Familieberichten ^Qalzwauu 32 I Vrijdag 25 mei 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Verwonderd en blij zijn wij, De Heere gaf ons nog een kindje om voor te zorgen. Samuël Wij noemen hem Sam 25 mei 2007 Leo en Sandra Otte Jeroen en Rick Kerkstraat 22 4307 AP Oosterland Tel.: 0111643822 t Sela/nat dpafan-hannes- Fiorucci, Sisley, Aloma, Petra Guus Met grote droefheid en verslagenheid namen wij kennis van het plotseling overlijden van mijn lieve zuster en onze lieve tante Tannie van Belsen G. Koole-van de Ketterij Paul t Klaas en Cora Genie en Nan John en Carolien Hanny en Erick Middelburg, 23 mei '07 We gaan we gaan verder hel afscheid tussen ons in Bedroefd en toch dankbaar dat aan zijn lijden nu een einde is gekomen, delen wij u mede dat, na een langdurige ziekte die hij op bewonderenswaardige wijze heeft gedragen, zacht en kalm van ons is heengegaan mijn man, onze papa en opa Remmelt Schoester Rem echtgenoot van Elly Sara de Bliek geboren te Veendam, overleden te Terneuzen, i 1 mei 1934 24 mei 2007 TerneuzenE.S. Schoester-de Bliek Breda Erica en Jacco Annen Yvonne en Paul UtrechtAnkie en Jetze Kleinkinderen Edisonstraat 9 4532 LL Terneuzen De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 29 mei om 14.30 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na de plechtigheid kunt u de familie condoleren in het crematorium. Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker, de heer W.L. Vermorken Met waardering denken wij aan de wijze waarop hij zijn functie als kaartverkoper bij de voormalige Provinciale Stoombootdiensten vervuld heeft. Onze deelneming gaat uit naar de achterblijvenden. Gedeputeerde staten van Zeeland namens dezen drs K.M.H. Peijs voorzitter mr drs L.J.M. Verduit secretaris Middelburg, 24 mei 2007 Intens verdrietig over de grote leegte die zij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons om ringde, geven wij u kennis van het plotselinge heengaan van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Tannie van Belsen-van de Ketterij Arnemuiden, 1 juli 1934 t Vlissingen, 23 mei 2007 J.L. van Belsen Ria en Cor Ramon en Femke Pamela en Bülent Klaas en Sylvia Tim Cees en Cora Nathan Julian Dylan Jolande en Martin Rick Roy John en Dicky Danny Dyon Langevieleweg 74 4335 GX Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 29 mei a.s. van 12.45 tot 13.10 uur in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1Aansluitend zal aldaar om 13.15 uur een afscheidsdienst gehouden worden, waarna om 14.15 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraaf plaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in rouw centrum 'Middelburg'. Geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Groot was zijn liefde, groot het verdriet. Mooi de herinneringen, die hij achterliet. Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toe wijding die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn innig geliefde man, onze geweldige vader en schoonvader, onvergetelijke opa en overgrootvader Thijs van der Horst Wij zullen zijn humor missen. Koudekerke, t Oost-Souburg, 23 april 1930 23 mei 2007 Oost-Souburg: Rie van der Horst-Groenewegen Oost-Souburg: Els en Harry Stelwagen-van der Horst Frank en Ilona Pauline en Rolf Middelburg: Connie en Rinus Reijnhout-van der Horst Annelies en Aalbert Quinn Rudy en Aalbertina Marion en Tony Dane, face Ritthem: Kees en Suzan van der Horst-Michiels Sjoerd Raissa Nina Oost-Souburg: Jacky en Jannie van der Horst-de Groot Anne Thijs Hudsonstraat 17 4388 CR Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op vrij dag 25 mei van 18.30 tot 19.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De plechtigheid voorafgaande aan de crematie zal plaats hebben op zaterdag 26 mei om 10.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Willen degenen die geen rouwbrief ontvangen hebben deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze broer en zwager Thijs van der Horst Middelburg: J.P. van der Horst Australië: A. van Beveren-van der Horst Middelburg: J. van der Horst-Dirven Oost-Souburg, 23 mei 2007 wa Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlij den van Anna van den Ameele-Hoste Zij was 55 jaar lid van onze vereniging en bovendien lid van verdienste. Wij wensen haar man en kinderen veel sterkte toe. LTC "De Schelde" Verdrietig om het verlies maar dankbaar dat aan lijden een eind is gekomen geven wij kennis, dat uit onze familiekring is weggenomen onze zwager en oom Willem Duinkerke weduwnaar van Bregtje de Koeijer Australië: C.A. Ridderhof-de Koeijer Yerseke: J.S. de Koeijer J.J.A. de Koeijer-van der Endt Goes: W. Duinkerke-de Koeijer P. Duinkerke Boskoop: M.E. Pat-de Koeijer C. Pat Neven en nichten 24 mei 2007 Als... Als ik de dingen niet meer weet. Als ik de dingen niet meer ken en al wat ik weet meteen vergeet, zodat ik onherkenbaar ben, herinner mij, stralend in de zon, vol levenskracht, toen ik alles nog kon. Bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, opa en 'andere opa' Abraham Carol Bram 13 april 1919 Middelburg t 23 mei 2007 Rie Carol-Ribbens Anneke en Wim Hans en Ans Marianne en Ruud Els en Peter Henny Klein- en achterkleinkinderen Wij bedanken de medewerkers en vrijwilligers van verpleeghuis Buitenrust, afd. Zeester, voor de liefdevolle zorg en aandacht. Vrijlandstraat 136 4337 ES Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 29 mei a.s. van 10.00 tot 10.50 uur in rouwcentrum 'Middelburg', Bui tenhovelaan 1Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 11.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Zij had de ruimte van de polder lief 't land van vruchtbaarheid en verte Tot ook haar dromen kleiner werden Een hof, een pleintje, gras en wat gerief Maar nu een hemel zonder grenzen Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma Dingetje Dieleman Hoek, 26 -12-1917 Terneuzen, 20-5-2007 Zaamslag: Betsy en Hartwig Höhne-de Kraker Harald t Claudia en Mike - Boaz Vogelwaarde: Ella de Kraker t Lex Boers Perry Liselore Axel: Carla de Kraker Rolf Mayrahn Corr.adres: Veerstraat 28,4543 NM Zaamslag. De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsge vonden. Liever geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar het personeel van WZCAntonius te Kloosterzande voor de liefdevolle verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 34