Banen JUSTION Diabetesverpleegkundige QJobTrack.nl Cleaners en Allround Machinisten ■rriTT T 7 Adviesgroep Productiemanager BEMA Minderhoud Wonen gevraagd verkoop-interieuradviseur m/v full-time Kijk ook op PZC Zaterdag 26 mei 2007 I 55 DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, (digitale) radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. De divisie Milieu van DELTA levert een integrale aanpak voor afvalmanagement en milieudiensten. Daarnaast biedt deze divisie een breed scala aan zakelijke oplossingen voor uiteenlopende milieuvraagstukken. Het onderdeel Industriële Reiniging houdt zich bezig met het Industrieel reinigen van tanks en procesinstallaties en heeft in haar pakket diverse andere specialisaties. Binnen de Business Unit Industriële Reiniging van DELTA Milieu zijn wij voor de gebieden Zeeland, West-Brabant en de regio Rotterdam op zoek naar nieuwe collega's. Bij beide functies is kans op een vast dienstverband. Opleidingen op maat die hiervoor nodig zijn worden verzorgd door DELTA Milieu B.V. 'Wij zoeken doorzetters met ambitie' Voor werkzaamheden met moderne vacuümtankwagens, hogedrukwagens en overige materieelstukken zoeken wij cleaners. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Hogedruk vloeistofreiniging. - Vacuüm reiniging. - Alle overige voorkomende werkzaamheden. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Een klantgerichte, pro-actieve en flexibele instelling en geen '9 tot 5 mentaliteit'. - Affiniteit met industriële reiniging en het liefst ervaring in een industriële omgeving met gevoel voor kwaliteit, veiligheid en milieu. - In het bezit zijn van een VCA-i certificaat en rijbewijs B. - Bereidheid tot het volgen van de benodigde opleidingen. Als je al in het bezit bent van het certificaat Vacuümtechniek en/of hogedruktechniek, ben je zeker welkom. DELTA Milieu B.V. verwacht van jou dat je door het opdoen van werkervaring en het volgen van opleidingen je de ambitie hebt om door te groeien naar de functie van allround machinist. Voor de bediening van moderne vacuümtankwagens, hogedrukwagens en overige materieel zoeken wij allround machinisten. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Het zelfstandig uitvoeren van grotere werkzaamheden volgens vastgestelde procedures en instructies. - Je voert de daarbij behorende administratie uit over toebedeeld personeel en materieel. - Je draagt zorg voor veiligheid, gezondheid en milieu en vermijd de gevaren hiervoor. - Communiceren met klanten, medewerkers, leidinggevenden en ondersteunende diensten. - Je maakt gebruik van PBM's en leeft veiligheidsinstructies na. - Het vakkundig bedienen van de diverse wagens en het materieel. - Het zelfstandig uitvoeren van de werkzaamheden. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Een pro-actieve en flexibele instelling, geen '9 tot 5 mentaliteit'. - De beschikking over rijbewijs C en eventueel het chauffeursdiploma. - In het bezit zijn van VCA-1. - In bezit zijn van de volgende certificaten: vacuümtechniek en/of hogedruktechniek. Het ADR certificaat is een pré. - Bereidheid om cursussen te volgen. - Klantgerichtheid, resultaatgerichtheid en initiatief Informatie Voor meer informatie over één van deze functies kun je contact opnemen met: Jan Scheele, manager Operations IR ZUID, telefoonnummer 06- 53628102. Interesse? Ben je geïnteresseerd in één van deze vacatures, stuur ons dan binnen veertien dagen een brief met CV. Richt je brief aan onderstaand adres ter attentie van het secretariaat van de afdeling Personeel Organisatie, DELTA Milieu, Postbus AA5, A530 AKTerneuzen of per mail aan: pomilieu@delta.nl DELTA N.V. Postbus W»5 5A30 AK Terneuzen T: (0115) 67 88 00 E: pomilieu@delta.nl www.delta.nl Onze opdrachtgever, Bema Kunststoffen BV te Zierikzee, is een specialist als het gaat om het spuitgieten van kunststof producten. Sterke kanten van Bema Kunststoffen BV zijn de kwaliteit, flexibiliteit en leverbetrouwbaarheid in combinatie met een uitgebreide kennis van materialen, engineering en processen. Het team op de hoofdvestiging in Zierikzee bestaat uit 20 medewerkers. Voor deze hoofdvestiging in Zierikzee zijn wij op zoek naar een Uw dagelijkse werkzaamheden bestaan uit: Dagelijkse leiding over de productieafdelingen en de ondersteunende afdelingen; Zorgdragen voor een efficiënte voortgang van het productie proces; Het verzorgen van cijfermatige analyses met betrekking tot de bedrijfsvoering; Het verzorgen van personeelszaken; Verantwoordelijk voor het arbo- en milieubeleid; Het opstellen van productie doelstellingen en het toezien op het behalen hiervan; Zorgdragen voor een stimulerende werkomgeving. Het profiel: U beschikt over een HBO technisch werk- en denkniveau; Naast de Engelse taal is kennis van de Duitse taal een pré; Ruime werkervaring binnen een productiebedrijf; Flexibele instelling; Sterk in organiseren; Oplossingsgericht; Stressbestendig; Besluitvaardig. KUNSTSTOFFEN BV Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw A. van Oostrom op telefoonnr. 0118 -674074. De Justion Adviesgroep voert de gehele werving en selectie procedure uit. Heeft u interesse in een gevarieerde en uitdagende functie? Stuur dan uw sollicitatiebrief met curriculum vitae binnen twee weken aan: Justion Adviesgroep t.a.v. mevr. A. van Oostrom Postbus 352 4330 AJ Middelburg of per email: avo@justion.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Zorgstroom biedt verpleging en verzorging thuis of in zorg- of verpleegcentra, heeft woningen, biedt huishoudelijke zorg, verzorgt voorlichting en begeleiding en leent hulpmiddelen uit. Ruim 2700 medewerkers en vrijwilligers werken in een stimulerende sfeer met volop groeimogelijkheden. Onze zorg is voor iedereen: jong, oud, alleenstaand of gezin. De deskundige hulp wordt afgestemd op de behoefte aan privacy, veiligheid en vrijheid van de klant: 'Zorg met respect, waar u ook woont'. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor de afdeling Transmurale Zorg zijn wij zo spoedig mogelijk op zoek naar een Voor gemiddeld 24 uur per week. Voor de duur van een jaar. Verlenging behoort wellicht tot de mogelijkheden. Vacaturenr. 7.111. Als diabetesverpleegkundige neemt u de specialistische diabetes zorg (in- en extramuraal) op Walcheren voor uw rekening. U werkt hierbij nauw samen met huisartsen en specialisten. U beschikt over een HBO-V diploma en bent BIG geregistreerd. Bij voorkeur heeft u een aanvullend diploma diabeteseducatie van de SSSV of post HBO diabetesverpleegkunde. Wij bieden u een afwisselende baan en arbeidsvoorwaarden volgens de CAO Thuiszorg. Salaris volgens FWG 50, maximaal 2920,99 bruto per maand. Inhoudelijke formatie is te verkrijgen bij Maria de Wit ofEd Vader, diabetesverpleegkundigen. Overige inforrifatie is te verkrijgen bij Krista Voorham, operationeel manager. Allen te bereiken op telefoonnummer (0118) 42 56 80. Uw sollicitatie kunt u tot 6 juni 2007 richten aan de heer L.Q. Phemambucq, voorzitter Raad van Bestuur Zorgstroom, postbus 323,4330 AH Middelburg. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op 14 juni 2007. Zie ook www.zorgstroom.nl A iseen gespecialiseerd bedrijf op het gebied van complete woninginrichting en zonwering, voor de particuliere en zakelijke markt. Wij leveren kwaliteitsmeubels, slaap kamers en matrassen van bekende fabrikanten. Een zéér uitgebreide collectie gordijnstoffen, tapijt, parket en vinyl vloer bedekking van bekende topmerken. Eigen buitendienstmedewerkers zorgen voor de verwer king hiervan. MINDERHOUD WONEN Voor de verkoop zoeken wij een positief ingesteld persoon met goede contactuele eigenschappen die nauwkeurig en flexibel is. Wij denken aan iemand met die ervaring of grote interesse heeft bij het adviseren van de nieuwste woonmode en meubeltrends. Die minimaal MBO niveau heeft, en ook verdere nazorg zoals bestellingen plaatsen en fakturering voor zijn rekening kan nemen. Interesse? Stuur je sollicitatiebrief met c.v. voor 2 juni naar: Minderhoud Wonen Zuidstraat 116 4361 AJ Westkapelle www.minderhoudwonen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 111