FACETSCHOLEN Banen verkoopmedewerkster (01 JobTrack.nl Projectleider m/v Calculator/engineer m/v Tekenaar/werkvoorbereider m/v wolter dros facetscholen: oog en hartvoor kinderen LAKWIJK KUNSTSTOFFEN ZEELAND B.V. logistiek medewerker Qp medewerker bedrijfsbureau Kijk ook op PZC Zaterdag 26 mei 2007 I 47 Wolter Dros is een creatieve en innova tieve partner die integraal en comple mentair technische installaties ontwerpt, installeert, onderhoudt en beheert. Verspreid over veertien vestigin gen vormen vijftien honderd gemotiveerde mensen de toege voegde waarde van ons product. Wolter Dros is onder deel van TBI techniek. TBI techniek levert de techniek die mensen nodig hebben om te wonen, te werken, te recreëren en zich te verplaatsen. De bedrijven van TBI techniek beheersen naast de basis disciplines elektrotech niek en werktuigbouw een groot aantal specialismen. Wolter Dros Postbus 47 3800 AA Amersfoort Voor onze vestiging in Goes zijn wij op zoek naar kandidaten voor de volgende vacatures: Als projectleider ben je financieel verantwoordelijk voor jouw pro jecten en draag je zorg voor en organiseer je het ontwerpen, bere kenen en uitvoeren van klimaat- technische installaties, het opstellen van planningen en het maken van kostprijscalculaties. Je hebt een commerciële instelling en kunt je inleven in de wensen van de klant. Verder beschik je over inzet, enthousiasme, een flexibele instelling en de vaardig heid om medewerkers binnen het projectteam te coachen en te motiveren. Je beschikt over goede contactuele en communicatieve vaardigheden, bent nauwkeurig en stressbestendig. Wij zijn op zoek naar een collega met een hbo- opleiding, aangevuld met vakge richte cursussen. Enkele jaren aan toonbare en relevante werkerva ring in de installatietechniek is een vereiste. Het is een absolute must dat je projecten onder eigen ver antwoordelijkheid hebt gerealiseerd. Als calculator/engineer heb je erva ring met het ontwerpen en bere kenen van alle soorten klimaat- technische installaties. Het maken van technische omschrijvingen van de te offreren installaties is je niet vreemd, evenals het opstellen van kostprijsbegrotingen voor meer- en minderwerkopties. Je hebt een opleiding op mbo- niveau richting installatietechniek, bent commercieel ingesteld en beschikt over goede contactuele vaardigheden. Verder heb je aan toonbare werkervaring in het vak gebied. Door je accuratesse ben je o.a. een kei in het bewaken van de offerteplanning. Als tekenaar/werkvoorbereider ben je van ontwerp tot en met opleve ring actief betrokken bij projecten op het gebied van klimaat- technische installaties. In een projectgroep werk je nauw samen met technici en de projectleider. Je participeert zowel in het ont werp en het calculatiewerk als in de uitvoeringsfase. Om succesvol in deze functie te kunnen werken, beschik je over minimaal een mbo-opleiding, bij voorkeur richting installatie techniek. Je hebt voldoende kennis van en inzicht in klimaattechnische installaties. Verder is het van belang dat je inventief, enthousiast en communicatief bent, en over een flexibele werkinstelling beschikt. Wolter 8i Dros. Techniek met karakter. Als je meer informatie wilt hebben over de functies, kun je contact opnemen met Jan Tiessens, vestigingsdirecteur, (0113) 56 51 00. Wil je solliciteren, stuur dan je cv naar Wolter Dros in Amersfoort, t.a.v. Joan Martens, P&O-adviseur. Per mail mag ook: werkenbij@wolterendros.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. TBI techniek DA Beauté Fassaert Parfumerie Drogisterij DA Beauté Fassaert is depositair van Lancóme, Biotherm, Clinique, Clarins, RoC, Marbert, Collistar en Payot. Tevens hebben wij alle vooraanstaan de luxe geuren. Ook is er een beautysalon, pedicuresalon en een nagelstudio. Genoeg uitdagingen dus om een leuke werkdag mee te vullen, iets voor jou om hier deel van uit te maken? want wij zoeken een Weet jij alles van verzorging, make-up, gezondheid, lijf en leden? Of wil jij hier alles van weten? Wil je met een stel prima collega's werken? En voldoe je aan de criteria: Gediplomeerd schoonheidsspecialiste? Bereid tot het volgen van cursussen? Werkweek van 24 tot 37 uur? Dan hebben wij een baan. Je brief met c.v. en pasfoto voor 15 juni sturen naar: DA Beauté Fassaert Lange Kerkstraat 16 4461 JH GOES VOOR OPENBAAR ONDERWIJS Facetscholen is de naam voor het openbaar basisonderwijs in de gemeente Kapelle. U vindt Facetscholen in Kapelle, Wemeldinge en Schore. De slogan van Facetscholen is: "Facetscholen: oog en hart voor kinderen." Per 13 augustus 2007 is er aan De Moolhoek in de kern Kapelle plaats voor een energieke groepsleerkracht (m/v), wtf. 1,0 De school biedt, naast prima onderwijs met moderne methoden en media, uitstekend verzorgde voor-, tussen- en buitenschoolse opvang aan. Als sportactieve basisschool is De Moolhoek een van de drie Zeeuwse scholen in het baanbrekende project sCOOLsport. De school heeft zeer betrokken en enthousiaste leerkrachten, leerlingen en ouders. Voor De Moolhoek zijn wij op zoek naar iemand die - bewust kiest voor openbaar onderwijs; - de visie en missie van Facetscholen onderschrijft; - "oog en hart voor kinderen" heeft; - bevoegd is voor l.o. sport voor alle groepen; - affiniteit heeft met sport en bewegen; - ervaring heeft met het werken in de bovenbouw; - veel 'meebrengt' aan kennis en vaardigheden (waaronder leerlingenzorg en iet); - 'wil blijven ontwikkelen', samen met betrokken kinderen, teamleden en ouders; - beschikt over flexibiliteit, collegialiteit en humor. Herkent u zich in deze kwalificaties? Reageer dan (tot uiterlijk 4 juni a.s.) schriftelijk en gelijktijdig per e-mail: nlflipse@moolhoek.nl Facetscholen o.b.s De Moolhoek t.a.v. N.L. Flipse Postbus 58 4420 AC Kapelle De sollicitatiegesprekken vinden plaats op vrijdag 8 juni a.s. Voor verdere informatie over de school verwijzen we u naar de website: www.moolhoek.nl Specifieke informatie kunt u inwinnen bij N.L. Flipse (meerscholendirecteur): 0113 342196 (school) of 0113 215292 (privé), na 20.00 uur. Lakwijk Kunststoffen Zeeland B.V. is een dynamisch en groeiend bedrijf gespecialiseerd in kunststof halffabrikaat en rubbers. Ons bedrijf heeft een handelsfunctie, tevens bewerken wij deze materialen en leveren feitelijk toegevoegde waarde. Deze activiteiten ontplooien wij vanuit Goes en 's-Hertogenbosch. >Voor vestiging Goes zijn wij op zoek naar: nflTu. (full time) Omschrijving Jij bent de laatste schakel in ons proces. Met onze bedrijfswagen lever je de bestelde producten bij de klant. Naast werkzaamheden als chauffeur zal je ook helpen in onze werkplaats en magazijn. Jouw profiel - positieve en energieke werkhouding - bezit van een heftruck-certificaat is een pre - flexibele instelling, geen 9 tot 5 mentaliteit - goede contactuele eigenschappen - in bezit van rijbewijs B (fulltime) Omschrijving Als jij je kan omschrijven als een duizendpoot moet je zeker reageren. Diverse werkzaamheden omvatten deze functie. Je ondersteunt collega's met verkoop, inkoop, order-administratie en werkvoorbereiding. Jouw profiel - positieve en energieke werkhouding - accuraat - representatief - technisch inzicht - goede contactuele eigenschappen - kennis van Microsoft Office Aanbod Zelfstandige en afwisselende functies in een exclusieve branche, werken in een team met betrokken, vakkundige en hardwerkende collegae. Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden in overeenstemming met de functie. Prestatiebonus. Werken per januari 2008 in een nieuw en modern bedrijfsgebouw. Sollicitatie Binnen 10 dagen richten aan: Lakwijk Kunststoffen Zeeland B.V. t.a.v. dhr. J.F. Pekaar, Olympiastraat 7-11, 4462 GG GOES of j.pekaar@lakwijkzeeland.nl www.lakwijkzeeland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 103