 Kids for ani
mals. 14:00 Earth investigated:
Tsunami warnings investigated.
15:00 Seconds from disaster:
Superstore collapse. 16:00
Megastructures: Super pipe
line. 17:00 Bible uncovered:
Exodus. 18:00 Hunter hunted:
Return of the predator. 19:00
Micro-safari: Journey to the
bugs. 20:30 The making of
Micro-safari. 21:00 Air crash
investigation: Hidden danger.
22:00 Seconds from disaster:
Spaceshuttle Challenger. 23:00
Megastructures: USS Virginia.
00:00 Is it real?: Life on Mars.
TMF
08:00 Moviefacts. 08:10
Wakker worden op TMF.
09:00-10:40 uur herhalingen
Moviefacts en Wakker worden
op TMF. 11:00 Afgelopen week
in Reaction. 12:00 Gamekings.
13:00 Top 40.16:00 Top 25.
18:00 Moviefacts. 18:10 Clip-
Kennis. 18:40 Scoots Hel
mets. 19:00 Afgelopen week
in Reaction. 20:00 Moviefacts.
20:10 Interactive chart. 21:00
TMF NL. 22:00 Gamekings.
23:00 Moviefacts. 23:10 TMF
spoelt terug.
MTV
08:00 Breakfast club MTV top
10.09:00 Brand new chart.
10:00 The Hills. 10:30 Barn's
unholy union. 11:00 Making
the movie. 12:00,13:00,
14:00,15:00,16:00 True life.
17:00 Room raiders. 17:30
Dismissed. 18:00 Dance life.
18:30 Engaged underaged.
19:00 Juvies. 20:00,20:30,
21:00,21:30,22:00,22:30,
23:00,23:30 Senseless.
TV 5
07:30 Découverte. 08:00
Canadees nieuws. 08:30 TiVi
5.10:30 Coeur océan. 10:55
Paroles de clips. 11:10 Terre
de sports. 11:35 Chroniques
d'en haut. 12:00 TV5 monde
de l'info. 12:05 Jour de rugby.
13:00 Nouvo. 13:30 Belgisch
nieuws. 14:00 30 millions
d'amis. 14:30 Quelque chose
en nous.... 16:00 Nec plus ultra.
16:30 Acoustic. 17:00 Kiosque.
18:00 Nieuws. 18:10 Le grand
rendez-vous. 19:00 So.D.A.
19:30 Jour de foot. 20:30 Frans
nieuws. 21:00 Chat blue, chat
noir. 23:00 Nieuws. 23:10
TV5monde l'invité. 23:20 Afri
kaans nieuws. 23:30 Travaux,
on sait quand ce commence....
Eurosport
08:30 Eurosport buzz. 09:00
Wielrennen: Giro d'ltalia. 09:30
Autosport: GP2.10:00 Auto-
sport. 10:45 Road to Roland
Garros. 11:00 Tennis: Roland
Garros. 15:00 Wielrennen: Giro
d'ltalia. 17:30 Tennis: Roland
Garros. 21:00 Game, set
Mats. 21:15 Tafeltennis. 22:15
Motorsports Weekend. 22:45
Motorsport: Superbike. 23:30,
00:00 Beachvolleybal.
CNN
07:30 International corres
pondents. 08:00 Quest. 09:30
Art of life. 10:30 World sport.
11:00 Larry King. 12:30 World
sport. 13:30 Global challenge.
14:30 World sport. 15:00
Inside Africa. 15:30 Art of life.
16:30 The daily show with
Jon Stewart: Global edition.
17:00 Late edition. 19:30
Global office. 20:30 Art of life.
21:00 Quest. 22:30 World
sport. 23:00 World's untold
stories: Love and betrayal in
the West Bank. 23:30 The daily
show with Jon Stewart: Global
edition. 00:00 CNN today.