TIA: neem de waarschuwing serieus! Vrijwilligers Banen QJobTrack.nl SECTORHOOFD KINDEROPVANG (M/V) Een TIA kan een voorbode zijn van een beroerte. Meer weten? Bestel de nieuwe folder van de Hersenstichting Nederland: www.hersenstichting.nl Wij houden u op de weg! MTS-er A. VAN TILBURG. Rij-instructeur (m/v) De Nederlandse Hyperventilatie Stichting Nederlandse Hyperventilatie Stichting 54 I Zaterdag 26 mei 2007 PZC Kijk ook op Het Welzijnshuis Schouwen-Duiveland is een brede welzijnsorganisatie bestaande uit de sectoren Kinderopvang, Sociaal Cultureel Werk en Welzijn. Met de Lichtboei, onderdeel van het Leger des Heils, bestaat een samenwerkingsverband met betrekking tot het taakveld Sociaal Cultureel Werk. Het werkgebied van het Welzijnshuis omvat het grondgebied van de gemeente Schouwen-Duiveland. De Sector Kinderopvang omvat kinder- WELZIJNSHUIS dagverblijven, buitenschoolse opvang, peuterspeelzalen en het gastouderbureau (ca. 65 medewerksters). Voor deze sector zijn wij op zoek naar een enthousiaste collega voor de functie van 28 UUR Wat vragen wij: Een opleiding op HBO/Academisch niveau Aantoonbare managementervaring Ervaring met de werksoort kinderopvang/peuterspeelzaalwerk Financieel en commercieel inzicht Inzicht in bestuurlijke verhoudingen Verdere kernwoorden zijn: daadkracht, analytisch vermogen, tact, flexibiliteit en onderhandelingsvaardigheid Wat bieden wij: Een uitdagende werkkring in een jonge, zich ontwikkelende organisatie Salariëring conform de CAO Kinderopvang, schaal 12 Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Overige informatie: Een assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Op verzoek kan een exemplaar van de functieomschrijving, het functiepro fiel, alsmede een beknopte versie van onze visie op kinderopvang worden toegestuurd. U kunt hiervoor contact opnemen met de medewerker perso neelszaken, mevrouw M. Hendrikse, tel 011 1-453442. Voor verdere informatie over de functie kunt u contact opnemen met de directeur, de heer J. W. Coumou, tel. 0111-453453 of het huidige sector- hoofd kinderopvang, mevrouw M. Ten Hagen, tel. 0111-453454 Reacties ontvangen wij graag door CV en motivatiebrief voor 9 juni 2007 te sturen naar: Het Welzijnshuis, t.a.v. personeelszaken. Postbus 260, 4300 AG Zierikzee. Of per e-mail als Worddocument aan: m.hendrikse@hetwelziinshuis.nl Acquisitie n.a.v. deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Dek Verkeersopleidingen is één van de grootste verkeersscholen in Zeeland. Het bedrijf verzorgt met 35 personen zowel theorie- als praktijkopleidingen voor alle rijbewijzen en chauffeursopleidingen. Door uitbreiding van de activiteiten in zowel ëöes, Middelburg als Terneuzen zijn wij op zoek naar een zelfstandige Postbus 191, 2501 CD Den Haag giro 860 Hersenstichting Nederland A. van Tilburg handelsonderneming en techniek BV verkoopt truck-, trailer- en hydrauliekonderdelen en heeft daar naast gespecialiseerde servicewerkplaatsen voor rem(klauw)revisies, cylinderkoprevisies. gereedschapskeuringen en hydrauliek. De artikelen die we leveren zijn originele merkproducten of A-merken. A. van Tilburg is onderdeel van B-One, de grootste landelijke inkoop- en verkooporganisatie op truck- en trailerparts met 12 vestigingen door het land, Medio 2007 gaat A. van Tilburg een nieuw pand betrekken, te weten een zicht- locatie te Roosendaal aan de A58, Bij de groep A, van Tilburg werken circa 70 medewerkers verspreid over vier locaties (Roosendaal, Breda en Moerdijk). Voor onze vestiging te Roosendaal aan De Meeten 58 zoeken wij een: (Schoolverlatende) werktuigbouwkunde met commerciële eigenschappen Werkzaamheden Het adviseren van klanten (telefonisch en aan de balie) met betrekking tot het leveren van bovengenoemde producten Wij vragen Geen 9-tot-5-mentaliteit en een pro-actieve verkoophouding. Afspraak-is-afspraak bij de klant (focus ligt hier op de Zeeuwse klanten). Goede communicatieve eigenschappen. Leeftijd: 17 tot 35 jaar. Wij bieden Een goed salaris, conform CAO en regelmatige werktijden. Een jonge en dynamische ploeg collega's in een groeiend bedrijf. Een hecht teamverband en een 'Samen moeten we het doen - mentaliteit. De uitdaging om de nieuwbouw goed mee in te richten. Voor meer informatie kun je bellen met Peter Sijmens via telefoonnummer (06) 22 51 29 27. Een sollicitatie kun je sturen naar: A. van Tilburg B.V., Afd. Personeelszaken, postbus 3275, 4700 GG te Roosendaal of e-mailen naar pz@avt.nl. Bekijk ook eens onze websites: www.avt.nl of www.b-one.nl ROOSENDAAL BREDA MOERDIJK De functie: Het geveh van praktijkles voor de categorie B (mogejijk in zowel Goes, Terneuzen als Middelburg). Gevraagd wordt: Tenminste instructeurbewijs categorie B Bij voorkeur ook bevoegd voor categorie BE, C en CE Geen 9-5 mentaliteit, bereid om ook op zaterdag te werken Geboden wordt: Salaris in overeenstemming met opleiding en ervaring; Goede arbeidsvoorwaarden; Een enthousiast team collega's. Ben jij de collega die wij zoeken? Stuur dan jouw sollicitatiebrief met CV binnen 10 dagen naar Dhr. J.M. Dek, Dek Verkeersopleidingen, Van DoomeStraat 14, 4462 EX Goes Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. zoekt op verschillende plaatsen in het land (regionale contactpersonen, telefonische contactpersonen en gespreksgroepbegeleiders) Bel of schrijf voor informatie met het landelijk bureau van de stichting, tel. 020- 66 2 88 76, Postbus 74386,1070 BJ Amsterdam www.hyperventilatie.org e-mail nhs.hyperventilatie@wxs.nl Steun de Nederlandse Hyperventilatie Stichting. Word donateur!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 110