<S M QJobTrack.nl Banen1 Onafhankelijk voorzitter en Leden voor de Raad leerling, assistent en ervaren ELEKTROMONTEURS M/V HOVENIERS Kijk ook op PZC Zaterdag 26 mei 20071 45 Met ingang van 1 januari 2007 is de Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo) in werking getreden en maakt daarmee de gemeenten verantwoordelijk voor de maatschappelijke ondersteuning. Voor de advisering op het brede terrein van de Wmo wil de gemeente zich laten bijstaan door een Wmo-adviesraad. In Göes gaat deze adviesraad "Raad voor Maatschappelijke Ontwikkeling (RMO)" heten. De RMO heeft als doel het optimaal betrekken van inwoners bij de voorbereiding, vaststelling en uitvoering van het Wmo-beleid. Een beleid dat er toe moet leiden dat burgers zo lang mogelijk de regie over hun leven behouden en blijven meedoen aan het maatschappelijk verkeer. De gemeente Goes wil graag in contact komen met kandidaten voor deze nieuwe adviesraad. We zoeken een: voor Maatschappelijke Ontwikkeling (RMO) Voor het invullen van deze functies maken we graag gebruik van (ervarings)deskundigen op het gebied van wonen, zorg en welzijn. U kunt op beide functies reage ren. We gaan er van uit dat RMO-leden in de gemeente Goes woonachtig zijn. Voor alle leden van de RMO zal het college een plaatsvervanger benoemen. Wij zoeken vertegenwoordigers voor de negen belangrijk ste Wmo-doelgroepen. Deze doelgroepen zijn: mantelzorg; vrijwilligerswerk; geestelijke gezondheidszorg (ggz); verstandelijke beperkingen; lichamelijke beperkingen; senioren; chronisch zieken; jeugd; minima (sociale zaken). Wat verwachten wij van u? Deze informatie kunt u opvragen bij de gemeente Goes en op www. goes. nL Op verzoek wordt deze informatie via de post aan u toegezonden. Sollicitatieprocedure Indien u zitting wilt nemen in de RMO dient u vóór 7 juni 2007 een brief, bij voorkeur met cv, te richten aan de Sollicitatiecommissie RMO, t.a.v. de heer M.C. Boone, Postbus 2118, 4460 MC Goes. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer Boone via telefoonnum mer: (0113) 24 98 14. De sollicitatiecommissie zal een selectie maken en een aanbeveling doen aan het College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Goes. De sollicitatiegesprekken vinden plaats in week 24 en 25. Geen .acquisitie gemeente Goes Stadskantoor M.A. de Ruijterlaan 2 4461 GE Goes Postbus 2118 4460 MC Goes Tel.: (0113) 24 96 00 Fax: (0113) 23 08 76 E-mail: stadskantoor@goes.nl Internet: www.goes.nl Schoonen Elektro is een in Middelburg gevestigd elektro technisch installatiebedrijf met een breed dienstenpakket: engineering, voorbereiding, uitvoering, inbedrijfstelling, inspectie, onderhoud en beheer van alle technische installaties. Schoonen Elektro wil voor medewerker, opdrachtgever en leverancier een betrouwbare, integere en maatschappelijk betrokken partner zijn. Schoonen Elektro is werkzaam in de volgende marktsectoren: utiliteit, zorg- en onderwijs, luxe woning bouw, industrie en restauratie. Gemotiveerde, geïnspireerde en betrokken medewerkers dragen bij aan een prettig werkklimaat, en een goed product. Wij hebben direct plaats voor een aantal enthousiaste medewerkers. Wij zijn op zoek naar: Functie inhoud: Het realiseren en installeren van installaties of onder delen van installaties. Afhankelijk van het niveau onder begeleiding van een ervaren collega of zelfstandig. Functie eisen: In opleiding zijn voor assistent monteur; monteur of eerste monteur of in het bezit zijn van een diploma assistent monteur, monteur of eerste monteur. Schoonen Elektro biedt doorgroeimogelijkheden voor mensen die in het bezit zijn van een VMBO- of MBO diploma elektrotechniek. Ben je geïnteresseerd in één van deze functies, neem dan rechtstreeks contact op met Peter Kupers of Jan Maas: 0118-614961 of zend een reactie via de mail: pek@schoonenelektro.nl. Wij zijn op zoek naar: Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden zoeken wij versterking voor ons huidige team Hoveniersbedrijf Tuintotaal is een hoveniersbedrijf dat zich gespecialiseerd heeft in de aanleg en het onderhoud van kleinschalig groen voor particulieren en bedrijven. HOVENIERSBEDRIJF GOES (0113) 27.17.10 1 Vakbekwaam Hovenier Onderhoud Zelfstandig uitvoeren van onderhouds werkzaamheden Beschikt over ervaring in onderhoud en over rijbewijs BE 1 Vakbekwaam Hovenier Aanleg Zelfstandig uitvoeren van aanleg werkzaamheden Beschikt over ervaring in aanleg en over rijbewijs BE 1 Medewerker onderhoud voor het assisteren bij de vakbekwaam hovenier in het onderhoud 1 Medewerker aanleg voor het assisteren bij de vakbekwaam hovenier in de aanleg Wij bieden voor deze functie een afwisselende baan bij een bedrijf waar veel aandacht besteed wordt aan het optimaal functioneren van onze medewerkers. Goede salariëring en goede secundaire voorwaarden zijn voor ons van zelfsprekend. Is je interesse gewekt voor één van deze functies? Richt je schriftelijke sollicitatie of per email voor 8 juni 2007 aan het onderstaande adres Hoveniersbedrijf Tu/nTotaal, Nieuwe Rijksweg 2-D, 4472 AB 's Heer Hendrikskinderen email: info@tuintotaalgoes.nl 'WrwmHtÊ&ÊËÈtËÊÊÊÊÊËÊÊÊÈËÊÊmaÊÊÊÊÊtËÊÈÊUÊÈÈËÊÊÊËÊBÈÊÊÊBÊËÊÉÊÈtÊm Verbrugge Terminals B.V. is een modern haven-, op- en overslagbedrijf met vestigingen in Temeuzen en Vlissingen, dat werk biedt aan ca. 500 medewerkers. De onderneming levert hoogwaardige logistieke diensten, onder meer op het gebied van papier-, cellulose- en buik producten, alsmede hout, staal, metalen en fabrieksnieuwe auto's. Wegens o.a. uitbreiding van de werkzaamheden zoeken wij voor de afdeling centrale planning met standplaats Vlissingen een Medewerker planning (m/v) Functie inhoud: Het in nauwe samenwerking met de bedrijfsleiding en collega planners realiseren van een optimale inzet van de eigen en inge huurde operationele medewerkers alsook het daarvoor beschikbare materieel voor zowel de vestiging in Temeuzen als Vlissingen. Opleiding: MBO/HBO Logistieke kennis Scheepvaartkennis Uitgebreide PC-kennis, (kennis van Excel is een must Persoonlijke eigenschappen: Zeer stress bestendig werken onder tijdsdruk Groot organisatievermogen Betrokkenheid Flexibiliteit (weekend, feestdagen) Accuraat Teamplayer Communicatieve vaardigheden Geen 9 tot 5 mentaliteit Arbeidstijden: 0600 - 14.00 uur 10.00 - 18.00 uur 1 x per 4 weken weekenddienst 1 week avond standby feestdagen en weekend (standby) Een psychologische test kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Voor inlichtingen m.b.t. deze vacature kunt u contact opnemen met Stefan Nastaly, Coördinator Planning, tel. 06-53892756, email: stefan.nastaly@verbrugge.nl of Hans Moison, coördinator personeels zaken, tel. 06 -20401488, email: hans.moison@verbrugge.nl Uw sollicitatie dient uiterlijk 8 juni a.s. te zijn ontvangen bij: Verbrugge Temeuzen Terminals B.V. Afdeling personeelszaken Postbus 5, 4530 AA Temeuzen of Verbrugge Zeeland Terminals B.V. Afdeling personeelszaken Postbus 398, 4380 AJ Vlissingen. or visit our website: www.verbrugge.nl SGHOdffjtEN ELEKTRO B.V. Elektrische Industrieweg 5 Tel.: 0118 - 61 49 61 bedrijfsinstallaties Middelburg Fax: 0118 - 63 31 21

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 101