Buxtehude in Brouwershaven .SieMatic Bruenaren zeer betrokken bij gemeente Schouwen-Duiveland Politie waarschuwt voor bedrijf In recordtijd diep en egaal bruin met EasySun Super Zomerbruin! nnim DE RODE PILAREN s PZC Donderdag 24 mei 2007 27 Dietrich Buxtehude (gespeeld door Cees Möhlmanri) luistert met genoegen naar de uitvoering van een fuga door Johan Sebastian Bach (Wout Boss- chaert), terwijl de danseressen een choreografie uitvoeren op die compositie. foto Dirk-Jan Gjeltema Schatgraven op het strand bij Kijkduin Renesse - De opening van het strandseizoen wordt zaterdag ge vierd met een wedstrijdje schatgra ven bij paviljoen Kijkduin aan de Rampweg in Renesse. De opening is een initiatief van het promotie bureau Zeeland Delta en wordt in Vrouwenpolder verricht door gede puteerde H. van Waveren. Aan het schatgraven om 14.00 uur bij Kijk duin mag iedereen mag meedoen Koor uit Roosendaal in kerk Haamstede burgh-haamstede - De gerefor meerde kerk van Haamstede krijgt zondag tijdens de Pinksterdienst het Dutch Christian Choir uit Roosendaal op bezoek. Dit zestig- koppige gezelschap treedt regelma tig op in het buitenland. Zo deed het onlangs de Sankt Stephans- dom in Wenen aan. De dienst staat onder leiding van dominee Jeroen Hartel en begint om 10 uur. Spel en spullen op verkoopdag Kerkwerve kerkwerve - De gereformeerde kerk in Kerkwerve houdt zaterdag verkoopmarkt. Naast het aanbod van spullen zijn er ook spelletjes voor jong en oud en rijdt de paardentram rondjes in de omgeving. De opbrengst van de dag is be stemd voor het opknappen van de kerktoren en voor een kinderte huis in het Zuid-Afrikaanse Ven- da. Het evenement begint om 9.00 uur en duurt tot 16.00 uur. BeauxArts Collection GOES - Plieger B.V. Nansenbaan 15 0113-246464 MIDDELBURG SieMatic Middelburg Grenadierweg 17a 0118-629522 Brieven sneller beantwoord, aantal klachten gedaald. door Ton van den Nouweland zierikzee - Waren ze rond 1997 nog fel tegen de gemeentelijke her indeling en moest 'de republiek' Bruinisse vooral zelfstandig blij ven, tegenwoordig leven de Brue naren zeer mee met het wel en wee van de gemeente Schou wen-Duiveland. Bij de presentatie van zijn burger jaarverslag over 2006 maakte bur gemeester J. Asselbergs melding van het gestegen aantal meldingen via de servicelijn openbare werken dat tijdig wordt afgehandeld. Van de klachten over bestrating, groen onderhoud en openbare verlich ting wordt 82 procent binnen twee dagen afgehandeld. In 2005 was dat nog 75 procent. Kennelijk wordt er vanuit Bruinisse flink ge beld. „Een plaats waar veel men sen betrokken zijn," aldus Assel bergs. Maar ook uit de opkomst bij gemeentelijke informatieavonden blijkt Bruse betrokkenheid. Er komt steevast een honderdtal be langstellenden opdraven. In zijn jaarlijkse opstel stelt de bur gemeester tot zijn genoegen vast dat veel van de aanbevelingen die hij vorig jaar deed, tot zichtbare verbeteringen hebben geleid. Zo is er winst geboekt in de tijdige be antwoording van brieven. Uit een onderzoek eind 2006 komt naar voren dat 25 procent van de brief schrijvers binnen twee weken ant woord krijgt, dertig procent hoort binnen drie weken iets terug, twin tig procent moet vijf tot acht we ken wachten op antwoord en de resterende 25 procent moet langer dan acht weken wachten. In de to taalscore krijgt de gemeente hier voor een 6,9; drie-tiende punt meer dan in 2005. Vooruitgang, maar het kan nog beter, oordeelt Asselbergs. Het aantal klachten over de ge meente is afgenomen. Dat daalde van 41 in 2006 naar 29 vorig jaar. Negentien klachten zijn verholpen door de klachtencoördinator, twee werden doorgestuurd naar de klachtencommissie, die in één ge val de klacht deels gegrond ver klaarde. „Ook dit jaar zien we een daling van het aantal klachten," al dus Asselbergs, „Dus de trend zet zich door." „We krijgen de kwaliteit van onze organisatie steeds beter op orde," concludeert de burgemeester. Burgemeester Asselbergs stelt in jaarverslag vast dat zijn ambtena ren steeds beter tegemoet ko men aan hetgeen burgers van de gemeente verlangen. terneuzen - De Zeeuwse politie waarschuwt voor het schoorsteen- vegersbedrijf Ail Round uit Kerk- driel. Medewerkers van dit bedrijf bie den ongevraagd hun diensten aan en presenteren vervolgens hoge re keningen. Een 78-jarige Terneuzense weet daar alles van. Medewerkers van All Round maakten haar goten schoon en presenteerden haar een nota van 2600 euro. De vrouw had dat niet in huis, waarop de twee met haar naar de bank gingen om het op te halen. Versnelt het bruiningsproces aanzienlijk Heeft een heerlijke zomerse geur Houdt de huid soepel Op basis van oliën, trekt direct in de huid Een uitkomst voor mensen die niet graag uren liggen te zonnen EasySun® Super Zomerbruin 100 ml van 9," 92 IX 1 voor 7,® jrkniqbaar bij: Drogisterij Kruiderij Middclburg-Goes-Vlissingea fi www.derodepilaren.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 67